Važno obaveštenje - Menjanje načina igre na serveru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Poštovani igrači, u proteklom periodu smo pokušali da povećamo nivo RolePlay-a na serveru, s obzirom na broj igrača možete zaključiti da je taj pokušaj imao negativne posledice.
Stoga smo nekoliko puta organizovali sastanke sa igračima kako bi videli u čemu je problem i kakvu igru bi vi želeli, odziv na tim sastancima je bio solidan, ali ne i dovoljan, mnogi su dolazili bez jasnog stava i konkretnih predloga.
Kao proizvod svih tih sastanka i brojnih razgovora odlučili smo da server vratimo nekoliko stepenika nazad što se tiče nivoa RolePlay-a, jer je očigledno da ne možemo ostvariti ono što smo zamislili zbog uzrasta igrača, kao i mnogih drugih razloga.

Izneli ste primedbe u vezi načina rada ilegalnih poslova, sistem poslova se neće menjati jer želimo da sve organizacije budu aktivne i da imaju svoju svrhu. Dakle, broj slotova za te poslove se neće povećavati, možete imati bilo koji ilegalni posao ukoliko niste član državne organizacije, ne postoje više zabrane za mafije i bande.

Druga primedba je bila u vezi sa kažnjavanjem od strane admina i u vezi sa ponašanjem/odnosom admina prema igračima. Održan je sastanak sa administracijom, njihov odnos prema igračima će biti na maksimalno profesionalnom nivou, a sistem kažnjavanja će biti usklađen prema nivou RP-a koji je sada spušten na znatno niži nivo.

Nošenje oružja, pucanje, pravljene wanted levela:
1. Dozvoljeno vam je da nosite sva oružja ukoliko ste član mafije, odnosno Colt, AK-47, Sawnoff, SMG, Uzi, TEC-9, lopate, palice, ukoliko ste član bande.
2. Dozvoljeno vam je da se pucate sa članovima suparničke mafije, u okviru baza se možete pucati od jutra do sutra. Količina materijala za švercovanje će biti povećana. Policiji je dozvoljeno da puca u gume vozila ukoliko se vozač ne zaustavi nakon 3 upozorenja.
3. Wanted levele možete praviti kad god mislite da za to postoji potreba, ne postoje više nikakva pravila.

Pucanje i terorisanje igrača koji ne žele da učestvuju u takvom načinu igre (sa konstantnim pucanjem) će se najstrožije kažnjavati. Znači ne možete glumiti mafiju tako što ćete ići gradom i redom terorisati ljude, takve stvari možete raditi sa protivničkim organizacijama.

Dozvoljeno vam je davanje oglasa za drogu (brašno), oružje/municiju (igračke/baterije), materijale, organizacije (firme), poslove.

Za kraj, svako ko želi da nastavi sa starim RP načinom igre biće nagrađen RP poenima od strane administratora, pa neka svako bira svoju igru, svoj način igre.

NooBot Administracija.
 

Maki_Shadow

M
Bice sad svi zadovolni. :)
Na sastanak slusao sam da mnogu igraci napadjaju administraciju, zasto bili su strogi, to i tako treba samo STROGI! Igrac mora da postovati pravila, a ako prekrsi, admin mora da reagira kako sta treba, pa i da ga stavi u Jail. Igrac nema potreba da se zali na admina, ako igrac je prekrsio pravilo...Carlos_Cipriani na sastanak pratio je na chatu, cena i minutaza za jail...mislim da treba da bude duplo kazne, za igraci da postovati pravila. ;)

CR - Jail 15-25min
BH - Slap/Jail 15-35min
DB - Jail 25-40min + fine 15.000 - 30.000$
BA - Gulag/Ban
NJ - Kick/Slap
SK - Jail 35-60min + fine 25.000 - 40.000$
MG - Jail 20-30min + fine 15.000$
CS - Jail 20-35min + fine 20.000$
MF - Ban
DM - Jail 35-60min + fine 35.000 - 50.000$
KOS - Jail 35-60min + fine 35.000 - 50.000$
RPS - Jail 35-60min + fine 35.000 - 50.000$
PvE - Jail 35-60min + fine 30.000 - 40.000$
 

vlex_ivanov

V
Sto se tice trenutnog broja igraca na serveru, mislim da nije ni do RP-a ni do Launchera nego jednostavno ljudima je dosadio SA:MP.
Tesko da se vrati onaj stari NooBot od 150 aktivni igraca, ako cemo iskreno.
 

Paul_Costello

P
Vlex_Ivanov je napisao(la):
Sto se tice trenutnog broja igraca na serveru, mislim da nije ni do RP-a ni do Launchera nego jednostavno ljudima je dosadio SA:MP.
Tesko da se vrati onaj stari NooBot od 150 aktivni igraca, ako cemo iskreno.
Istina je da su mnogi prestali sa sampom ali kako i dalje ima nekoliko krcatih servera?
 

vlex_ivanov

V
Paul_Costello je napisao(la):
Vlex_Ivanov je napisao(la):
Sto se tice trenutnog broja igraca na serveru, mislim da nije ni do RP-a ni do Launchera nego jednostavno ljudima je dosadio SA:MP.
Tesko da se vrati onaj stari NooBot od 150 aktivni igraca, ako cemo iskreno.
Istina je da su mnogi prestali sa sampom ali kako i dalje ima nekoliko krcatih servera?


Sigurno nisu mjenjali pravila po milion puta, sigurno nisu gasili server po tri cetiri puta, ukidali donacije i tako dalje ...
 

Dario_Kukric

D
Iako da ne igram SAMP , recicu
Prosli put kad su se uveli ova pravila dosta njima se nije svidjalo,sad kad si stavio ova nova opet im se nece svidjeti
Takvi su igraci ne mozes im udovoljiti,supci.
 

Sergey_Lavrov

S
Kao da smo igraci kao da smo server kao da imamo nesto sto u sebe nema svoje JA svoju gordost.
Rusimo rekorde po reopene rejunione i ostale gluposti, rusimo rekorde po menjanja pravila, pa sta smo mi? Po cemu smo unikatni?
Pravila su mi se svidjala jer su bila u redu, ti mozes uvesti najbolja pravila, ako server nema timski duh i igracnu atmosferu sa dobru administraciju i igraca zeljni da pomognu, ako server ima previse vredjanja previse kurcenja dzabe je sve! Bar vise nista da ne diramo, sto put smo menjali otvarali ispocetka uklanjali i tako dalje, izgubili smo unikatnost! Unikatnost jedino imamo neznam nekim launcherom mozda, al koga to briga, bitna je unikatnost po cemu se razlikuje, da li nam je duh servera razliciti od ostalih, da li je bolja igra i ostalo. Skripta se menja, skripta se pravi, skriptu mozes da imas najbolju a da nemas igraca, mozes da imas najgoru a da imas igraca kao mnogi balkanski serveri, ali igraci bagra i ta cuvena stara skola se nigde ne menja, to je to sto cini server! A da bi se igraci promenili, popravili iznervirali da im ugodili za to je zaduzena administracija, i to je to.
 

Vuca_Corelli

V
E, vidićemo sada kako će ići i šta će biti. ;)
 

Ragnar_Lodbrok

R
Takodje nisam aktivan ali dacu svoje misljenje.Ovo je jos davno trebalo da se uradi, dosta pre, mozda je za server sada kasno al vreme ce pokazati.Takodje treba jos par kljucnih stvari da se promeni da bi mozda bilo bolje
 

Alfredo_Price

A
Ragnar_Lodbrok je napisao(la):
Takodje nisam aktivan ali dacu svoje misljenje.Ovo je jos davno trebalo da se uradi, dosta pre, mozda je za server sada kasno al vreme ce pokazati.Takodje treba jos par kljucnih stvari da se promeni da bi mozda bilo bolje
Vrati se prijatelju pa cemo lako da menjamo stvari.
 

Nenad_Vilendecic

N
Sta znam :/,mislim da je pomalo kasno za to.Mnogi igraci su otisli i mnogima se ne da vracati,ali ipal postoje sanse da broj igraca poraste,ma da su po meni te sanse dosta male :/
 

Carlos_Vercetti

C
Richard_Walker je napisao(la):
Sta znam :/,mislim da je pomalo kasno za to.Mnogi igraci su otisli i mnogima se ne da vracati,ali ipal postoje sanse da broj igraca poraste,ma da su po meni te sanse dosta male :/
Å anse su male,ili ih uopste nema...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top