Za sve članove zajednice

  • Začetnik teme Vuca_Corelli
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vuca_Corelli

V
Ne znam u čemu je problem, broj igrača konstantno opada. Neki low serveri imaju više igrača nego mi, koiji je razlog za to? Mi se trudimo koliko možemo i radimo sve što je u našoj moći. Na svaki vaš askq se porta 3-4 admina/gma, i dobijete odgovor u najkraćem mogućem roku. Šta se dešava, do koga je? Šta vam smeta? Kada je bio sastanak prije reuniona svi ste htjeli da se otvori, sada kada se otvorio vi ste otišli. Ako smo mi mogli ispoštovati vas ispoštujte onda i vi nas, a najprije Zmajka. Nijedan server nema skriptu kao što mi imamo, sve vam je omogućeno.
Ukoliko imate neko pitanje postavite ga OVDJE, biće odgovoreno u najkraćem mogućem roku.
Ukoliko imate neki prijedlog, postavite ga OVDJE, biće sve razmotreno i po potrebi ubačeno.
Ukoliko želite pomoći zajednici i ući u administraciju, možete to učiniti OVDJE.
Napišite svoj komentar i mišljenje, šta vam to toliko smeta?
Ispoštujte nas sutra i dođite na End of Summer Party! Očekuju vas velike nagrade!

P.S. Znam, sada će dosta vas misliti i pričati kako se ja uvlačim Zmajku. Ali stvarno nije tako, ja od toga nemam ništa. Nego mi je iskreno krivo što broj igrača opada. Zaslužili smo mi mnogo bolje ! Vi trebate NooBot, NooBot treba vas!
Toliko od mene, lijep pozdrav. :-*
 

Ognjen_Luciano

O
Stavio sam ja predlog za to: http://noobot.info/forum/index.php?topic=8658.msg35931#new
 

Maki_Shadow

M
Lepo si rekao da neki low serveri imaju vise igraca, lepo si rekao da NooBot je najbolji na Balkanu. Ali zasto nisi rekao da sve ste usrali sa ovih jebeni strogi pravila? Na serveru nema zabava. NooBot je imao i po 40 igraca ali vise je imao zabava nego sad sa 150 igraca. :)
 

Dominic

D
- Prestroge kazne..Ja sam za neko vrijeđanje(poselami mater i popuši kurac) dobio 60min jaila iako je to IC CHAT..Samo bi se PSOVKE trebale kažnjavat ne i ostale svađe vođenje u IC chatu..
A ne da mene neki Sergio Leone jaila i napiše vrijeđanje i ćao,ode on..Ja sat vremena objašnjavam da je IC chat al niko ne jebe..
- Admini : Većina njih uđe na dužnost kad je zmaj tu ili neki veći admin..Onda se samo ulizuju jedni drugim za poziciju.
- "ZaÅ¡tićeni igrači" : Vrlo dobro svi znate o čemu se radi..Kroz historiju servera uvijek je bilo ovakvih igrača kojim ne može niko niÅ¡ta..Il dobije admina na Å¡telu ili lidera pa se pravi  mudo jer zna da mu niko niÅ¡ta neće..MoÅ¡ mu samo je*at mater..
- Popustit malo igračima: Ako igrač kao razlog ubistva napiše OBRANA nemorate ga odma jailat sem ako specate cijelu situaciju..Možda je lik u pravu ? A ne vi opalite jail i ćao..
- Prijedlozi: Realizovati neke od prijedloga koji su postavljeni..Ima dobrih..Osvježit malo skriptu.
• Moj prijedlog je da se osvježe neki poslovi..Da se uradi drugi sistem za drogu gdje bi se droga sadila pa brala..A ne ovako idem kombajnom po praznoj njivi ?
• Malo smanjit cijene kuća po VW..Bar za 100-200k..
...

-Global je uništio mnogo toga..Ljudi su donirali mnogo stvari i urađen je global i sve su izgubili..Neće više da igraju,nemaju volje(o ovome sam pričao sam par drugara tu iz okolice)..
 

Pablo_Chivella

P
Upravo to, server je uprskan sa pretjeranim kaznjavanjem igraca i globalom...
 

Brian_Walker.

B
Evo nekoliko razloga koji "tjeraju" igrace sa servera:
1. NooBot Launcher - zasto NB ne bi bio kao ostali serveri bez launchera, svejedno ima dobar anticheat :)
2. Prestroga pravila!!! - prije reuniona je server bio extra i nikakva dodatna pravila nisu bila potrebna! Povecanjem cijena oruzja pokusavate da smanjite DM silom, a gdje to sila uspjeva? DMere morate urazumiti mirnim putem a ne "zatezanjem omce"!
A mora biti i malo rokacine jer dosadno je samo "radi-zaradi-kupuj-radi-zaradi-kupuj-rpaj...." nista ljepse nema od RP akcije. Logicno da se LSDP/FBI nece buniti sto se tice cijena oruzja jer imaju sve besplatno! Spustite cijene oruzja u equipu i ammu i matsa ili ukinite besplatno oruzje policiji, nije pravedno.
3. Neravnodusna administracija - neki admini su neravnodusni (necu da ih imenujem jer ce odmah nastati frka i svi ce pricati tipa "takve su okolnosti, sta ti znas..."), neke igrace gotive a neke mrze. Obicno najebu oni sto ih mrze jer za najmanju gresku dobijaju velike kaze i admin da bi ih sto vise kaznio trazi "dlaku u jajetu"! A ove sto ih gotive nekad puste ili im daju minimalne kazne! Ne treba nove igrace pustat u administraciju vec stare vukove ;)

Ja znam da puno serem i moram sve detaljno objasnit, ali jednostavno je tako. Poznajem noobot skoro 4 godine i mnogo je gotivnije bilo igrat prije reborna i reuniona nego sad jer moras svaki jebeni sekund paziti da ne prekrsis jebeno pravilo! Koliko je samo usranih dodataka ubaceno ne mozes ih ni popamtit sve i beskorisni su. Ja se Zmaju divim kako ima volje sve to radit i kako ima zivce slusat nasa sranja. Jednostavno vratite sve kao prije reuniona i bice vise igraca (to se odnosi i na ukidanje launchera). :) server je stvarno EXTRA i steta je da propada a tako je dobro odradjen. I ne bi skodilo da se cijena koje donacije spusti :p
 

Giovanni_Falcone

G
U potpunosti se slazem sa Vucom. Mozemo mi sad da mislimo i nagadjamo zasto NooBot server nema dosta igraca u odnosu na druge. Mozda zato sto je Administracija prestroga, mozda zato sto su kriterijumi prestrogi, mozda zato sto je poveca cena svih oruzja, mozda zato sto je slaba reklama marketing tima, nesto od toga jeste, a mozda cak i sve to zajedno. Skripta nije sigurno ono u cemu je problem. Mislim da bi bilo dobro da se sazove jedan ozbiljan sastank i da se na njemu rezimira svaki predlog i kritika i da se na kraju na osnovu toga promene neke stvari na serveru. Na drugim RolePlay serverima znam da skripta nije priblizno dobra kao ovde, ali tako isto znam da ti serveri nisu RolePlay po igri. Oni imaju suprotne stvari od onih koje sam naveo na pocetku, ispostavilo se da je to kod njih izmedju ostalih stvari + po broju igraca. Na NooBot-u, igraca ima sve manje, razloga je sad izmedju ostalog zato sto ima malo ljudi na serveru i drugi igraci nemaju sa kim da igraju. Povecana je cena oruzja, spominjem to ne da bi bilo DM-a, samo hocu da kazem da 80% igre cini pucnjava i druge akcije. Ni jedan RolePlay server nije zamenio pucnjavu nekim boljim i zabavnim stvarima i da je time izvukao veliki broj igraca. Zato sto ovo nije realan zivot pa samim tim ne mozemo da radimo neke stvari koje su nam zabavne i dostupne u RL-u.. Pucnjava uvek moze da bude opravdavajuca samo treba znati kako.
A da, Vuca se zista trudi, momak je aktivan i stalo organizuje neke evente i vidim da se kao Admin zalaze da igracima bude zabavno i da poveca broj igraca. To dokazuje i ova tema koju je otvorio. Mislim da trebate to da ispostujete kod njega jer on kao deo Administracije to i treba da radi.
 

Ryan_Teller

Početnik
Učlanjen(a)
16/07/2015
Poruka
22
Lokacija
| Sanski Most | B i H |
Social Club
Ryan_Teller
Iako sam odavno prestao da igram ovo sranje od igrice, imao bih šta reći na ovu temu...Kao neki od razloga su global, zatvaranje pa ponovno otvaranje servera, administracija i td...Eh sad evo vam i razlozi:
#Global,reunion,reborn: Znači prije globala donirane org za stalno(100km+), donirano jedno ime(50km), donirane kuće(pojedine) sve su to donacije od 50KM+, još je i svaka organizacija nešto promjenila, znate o čemu govorim i tu su ulozi od 50KM+, eh sad ajde global jednom nakon 4 godine ajde ok, prećićemo preko toga, jebiga. Nakon globala opet su tu donirane org za stalno, donirano jedno ime, kuće, nakon par mjeseci server se zatvara. Eh tu se već dosta igrača izgubilo, onda nakon toga opet otvaranje servera i opet sve ispočetka, opet su ovi s donacijama izrađeni, naravno nisu valjda ludi da opet igraju... Sad tu tvoje poštovanje prema zmaju, pa gde njegovo poštovanje prema ovim donatorima? Npr; Ove što su donirali za org mogao im je ponuditi tu istu org za upola cijene ili nešto slično tome?...
#Administracija: Sad o ovome nešto...Primjer evo Sergio, čitam obavještenja u jednoj temi i naletim na to kako neki igrač kritikuje rad sergia, i naravno sergio njemu ban na 7 dana da se on kao "ohladi", pa majku mu šta ga odma banuješ, popričaj malo s njim, šta valja, šta ne valja pa pokušaj ispravit svoju grašku, ili mu objasniti što je to tako il šta ja znam...Dalje je također kad te jailuje neki admin i igrač mu pokuša reći da nije u pravu, da je krivo shvatio, ne ne toga nema, dobio si jail, šta dalje, boli me qrac...Niko nije savršen ili bezgrešan, daj naučite to već jednom!!!
#HardRP: Ovo ste počeli sad da uvodite, pa koj' vam je, na NB-u to batalite bolan, kaže u pravilima nesmiješ nosit sawn po gradu, pa koji kreten je ovo pravilo smislio?
#GM-Admin Tim: Napustiš Admin ili GM tim i dobiješ ban ili kaznu od 500k fine-a, OMG!!!
 

vlex_ivanov

V
Najveci uzrok manjka igraca je NooBot Launcher ako cemo realno, ostalo je za 10.
 

Dino_Barbarossa

D
Volio bi da organizirujete jedan sastanak igrača sa admin timom na ts3 I da svako kaže sta ima za prijedlog.
 

Vuca_Corelli

V
Giovanni_Falcone je napisao(la):
U potpunosti se slazem sa Vucom. Mozemo mi sad da mislimo i nagadjamo zasto NooBot server nema dosta igraca u odnosu na druge. Mozda zato sto je Administracija prestroga, mozda zato sto su kriterijumi prestrogi, mozda zato sto je poveca cena svih oruzja, mozda zato sto je slaba reklama marketing tima, nesto od toga jeste, a mozda cak i sve to zajedno. Skripta nije sigurno ono u cemu je problem. Mislim da bi bilo dobro da se sazove jedan ozbiljan sastank i da se na njemu rezimira svaki predlog i kritika i da se na kraju na osnovu toga promene neke stvari na serveru. Na drugim RolePlay serverima znam da skripta nije priblizno dobra kao ovde, ali tako isto znam da ti serveri nisu RolePlay po igri. Oni imaju suprotne stvari od onih koje sam naveo na pocetku, ispostavilo se da je to kod njih izmedju ostalih stvari + po broju igraca. Na NooBot-u, igraca ima sve manje, razloga je sad izmedju ostalog zato sto ima malo ljudi na serveru i drugi igraci nemaju sa kim da igraju. Povecana je cena oruzja, spominjem to ne da bi bilo DM-a, samo hocu da kazem da 80% igre cini pucnjava i druge akcije. Ni jedan RolePlay server nije zamenio pucnjavu nekim boljim i zabavnim stvarima i da je time izvukao veliki broj igraca. Zato sto ovo nije realan zivot pa samim tim ne mozemo da radimo neke stvari koje su nam zabavne i dostupne u RL-u.. Pucnjava uvek moze da bude opravdavajuca samo treba znati kako.
A da, Vuca se zista trudi, momak je aktivan i stalo organizuje neke evente i vidim da se kao Admin zalaze da igracima bude zabavno i da poveca broj igraca. To dokazuje i ova tema koju je otvorio. Mislim da trebate to da ispostujete kod njega jer on kao deo Administracije to i treba da radi.
Upravo, hvala na podršci!

Dino_Barbarossa je napisao(la):
Volio bi da organizirujete jedan sastanak igrača sa admin timom na ts3 I da svako kaže sta ima za prijedlog.
Trebalo bi uskoro da bude održano.
 

Riley

Heroj
Učlanjen(a)
09/06/2014
Poruka
530
Lokacija
Nis
Social Club
Riley
Vlex_Ivanov je napisao(la):
Najveci uzrok manjka igraca je NooBot Launcher ako cemo realno, ostalo je za 10.
Sta vam je problem sa launcherom, na openu je bilo 150+ igraca, znaci nije problem u tome.
 

Sergey_Lavrov

S
Ok moguce da je odgovor vec dat jer ste ocigledno odgovorili samo pohvalama a niste odgovorili Augustu, Chivelli i ostalim, e to muci i na serveru, pravite klasne razlike izmedju starih i novih, mocnijih i novajlija, i ta sranja...


U administraciji je normalno kao svegde da ima ljubomore ulizavanja i to, to nije do nas nego do vas da sredite
Dosta igraca ste izgubili sa ovim sranjima od restartima i uvek nadjete dobrih razloga, naravno, stavite 2-3 mape i ko da smo prebacili radnju na mars.
Marketing tim, kao i ja, ne radimo dobro, nema nikakve kazne, sve je zajebancija, ne smem da reklamiram na SAMP forumima gde cu da dovedem nekoga nego na onim CS, retardiranim forumima sa 2 korisnika? Sredi to pa ce pricamo.
Ok za trud, skriptu i sve, al dzabe to bez dobre atmosfere, jel ovi kurac serveri imaju vise igraca radi skripte ili dobre atmosfere,raspolozenja i sl?!
U testove za GM ko da ulazim u NASA-in brod koji krece za mars jebote, pitanja sta bi bilo ako ovaj bude vakav pa onaj mu ugura ovo pa taj uradi vako i sta bi onda bila ako ovo ne bi bilo? OK to ajde, onda kazne stavljate ko da je ubio coveka?
Strogost? I Tito je gradio Jugu strogoscu i otokom, ali bilo je zabave, ko ce da igra bre da mu neki idiot stavi razlog "popusi kurac" 60 min JER Pazi molim te vozio njegovo admin vozilo?? Jaooo sta je uradio!
Ili jasno kazite koji su planovi za server a ako radite ovako postepeno prelazivanje faza u nekim vecim RP nivoima samo ce te gubiti igrace, ovako recite jasno i ko ostaje ostao je, nema logike da danas doniram nesto sto bi sutra bilo zabranjeno radi "gde si ti video to u RL decko?"

Za launcher ne bluntajte, nema veze -.-

Ps. i naravno za ovakve kritike odgovor ce biti kazna, drugacije gledanje na tebe na serveru, kurceviti komentar...

Uvek klasicni odgovori od admina na serveru"pitaj zmaja pa da vidimo" od onih zajebanih lidera "e sad ce zmaj da skine ovom gmu pa da vidi ko sam ja ovde" pa onda "klinjo ja sam ovde duze nego ti" pa onda "meni je tako zmaj rekao"

Pa da ne spominjem kako ima debilnih kretenoidnih ljudi u administraciji koji ne znaju kako napraviti kombinaciju jer naravno oni su invalidi i cim je cika zmaj rekao tako onda ne sme da se pokusa vako, makar to bio novajlija i potencijalni igrac, nisu samostalni.....

Pa onda "sine, decko, klinjo," "mogu da ti budem cale" stil odgovora...

Pa moj drug iz Tetova dosao da igra ovde prosle godine sve dok nije shvatio da server administracija funkcionise tipa "ma cao bre udarao si me na duty koji ti" odgovor na askq a decko bio novajlija....

Pa onda Gm dobije svako jeboga ja najdebilniji ljudi dobijaju to, i vi to znate....

Pa onda... mnogo toga, nek kazu ostali igraci!
 

Hiromasa_Kitonogy

H
Eto podrzao bih neke ljude kao sto su Ryan znaci stvorno je donirano svega ia zna da treba odrzavati server placati pun kurac svega i sve to. Ali eto kaze Richard luiz na fb da mu vrate LCM vratio bi se in on. Administracija trebao bih komantirati ali znate ljude cim mu nesto kazes odmah mars u picku materinu nisi u pravu, ne znas ti nista, ja sam duze u administraciji nego ti i tako. Vecina bi btjela igrati da se samo da pomazete da mu zelite pomoci i da jednostavno oko svakog jail i sve popricate jeste li j pravu niste ako ste pogrijesili ispravite. Jesam ja GM mozda serem, kako bi moj komsija rekao seres ko patka ali jebiga ajmo pokusati zajedno vratiti NB na 120 igraca. Valjda smo svi zasluzili druzenje i zajebanciju. I da jos dodam nova pravila mozda i jesu RP ali vratimo se u vrijeme Ilodinovica i Tellera pa recite kako je bilo svima. Zajebancija uzivanje druženje sve na jednom mjestu. Ubiju te ajmo okupljanje da vidimo zasto. Sve se razgovorom moze rijesiti pa vas molim ajmo vratiti NB. Da se zna nemam protiv nikoga nista.
 

Srkii_Jarakula

S
Administracija, glu
pava pravila, global.


To su po meni razlozi zbog ceg anema igraca.
 

John_Afellay

J
Sve ste vi upravu...Gledam u dizajner i maper team prijavama radovi nista ni sa cim  a primljeni a ovi neki bolji odbijeni,znaci Å¡tela radi svoje..I samo da kazem da Zmaj u administraciju ne prima svakoga..jer Sergio lupi po tastaturi i koji broj lupi tolko jaila ljude...a sjecam se dok je jos gm bio...kako je dosao do a6 ??
 

Viktor_Adams

V
Douglas_Gibson je napisao(la):
Administracija, glu
pava pravila, global.


To su po meni razlozi zbog ceg anema igraca.

Uvek administracija pa jel smo mi krivi sto krsite vi pravila?
 

Steven_Nixon

S
Svako je od vas na neki nacin u pravu, i stoji to da svako ima svoje misljenje za sve, ali realno s obzirom na skriptu i na sav ulozen trud, ovaj server zasluzuje minimum 300 igraca, ali zbog nekih razloga i ne, ali sta je ovo?? Broj samo opada..  I slazem se sa tim da su osobe koje su donirale, trebale dobiti svoje donacije nazad, jer uopste nije fer ni korektno za nekoga ko je dao toliki novac..
HardRP tu i tamo, ubacite RP skolu opet, bolje je, svako ko ne zna ce nauciti nesto i trudice se da to primjenjuje..
Trebate smisliti nekakav nacin za privlacenje igraca, jer na ovim eventima slabo se odazove iko, najvise se svi loze na LevelUP i PayDay, sto je realno i to kada bi bilo cesce, pa cak i ovim novim, bilo bi lakse za nov pocetak.
 

Diego_Vercetti

D
Necu puno da pametujem ljudi moji kad budete igrali na NB kao da ste u stvarnom zivotu bit ce zanimljivo, Smeta vam visoke kazne ? Hajde mi sad recite ko od vas ima muda otici i ubit 10 ljudi za 2min,ko od vas ima muda otici pljackat banku 20 puta dnevno,kome ce od vas pasti covjek sa neba i odvest vas gdje treba(admini/gm-ovi su tu da nadgledaju ko sta radi i pomognu novajliju , a ne da vozaju igrace,daju heal,pare..)Kad budete shvatili smisao igre bit ce zabavno.Zasto je prije bilo bolje ? Jer su igraci krvavo radili i dokazivali se za nesto,prije zbog psovanja nije se dobio jail nego gulag 7-10dana ,a danas psujete na svakom cosku.Krenite od sebe prvo,nemojte odmah da se zalite na administraciju ,stavite se u njihovu poziciju ?Toliko od mene .
 

Lorenzo_Schiavone

L
Pod 1.nije trebao raditi global ovaj sad,jer znam likova  s kojima sam pricao na ts da nece da igraju ispocetka,zato sto su donirali 50-100 eura,neda ima se ispocetka ,
2.Kao sto ovi gore govore da izbaci noobot launcer,
3.Samp je smorio,
4.Ne treba ovoliko forsirat igrace da rpaju,jer njih dosta ne zna da rpa,pustite ljude da dmaju,kao i prije i bice igraca
5. otvori paintball arenu i da je oruzje besplatno i napunit ce se server igracima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top