Za sve članove zajednice

  • Začetnik teme Vuca_Corelli
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Brian_Walker.

B
Sergio, kad vec spominjes "Evo tema i koja pravila da se ukinu", bar po meni bi se trebala ukinuti ova pravila (mozda sve ovo sto pisem djeluje napadno ili protiv tebe ali nije tako :) vec je ovo samo istina):
- Zabrana odredjenih poslova bandama (vla ne smije imati gun makera i to... Ko ce zabranit banditu da radi bilo koji ilegalni posao)
- Moramo otvoriti prozor kad iz vozila upraznjavamo usluge trafike/ff (u igrice ne vidimo prozor na vratima od auta :) )
- Cijene oruzja i matsa 100% skuplje.
- Moramo se na RP nacin raspitat za lidera bande i brasno (pa ko ce normalan zvati trista ljudi i pitat "ko je lider gsf..." kad jednostavno moze kucat /lideri, /call [taj i taj broj], alo imas brasna?)
- Kod alkatraza se ne smije nosit gun ili ce nestati (to je uvedeno samo zbog nesposobnosti fbi/pd jer krenemo spasavat prijatelja dok ga hapse a policija ne moze da nas sprijeci pa ide se odma zalit nekom adminu) i gdje je tu RP da mi odjednom nestane gun ko da je u zemlju propao?
- Vozila se respawnuju pokvarena (shvatam da je  to zbog mehanicara ali ovo stvarno otezava stvar).

To su samo neka pravila koja bukvalno SMARAJU igrace. Da se mene pita (al se ne pita) SVA pravila koja su uvedena nakon reuniona trebaju biti ukinuta i bas ta pravila su otjerala igrace. I moram priznati, server je malo pretrpan, sve je u LS, aktivirajte malo i LV i SF bice zanimljivije :)

Ne vole svi igraci Hard RP, dosadno im je, slatko je nekad malo prekrsit koje pravilo :) Zmaju, sposoban si skripter i ne treba da se zajebavas sa uvodjenjem pravila na server i tim sranjima, umjesto sto si uvodio pravila na server bilo bi bolje da si skriptao i radio neku zastitu za server ili slicno :)
 

Ronnie_Biggs

R
Pablo_Moryes je napisao(la):
Ee mislism da ja imam ideju. Zato sto vi admini ne znate raditi svoj jebeni posao kako treba. Eto ti odgovor.
Crvenom sam bojom pisao cisto da vidim ocetel me banovati i da vidim koliko vam je stvarno stalo do igraca.
Svake nedelje imas prijave za GM tim, ocekujemo te da nam pokazes kako se radi poso..

Joseph_Morgan je napisao(la):
5) Izbaciti komande /sellmatsto /selldrugsto ( ovo drugo jedino u slucaju ako je igrac diler droge zbog skila ). Jer bi ljudi vise pazili kome prodaju i bilo bi i prevari sto je RP a ne ko smoren da odem sa novcem on ukuca komandu i to je to. RP je da se nadju prodavac i kupac, pogotovo ako su neki bitni i dodju sa svojim ljudima negde u sumu ili napustenu fabriku i onda lepo sve na RP nacin da se proveri, malo masti na volju!
I onda dodje nedi pametan kao ti, zajebe novajliju i ode igrac...
 

Pablo_Moryes

Korisnik
Učlanjen(a)
16/07/2015
Poruka
84
Social Club
Pablo_Moryes
Napoleon_Bonaparta je napisao(la):
Pablo_Moryes je napisao(la):
Ee mislism da ja imam ideju. Zato sto vi admini ne znate raditi svoj jebeni posao kako treba. Eto ti odgovor.
Crvenom sam bojom pisao cisto da vidim ocetel me banovati i da vidim koliko vam je stvarno stalo do igraca.
Svake nedelje imas prijave za GM tim, ocekujemo te da nam pokazes kako se radi poso..

Joseph_Morgan je napisao(la):
5) Izbaciti komande /sellmatsto /selldrugsto ( ovo drugo jedino u slucaju ako je igrac diler droge zbog skila ). Jer bi ljudi vise pazili kome prodaju i bilo bi i prevari sto je RP a ne ko smoren da odem sa novcem on ukuca komandu i to je to. RP je da se nadju prodavac i kupac, pogotovo ako su neki bitni i dodju sa svojim ljudima negde u sumu ili napustenu fabriku i onda lepo sve na RP nacin da se proveri, malo masti na volju!
I onda dodje nedi pametan kao ti, zajebe novajliju i ode igrac...


I mi od vas ocekujemo svasta pa opet nista
 

Joseph_Morgan

J
Napoleon_Bonaparta je napisao(la):
Pablo_Moryes je napisao(la):
Ee mislism da ja imam ideju. Zato sto vi admini ne znate raditi svoj jebeni posao kako treba. Eto ti odgovor.
Crvenom sam bojom pisao cisto da vidim ocetel me banovati i da vidim koliko vam je stvarno stalo do igraca.
Svake nedelje imas prijave za GM tim, ocekujemo te da nam pokazes kako se radi poso..

Joseph_Morgan je napisao(la):
5) Izbaciti komande /sellmatsto /selldrugsto ( ovo drugo jedino u slucaju ako je igrac diler droge zbog skila ). Jer bi ljudi vise pazili kome prodaju i bilo bi i prevari sto je RP a ne ko smoren da odem sa novcem on ukuca komandu i to je to. RP je da se nadju prodavac i kupac, pogotovo ako su neki bitni i dodju sa svojim ljudima negde u sumu ili napustenu fabriku i onda lepo sve na RP nacin da se proveri, malo masti na volju!
I onda dodje nedi pametan kao ti, zajebe novajliju i ode igrac...
Nek si mi ti svetinja
 

James_Costello

J
Sergio_Leone je napisao(la):
James_Costello je napisao(la):
Sergio_Leone je napisao(la):
Dino, aj nemoj da se lozis i da mi tu pises da cu te banovati i slicno. Sada kao hoces da napravis situaciju da ja uvek kaznjavam i banujem, a? Imam bre najmanje banovao na ban listi, koliko puta samo niste dobili jail jer sam se portovao do vas i rekli ste da se nece ponoviti, koliko puta vas ne banujem na TS-u kada ste bezobrazni? Sta je, to ne pamtis?

LJUDIIIIII, je l' vi mene zajebavate?! KOJA PRAVILA DA SE UKOLNE? Koja? Evo je tema i recite mi sta da se ukloni, je l' ste vi realni?! http://noobot.info/forum/index.php?topic=8079.0

''Koliko puta vas ne banujem na TS-u kada ste bezobrazni?''  Eh,da kažem neÅ¡to u vezi ovoga tvoga..Logujem se na TS preko lap topa stavim [Y R:L]James_Costello NooBotovac i ti mi pukneÅ¡ ban na 24H? Pa čemu logika da banujete ljude zbog jebene stvarčice na 1 dan..Pa dobro nema veze samo se vi zajebavajte..Znam da ćeÅ¡ me banovati zbog ovoga Å¡to sam ti napisao al ja sam rekao svoje Å¡ta sam imao,ĆAO!
Sto se sada ti foliras i govoris da cu te banovati? Otkad sam ja postao glavni admin za banovanje, hahahahahhaa :D Dobra vam je ta fora da me ocrnite, ali vam ne uspeva. I to te nisam ja banovao, seti se malo ;)

Ti ti samo ti! :) Znam ja dobro ;)
 

John_Afellay

J
Samo da kažem..ako si dobar sa adminima ili si admin tim bit ces u maper timu i tako to..pa dajte ljudi znaci gledam u maper tim prijavama Cippo izmapo nista ni sa cim nabacao nekih drva i on primljen... :'( zelio bi da se promijene ljudi koji ce otvarati teme prijava i primati..toliko od mene
 

Kosta_Zelic

K
John_Afellay je napisao(la):
Samo da kažem..ako si dobar sa adminima ili si admin tim bit ces u maper timu i tako to..pa dajte ljudi znaci gledam u maper tim prijavama Cippo izmapo nista ni sa cim nabacao nekih drva i on primljen... :'( zelio bi da se promijene ljudi koji ce otvarati teme prijava i primati..toliko od mene

Posalji mi tvoje radove da vidim, posto izgleda mislis da si pro maper pa da te primimo.
 

John_Afellay

J
Kosta_Hazer je napisao(la):
John_Afellay je napisao(la):
Samo da kažem..ako si dobar sa adminima ili si admin tim bit ces u maper timu i tako to..pa dajte ljudi znaci gledam u maper tim prijavama Cippo izmapo nista ni sa cim nabacao nekih drva i on primljen... :'( zelio bi da se promijene ljudi koji ce otvarati teme prijava i primati..toliko od mene

Posalji mi tvoje radove da vidim, posto izgleda mislis da si pro maper pa da te primimo.

Nisam ja nikakav pro maper ali realno kakav je on maper pa mogu i ja nabacat drva...ali vide se stela ..
 

Sergey_Lavrov

S
Ova tema dovela me je do dva zakljucka,
prvo, odgovara se samo gde vama odgovara
drugo, debilisticni predlozi poput izbacivanja /wi, MA DA, bas zbog toga odi igracu, eee nasli smo problem jaooo to je to znaci zbog /wi ! -.-

Jack cekaj me gde hoces, toliko ste ironicni da to postaje smesno, otvarate temu da da covek kritike, da covek kritike na istu temu koju ste vi otvorili, i onda je on retard a vi ste uvek u pravu? Ma idi bre u tri lepe.... Svi glume ovde neku strogost majko ko da simuliramo zatvor a ne realni zivot putem igrice...
 

Paul_Costello

P
Brian_Walker je napisao(la):
Sergio, kad vec spominjes "Evo tema i koja pravila da se ukinu", bar po meni bi se trebala ukinuti ova pravila (mozda sve ovo sto pisem djeluje napadno ili protiv tebe ali nije tako :) vec je ovo samo istina):
- Zabrana odredjenih poslova bandama (vla ne smije imati gun makera i to... Ko ce zabranit banditu da radi bilo koji ilegalni posao)
- Moramo otvoriti prozor kad iz vozila upraznjavamo usluge trafike/ff (u igrice ne vidimo prozor na vratima od auta :) )
- Cijene oruzja i matsa 100% skuplje.
- Moramo se na RP nacin raspitat za lidera bande i brasno (pa ko ce normalan zvati trista ljudi i pitat "ko je lider gsf..." kad jednostavno moze kucat /lideri, /call [taj i taj broj], alo imas brasna?)
- Kod alkatraza se ne smije nosit gun ili ce nestati (to je uvedeno samo zbog nesposobnosti fbi/pd jer krenemo spasavat prijatelja dok ga hapse a policija ne moze da nas sprijeci pa ide se odma zalit nekom adminu) i gdje je tu RP da mi odjednom nestane gun ko da je u zemlju propao?
- Vozila se respawnuju pokvarena (shvatam da je  to zbog mehanicara ali ovo stvarno otezava stvar).

To su samo neka pravila koja bukvalno SMARAJU igrace. Da se mene pita (al se ne pita) SVA pravila koja su uvedena nakon reuniona trebaju biti ukinuta i bas ta pravila su otjerala igrace. I moram priznati, server je malo pretrpan, sve je u LS, aktivirajte malo i LV i SF bice zanimljivije :)

Ne vole svi igraci Hard RP, dosadno im je, slatko je nekad malo prekrsit koje pravilo :) Zmaju, sposoban si skripter i ne treba da se zajebavas sa uvodjenjem pravila na server i tim sranjima, umjesto sto si uvodio pravila na server bilo bi bolje da si skriptao i radio neku zastitu za server ili slicno :)
Tebe smo cekali, da li je moguce da neko napise nesto ovako besmisleno?
Pre je glavni razlog bio DM, sad su tu ta pravila. Ona nisu razlog za to sto nema novajlija, ja mislim da je tu glavni problem launcher.
Sto se tice starih, svaki iole normalan igrac ne bi otisao zbog toga sto ne moze prici alkatrazu sa gunom(pojedinci bi kampovali tu i cekali da pd dodje nekog da uhapsi)
Da li bilo ko normalan prestao da igra zbog toga sto mora da otvori prozor da bi jeo na trafici, mislim da su i ostala pravila na mestu, a sto se tice cene guna mislim da je i to okej jer je manji dm.
Neko je pomenuo da se obustave prijave za GM jer je previse ljudi u administraciji, sto je donekle tacno. Ima previse admina koji se trude samo kad su tu Zmaj, Sergio i Hanzou. Mislim da je to problem u administraciji, uvek je dobro da dodje neki dobar GM koji je zeljan da pomogne serveru svojim radom.
Jos nismo dosli do predloga koji bi vratio igrace na server.
 

Bojan_Maksimovic

B
Sergio_Leone je napisao(la):
Kanter i ostala govna su zatupljivanje i to moze svako da igra, ali fora je da se pokazes ovde.

Da, samp bas zahteva veliku inteligenciju..

Usput da vam kazem jos nesto..
Svakom nonrperu smeta administracija, a kad  admin izadje iz administracije postane nonrper pa i njemu pocinje da smeta administracija..
To ide u krug..
Sergio koliko ja znam i tebi je smetala administracija dok opet nisi postao admin.. Sve su to bila deca/retardi koji su i ti ne znas kako dogurali od admina 3/4 sada su ta deca/retardi kod tebe postala veci admini...
Sto se tice donacija...
Pre nego sto je napravlojen prvi global restart od cega je Zmajko placao server? Ljudi si bili 80/90 level igrali dosta dugo, bilo je i igraca.. Sada doguraju do 30/40 levela doniraju dosta para i onda opet global restart..Zasto bi se neko trudio ako bi mu taj trud bio unisten kad napravite global restart kad vam dune....Ako ti vec trebaju pare, pravi neke nove donacije koji bi ljudi donirali bez obzira na level..Tako ne bi unistavao one igrace koji su donirali i koji ne zele vise da doniraju...Oni koji ne zele bi nastavili normalno da igraju a oni koji hoce jos donirace... Ti ces imati para da placas server i sve ce biti super :)

p.s Hanzou je jedini covek u administraciji, sve ostalo su govna...
 

Srkii_Jarakula

S
Kazete administracija uredu

Admin lvl3 je cura koja ima 40+ sati a level 1, ne zna da verifikuje e-mail?
Admin lvl5 su deca od 14-15, i ja sam klinac al mislim da sa toliko godina tesko da se dogura do admin lvl5.
Jedna trecina gamemastera nije uslo 7+ dana na server, znaju li se razlozi?

 

Sergey_Lavrov

S
Sergio_Leone je napisao(la):
To ste vi, pokretaci svih negativnih stvari na ovom serveru.

Tako je brate, cim su igraci krivi ajde da zatvorimo ovo, ili nek budu samo oni koji pokretaju pozitivne stvari, pa onda ne bi bilo potrebne da se smarate da pravite ovakve teme a onda da pljujete na svakog ko vam iskreno odgovori na ovoj temi, ili kazite zasto ste otvorili temu, da li zbog kritika ili zelite da svako ovde pise tipa "znaci ja ne mogu da shvatim ove koje se zalee, ovaj server ima najbolju skriptu i zasluzuje 300 igraca, pravila su sve najnaj ko nece RP nek ide de nema rp..." ako to zelite OK, ako zelite ono drugo, opet OK..

PS. Svako normalan ko je procitao bar jednu recenicu u psihologiji ili posmatrao ljude skontace da je najnormalnije da prije branis onog ko je uz tebe, naravno da neki a:6 a:337 nece da stane uz igrace nego ce da stane uz onih sa kim je 50%+ vremena na tsu, to su zajebanti u administraciji, tamo su vicevi, tamo je sva zajebancija, i naravno nece da nikad se pita "a cekaj sta fali ovima u kanalu 1 rts kanalu ymg kanalu u kanalu sta ja znam" jer to su naravno pokretaci negativnih stvari, a ovi uvek imaju dobre razloge na TS, to su uvek seriozni decki naravno a ovo je stoka pa je mlati. E bas tako vi postupate, obrisite ovu temu ako necete da stvarno pomognete, i ne terajte svakoga da dolazi na tim jebenim sastancima, zadnji put sam dosao i umesto sastanak slusao sam svadju dvojice visokoh administratora, i sta sad treba da idemo mi tamo da opravljamo stvari na ovom serveru gde i vi gresite i naravno onda da budemo izvredjani jer smo stoka? E pa necu da dolazim ja, a nece ni svako drugi normalan, evo vam forum pa da vidimo da li prvo mozete da ispostujete da nekome odgovorite od ovih 6 strana komentara kao sto je reko vuca "OVDJE sve se odgovara brzo blablabla" ili treba da dodje na TS pa da mu neki server admin da vojs pa da mu ga skine kad njemu bude tako hteo.. e pa na takvo mucenje niko normalan ne ide!


Usput zna i Sergio i ja a i neki najnoviji igrac da visoki admini koji su bog i batina po tim sastancima su 20 iznad godina a ovo je stoka od 14 godina koja je dosla da se igra, pa tako ta stoka od 14-15 godina ne sme da kaze nista jer strasni cika mu opali ban, vredjanje na TS da bi se ostala stoka takodje od 14-15 godina smejala kako ovaj dobro vredja, tako je na svim sastancima kad vam nesto ne odgovara tako ce biti i na ovaj najavljivani... ili ce opet biti svadjanje admina :) Iliii u najgorem slucaju to ce biti filozofski institut odgovaranja tipa "jel te vredjam" "jel te vredjam ajde reci mi" "mentolcino jel znas ti sta je vredjanje" " hahahaha vidi sta kaze ovaj da ga vredjam jaoo idi bre leci se" ....

Intelegencija? Da bi ja postao gradonacelnik u RL treba da prodjem sve moguce krugove u politici da se bavim prljavim poslovima i sta ti ja znam, a ne da dodje cika neki i da mi seta faction
Da bi ja dilao drogu treba da ulazim u 15185185 mutnih krugova a ne da idem na lokaciju neku uzmem join acceptjob i ajmooo kombajn po farmi!
Sve su to igrice, igrice su napravljeni da zatupljavaju narod na planeti da bi ih neko lakse kontrolisao, citaj tamo recimo ko je napravio san andreas pa ciji je on sin, unuk :) Tako da ne bluntajte o inteleginciji ili sta ja zna..
 

Viktor_Adams

V
Douglas_Gibson je napisao(la):
Kazete administracija uredu

Admin lvl3 je cura koja ima 40+ sati a level 1, ne zna da verifikuje e-mail?

Pa sta ako nece da verifikuje email jel tvoj problem?
 

Ryan_Teller

Početnik
Učlanjen(a)
16/07/2015
Poruka
22
Lokacija
| Sanski Most | B i H |
Social Club
Ryan_Teller
Evo opet ja, znači ovako:
@Diego_Vercetti: Eh ovako, citiram, "ko od vas ima muda otici i ubit 10 ljudi za 2min,ko od vas ima muda otici pljackat banku 20 puta dnevno". Jel ovo igrica, jel mora sve biti kao u RL, jel misliš da će neko radit po cijeli dan i vozikat se po LS-u i /me radim ovo /me uradio pa koja animacija, pa gdje je tu zabava?
@John_Affelay: Slažem se s tobom, štela buraz, al' pusti ih, RP-aju i u RL je štela svugdje..
@Macek_Pollinari: Pravi primjer čmaratoša, nadmašio si Bentleya...
@James_Belluci: Prvi global je ok, al zašto u par mjeseci dva globala?
@Susumy_Okinawa: Konta lik o čemu se priča, svaka mu je na mjestu...
@Hiromasa_Kitanogy: To je to, tad je bila zajebancija, i dalo se sve riješit razgovorom, dobiješ jail ako nije šta jasno odi u help room dobiješ odgovor i počne zajebancija na ts-u, sad sve nešta nadrkano, sve su neke face kao stariji su pa nema zajebavanja ovo ono, pa jbt... Za tebe imam sliku, savez Ikodinovići i Telleri (LCM & LFT 2013/14): http://noobot.info/uploader/image.php?di=902D , ma ko nam je šta mogao???
@Dragon: "Budite zahvalni prema administratorima koji su se odrekli igre na ovom serveru kako bi vama omogucili sto bolji ugodjaj" pa zar ne vidiš da je jedino administraciji i dobro na ovom serveru jer su se odrekli igre, nemaju ovih pravila nesmiješ ovo nesmiješ ono, organizacije nemaju šta da rade jer da se naoružaju za akciju treba im preko 100k, još uz to će dobit jail ma kakav god da razlog imali, ove radilice po serveru dosadio im uvjek isti sistem posla sa malom zaradom, da ne dužim kontaj dalje sam...
 

Harmony_Affelay

H
Eh ovako vidim svi pisu svasta, neki su upravu neki nisu. Ali evo da se i ja nadovezem nesta, kao bivsi administrator(iako imam ovaj kurac na forumu da sam administrator i na serveru imam administratora, ne igram )). Sve je fino sto Sergio hoce da uljepsa server da bude HardRP, ali to tako brat moj ne mozes postici. Ima pravila koje si uveo i svidjaju mi se, a ima onih koja mi se i ne sviÄ‘aju. Mozda cete me banovati sad a svakako sam trazio ban tako da mi je svejedno, ali iskren da budem Sergio se u ovih par dana najvise trudio da vrati igrace na server. Navodim primjer PD-a posto govorite da je PD zasticen od strane istog Sergia, koji je takoÄ‘e zadužen za lidere. Prije neku noc PD "otjerao" par igraca, ja zovnuo sergia, Sergio dosao u kanal pita sta je bilo, ja mu objasnim, move cijeli pd kaznio ih i zavrsio sa njima.I osim toga je po cijele dane reklamirao zajedno sa FaceBook timom :). Dok DraGoN i Hanzou uz duzno postovanje, drag mi je hanzou, al zadnjih nekoliko dana su hladili jaja i igrali GTA V dok je server opadao pomalo. Nego da se vratim ja na temu "Kako rijesiti problem ?". Problem je lako rijesiti sa par malih izmjena koje bi 100% podigle server. Istina ima i admina koji, ne da ne valjaju nego jednostavnu ljudi nisu navikli tako, ali se trude i lako ih je promijeniti da me je gore spomenuti Hanzou poslusao i prihvatio moje prijedloge. Ne mozete sve zamjeriti ni administraciji, halo ljudi i admini su ljudi znaci evo navodim primjer sebe, gotovo cijeli dan sam tu i smorim se vise od /askq-ova i ako nekome nekada malo "grublje" odgovorim ne mora znaciti da ga mrzim mozda sam jednostavno umoran ili nesto slicno, tako i ostali administratori.  Eh sad "Launcher" jeste kriv za nekoliko igraca, navodite primjer da je na reunionu bilo 170+ igraca pa kao nije problem skinuti launcher, ja sam znam desetak likova iz svog kvarta ovdje gdje zivim da bi uslo na server da im radi launcher, znaci na reunionu bi bilo preko 200 igraca. Launcher jeste fin i Dragone i Shakale hvala sto ste se potrudili za to al jarane iskreno svakom novajliji je lakse dvoklik na server nego skidati, instalirati pa onda ako ima problem rjesavati i slicno, a svi znamo da NooBot ima mozda i najjaci AntiCheat tako da launcher jeste problem ali ne neki veliki problem. Ima problema i u igracima niste ni vi cvjecke da svi lijepo radite al brate prestrogo se kaznjavaju nekad neke pogreske. Istina da se za put DM-a placa velika cijena i to se uvijek znalo. Richard Luiz je uvijek DM-ao znaci al covjek kad dobije 1200 minuta ode odradi i opet dodje i DM-a njemu je to bila zabava. Znaci igraci su prestrogo shvatili pravila Sergia. Smijete vi DM-ati i prije se DM-alo sa svim pravilima al se dobijalo i jail.Uzivao sam igrati prije ali sada kako server propada i niko se ne brine oko toga(Sergio pomalo da). Prije sam bio takoÄ‘e A:2 i bilo je i meni zanimljivije jer je bilo zezancije uvijek i uvijek se neko pucao a sada ljudi moraju imati milione da bi napravili jebenu akciju.

Zakljucak: Mnogo je razloga zasto server polako(ali sigurno) propada. Neke uzroke mozemo rijesiti neke ne, samo se moramo dobro organizovati i administracija i igraci. Toliko od mene, nadam se da ce se stanje poboljsati :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top