Update 3.5.0 (13.1.2016.)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sergey_Kalashnikov

S
*Materijali koje Å¡vercujete ostaju kod vas i nakon Å¡to odete relog.

-Rekonektovalo me tokom svercanja,otisao sam do fabrike da ostavim materijale u nadi da ih jos uvek imam zbog ovog update-a,a u farbici 'nemate vise paketa'.. Ili ja nisam dobro ovo razumeo,ili ovo ne funkcionise?!
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Teško...

Update...
Lista uspešno prodate imovine putem internet kafea - http://noobot.info/ad-sell.php
Takođe ćete biti obavešteni nakon što uđete u igricu ko je, šta i za koliko novca od vas kupio.
Internet kafe je sada biznis, novac dobija od slanja poruka i postavljanja oglasa, produkti iz biznisa se troše kada se postavi oglas, poruke ne troše produkte.
Još jednom da napomenem da pažljivo pišete vaše oglase, da mi se ne bi javljali posle na PM i kukali kako vam nema novca, lik je mislio da je stavio patriot za 3.2M, nakon što sam proverio logove ispostavilo se da se zajebao i stavio ga za 2.25M.
lockhq će se od sada čuvati, ukoliko zaključate vrata biće zaključana i nakon restarta servera.
Nemam pojma da li sam još nešto izmenio, uglavnom, sve su to neke sitnice koje ste tražili..
 

Dario_Kukric

D
Ubaci jos da se ne placa gjn u PB areni I da kad udjemo fa nam bude full wd I bice manjr dma na serveru
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Restartom u 17h update 3.5.0 je konačno završen, dorađene su neke stvari, neke su dodate, sve je podešeno kako treba da bude. Ne planiram ništa više da menjam u ovom update-u. Moguće da će biti još 1 restart ukoliko se pojavi neka sitnica koja do sad nije isplivala, ali sve u svemu, to bi bilo to. Možete ostavljati afk ukoliko želite da budžite level.
Uživajte. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Back
Top