Važno obaveštenje - Menjanje načina igre na serveru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lorenzo_Schiavone

L
Susumy_Okinawa je napisao(la):
Vratiti stare organizacije ljudima koji su ulagali u njih i donirali za stalno pre reuniona.To je jedna od mnogih stvari...
Upravo to
 

Susumy_Okinawa

Verni korisnik
Učlanjen(a)
23/07/2015
Poruka
156
Lokacija
Maribor
Social Club
Susumy_Okinawa
Sergio_Leone je napisao(la):
Alexis_Luiz je napisao(la):
Susumy_Okinawa je napisao(la):
Vratiti stare organizacije ljudima koji su ulagali u njih i donirali za stalno pre reuniona.To je jedna od mnogih stvari...
Upravo to
http://noobot.info/forum/index.php?topic=8603.0
Stare org,privatne organizacije koje su momci donirali a ne koje ti oces.
 

Nikola_Rosba

N
Mislim da bi bilo realno da napravimo jedan unban party, ima oko 45 banovanih igraca...
Bilo bi makar 20-25 igraca vise na serveru, a sto je vise igraca to ce biti vise novajlija makar moje misljenje, jer nece novajlija da udje na server kad vidi da on ima 40 igraca.. :)
 

Hiromasa_Kitonogy

H
Moje realno misljenje stari donatori privatnih org ako su stalno donirali neka se vrati i dovedu 14 ljudi neka im zmaj vrati org od prije i to je to.
 

Dominic

D
Hiromasa_Kitanogy je napisao(la):
Moje realno misljenje stari donatori privatnih org ako su stalno donirali neka se vrati i dovedu 14 ljudi neka im zmaj vrati org od prije i to je to.
Pametni hajde dovedi 14 igrača na server..
 

Jozo_Matkoviic

J
Augusto_Callahan je napisao(la):
Hiromasa_Kitanogy je napisao(la):
Moje realno misljenje stari donatori privatnih org ako su stalno donirali neka se vrati i dovedu 14 ljudi neka im zmaj vrati org od prije i to je to.
Pametni hajde dovedi 14 igrača na server..

Znaci neki donator koji je donirao za stalno za neku org imao je dosta clanova(najmanje 15) i bili su jako dobri prijatelji i sad kad je oso lider oni su osli za njim(ne pricam bezveze takva je situacija) i sad je taj lider oso na neki server i oni su za njim na taj server, i kad bi ih taj lider sve vratio dobili bi org .
 

Hiromasa_Kitonogy

H
Augusto_Callahan je napisao(la):
Hiromasa_Kitanogy je napisao(la):
Moje realno misljenje stari donatori privatnih org ako su stalno donirali neka se vrati i dovedu 14 ljudi neka im zmaj vrati org od prije i to je to.
Pametni hajde dovedi 14 igrača na server..
¸


Sry ali vidim na nekontas neke stvari. Znaci Stari lider LCM Richard nece da igra jer nema LCM vise nije lider i rekao mi je na FB ako mu se vrati LCM doci ce nazad i dovesti min 15 do 20 igraca to je rekao. Svi koji su bivsi igraci otisli su zbog stalnih org. Tako da sry ali nisi shvatio poantu moga posta.
 

Susumy_Okinawa

Verni korisnik
Učlanjen(a)
23/07/2015
Poruka
156
Lokacija
Maribor
Social Club
Susumy_Okinawa
Jozo_Bellucci je napisao(la):
Augusto_Callahan je napisao(la):
Hiromasa_Kitanogy je napisao(la):
Moje realno misljenje stari donatori privatnih org ako su stalno donirali neka se vrati i dovedu 14 ljudi neka im zmaj vrati org od prije i to je to.
Pametni hajde dovedi 14 igrača na server..

Znaci neki donator koji je donirao za stalno za neku org imao je dosta clanova(najmanje 15) i bili su jako dobri prijatelji i sad kad je oso lider oni su osli za njim(ne pricam bezveze takva je situacija) i sad je taj lider oso na neki server i oni su za njim na taj server, i kad bi ih taj lider sve vratio dobili bi org .
Upravo tako
 

Joseph_Morgan

J
Nece ovo nista specijalno promeniti. Morate imati strpljenja i cekati, jedino se cekanjem sada moze dostici cilj
 

Ragnar_Lodbrok

R
Sergio pitao si me pa evo da ti odgovorim






Ovo se ne desava prvi put
Prosli put sam kikovan jer sam sa recimo 15m skakao u vodu, a admin je mislio da ja to ni u RL ne bi radio pa me zato kikovao.
I onda se pitate zasto nemate igraca?Pa ovaj server nece ni imati igrace jer je administracija njegova najveci problem u celom sistemu.
90% admina ne zna pravila odnosno ih pogresno protumaci
Igraci koji znaju, admini im to znanje oduzmu ili pokusaju, onome kome ne mogu da oduzmu taj vam ode sa servera
Mislite da su problem igraci i njihovo doba?Ne, igrac sto vam je iskusniji to vise zeli opustajucu atmosferu naravno uz postivanje odredjenih propisanih pravila , pre ces dete naterati da ti igra po najstrozijim pravilima  i pre ce se dete toga pridrzavati.Bilo kako bilo, Vuca ne znam da li si me slucajno "kaznio" ili namerno nije ni bitno, ja udjem da se provozam 10-15min i odem, retko sa kim da komuniciram ai u slikama mozes da vidis da nikome nista rekao nisam :)
Admine Vuca, ukoliko si svesno bez razloga ovo uradio idi leci se, familiju da ti znam verovatno bi ih pojebao
sve sa tobom al na kraju



 

Vuca_Corelli

V
Evo teme gdje si psovao familiju. Ništa nisam bez razloga uradio, IC psovanje je dozvoljeno do neke granice.. Ali ovo je previše. http://noobot.info/forum/index.php?topic=8922.msg37124#new
Nemaš nikakve potrebe da mi pričaš šta bi uradio, jer je to nekulturno, s obzirom na tvoje godine.
 

Ragnar_Lodbrok

R
Da, to je juce bilo, uperili puske u mene i ja reko jebem vam familiju u IC cetu, OK vi znate vasa pravila ja znam svoje, ako je to sve tako kada neko uperi pusku u tebe ispred opstine RP  a ovaj mu kaze jebem ti familiju u IC cetu neka greska... :) onda sta da kazem sami vidite u sta su se igraci pretvorili i za kakve gluposti se zale, pozdravljam sve i zelim vam sve najbolje.
Toliko od mene
 

vlex_ivanov

V
Ragnar_Lodbrok je napisao(la):
Da, to je juce bilo, uperili puske u mene i ja reko jebem vam familiju u IC cetu, OK vi znate vasa pravila ja znam svoje, ako je to sve tako kada neko uperi pusku u tebe ispred opstine RP  a ovaj mu kaze jebem ti familiju u IC cetu neka greska... :) onda sta da kazem sami vidite u sta su se igraci pretvorili i za kakve gluposti se zale, pozdravljam sve i zelim vam sve najbolje.
Toliko od mene

Nikad oni nece skontat da je dozvoljeno psovati u IC cetu jer je to tvoj lik InGame koji nema veze sa realnim zivotom, sad kad bi se nasadio na glavu i kreno im objasnjavat to, ne bi bilo fajde
 

Acke_Box

A
DA SE  IZBACI ALKATRAZ !@ jer nerealno je da za svaku kaznu idemo u alkatraz za sudar se ide u alkatraz za ne placanje kazne alkatraz RP ?
 

Sergio_Leone

S
William_Riley je napisao(la):
DA SE  IZBACI ALKATRAZ !@ jer nerealno je da za svaku kaznu idemo u alkatraz za sudar se ide u alkatraz za ne placanje kazne alkatraz RP ?
A sto spominjes da li je nesto RP ili nije? Mislim da je to trenutno nebitno, zar ne? Trazili ste rokanje i smanjenje RP-a, sto ga sada pominjes?

Dosta je bilo, dobili ste sta ste trazili, ali opet mnogima ne valja, opet se mnogi zale, definitivno se vama ne moze ugoditi. Sada vam je administracija kriva? Ma to je ta prica, ako se sredi administracija, bice vam krivi ovi botovi sto voze autobuse i vozove. Kazem, dosta je bilo i sledeci ko se bude zalio, postoji velika mogucnost da bude kaznjen jer ste bezobrazni mnogo!
/lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top