Update 3.5.0 (13.1.2016.)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
ChangeLog: http://noobot.info/ChangeLog.php

Nakon malo dužeg perioda stigao je update, svašta je promenjeno, bilo bi dobro da svi pročitate change log.
Sve bagove prijavite čim ih primetite, svako iskorišćavanje propsuta će se najstrožije kažnjavati.
U narednim danima će najverovatnije biti nekoliko restarta kako bi se određene sitnice doterale do savršenstva.

Komentari, ocene, predlozi?
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Napravljena je i stranica za pregledanje oglasa, link je dodat na početnu stranicu.
http://noobot.info/ad-list.php

Liste event admina je spojena sa listom game mastera i admina.
 

Chris_Bellucci

C
Odlično odrađeno, trebalo je tu dosta vremena. Svaka čast.
 

Edward_Vargas

E
*Uklonjena je informacija o vlasniku kada krenete da sednete u nečije vozilo, to sada vide samo admini na dužnosti.



                              Znači najbolja promjena od kad sam na serveru,odlično! 10/10
 

Chris_Bellucci

C
Bilo bi dobro da se može u Internet Cafferu staviti cena veća od cene koja košta od države. Brat mi je hteo staviti više od 3m patriota jer je i on sam na donacijama 9e a obična donirana 7e. Mislim da je bolje da se ubaci da možemo staviti cenu koja nama odgovara.
 

Vladimir_Putin

V
Predlog: Da npr. ako prodajem NRG-500 u Internet Caffe-u, da ne mogu da stavim vecu cenu od 150.000$, vidim neki stavili po 1m, pa brate nije ti to nzm ni ja koje vozilo. Znaci, bilo bi dobro da ne mozes prodavati auto za vecu cenu nego sto kosta od drzave. Npr. koliko je od drzave to vozilo, toliko da bude max. cena u IC
Kod:
1054	Vozilo	NRG-500	Gonzales_Cardoso	$1,111,111	2	Povoljnt/stuck
Kod:
862	Vozilo	NRG-500	Salvatore_Alfano	$1,000,000	2	malo preso crven
Kod:
969	Vozilo	NRG-500	Lucija_Otron	$1,290,000	2	b nece me izbacit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Back
Top