Update 3.5.0 (13.1.2016.)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nikola_Rosba

N
Vladimir_Putin je napisao(la):
Predlog: Da npr. ako prodajem NRG-500 u Internet Caffe-u, da ne mogu da stavim vecu cenu od 150.000$, vidim neki stavili po 1m, pa brate nije ti to nzm ni ja koje vozilo. Znaci, bilo bi dobro da ne mozes prodavati auto za vecu cenu nego sto kosta od drzave. Npr. koliko je od drzave to vozilo, toliko da bude max. cena u IC
Kod:
1054	Vozilo	NRG-500	Gonzales_Cardoso	$1,111,111	2	Povoljnt/stuck
Kod:
862	Vozilo	NRG-500	Salvatore_Alfano	$1,000,000	2	malo preso crven
Kod:
969	Vozilo	NRG-500	Lucija_Otron	$1,290,000	2	b nece me izbacit
Putine, duso, mnogo kenjas..  :-*
 

Demir_Mathers

D
Svaka čast Dragon
Najviše mi se dopao rad umjetnika Demir Mathers tj. net cafe :))
 

Chris_Bellucci

C
Ako je već ubačeno ono za Levelup, ne bi bilo loše da se stavi onda komanda da se promeni barem još jednom datum rođenja. Ako neko bude iskoristio to i stavio neki datum u ovom mesecu ili sledećem, moglo bi se kazniti.(Neko bi možda želeo upisati svoj tačan datum rođenja kada je već ovo ubačeno) :D
 

Don_Markoni

D
Sta ako je neko rodjen u ovom ili sledecem mesecu? :D
Inace sve pohvale, i laptop sa DotA 2 je vrh :D
 

Karlito Brigante

K
Kada findamo osumnjicenog izbaci igrac se nalazi u enterijeru () pre je pokazivalo gde tacno u kom eteriju koje org a sada prikaze na ilegalnog farmera ili tamo kod srpske mafije pre je radilo ali sada to ne radi. I da li je to propust ili sa namerom da u FBI stanici ne moze da se ocita mdc nego samo u policiskoj i vozilu
 

Bin_Paciotti

B
Samo mi se ne svidja sto si dirao kola kad ides g pise private jes da je nonrp bilo ali kad do sad je stajalo nisi trebao inace sve drugo super..
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Vlasnici vozila će plaćati kaznu za parking servis prilikom prodaje vozila, tako da su novi vlasnici oslobođeni te brige..
 

Steven_Nixon

S
Mark_Pierce je napisao(la):
Ako je već ubačeno ono za Levelup, ne bi bilo loše da se stavi onda komanda da se promeni barem još jednom datum rođenja. Ako neko bude iskoristio to i stavio neki datum u ovom mesecu ili sledećem, moglo bi se kazniti.(Neko bi možda želeo upisati svoj tačan datum rođenja kada je već ovo ubačeno) :D

Ali godine rodjenja idu kao i levelup, svake godine picis, nije konstanta, tako i da se ubaci da pita ove godine, sledece si za OOC opet druga, ili razdvojeno da pita za OOC i IC pa da bude razlicito, da se za IC seta jedno a za OOC da se npr. svake godine pita jednom u skladu sa dobijanjem tog lvlup-a, ili automatski da radi yearup. Ne znam, na nadleznim je sta ce odluciti :D

Veoma dobra stvar sto je povecana sansa za paljenje vozila,
ali sve u svemu, odlican apdejt, mnogo stvari ispravljeno, i mozda bi se u buducnosti internet cafe mogao dodati kao biznis koji mozemo kupiti IG ili eventualno biznis za donaciju, ipak postoji opcija. :)
 

Dario_Kukric

D
Ja predlazem ovo da se izminjeni za rodjendan.
Tj.da se ubaci u statsu da mozemo da vidimo kad nam je rodjendan(Mnogo nas je stavilo iz zajebancije drugi datum))
 

Salvatore Rina

S
Bilo bi dobro kada bi ubacio da Admin koji speca igraca moze da vidi SMS poruke i kada ga neko zove
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Postojao je još jedan problem sa /findsu, trebalo bi da je sada rešen.
/knockout /dzemara i /palica sada mogu da se koriste svakih 5 sekundi.
Å ansa za knockout (/knockout i /dzemara) je smanjena sa 20% na 10%.
Å ansa za knockout palicom je smanjena sa 50% na 33%.
Nije moguće spucati knockout (/knockout i /dzemara) igraču ukoliko u rukama drži vatreno naoružanje.
Poslednji vozač će se od sada beželiti nakon što vozač pređe 15 metara, a ne nakon što sedne u vozilo koje je u voznom stanju. Ova funkcija će od sada biti dostupna i za privatna vozila.
 

Vladimir_Putin

V
Predlog: Kada neko u 'net Cafe-u kupi auto od mene dok sam OffLine, da kada udjem IG da mi da obavestenje da je taj auto/kuca/biz/stan prodat toj i toj osobi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Back
Top