Balkan SAMP

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
NooBot Community je od danas ponosni vlasnik Balkan SAMP foruma.
Pretpostavljam da su mnogi od vas čuli za ovaj forum sa dugogodišnjom tradicijom u SAMP svetu, da ne dužim, ukoliko vas zanima možete registrovati pogledati sadržaj foruma.
www.balkan-samp.com
 

Ognjen_Luciano

O
Hoce li biti neke prijave za moderatore i slicno, clan sam tamo mislim godinu dana, udjem povremeno i je l cemo prednost imate mi sa nb-a ili oni sa foruma? Eto upao bih u neki tim tamo da pomognem nick mi je Aux
 

Dino_Barbarossa

D
Bolji marketing nismo mogli dobit za NooBot :) . Svaka čast ko god je uložio novac u ovaj forum pametno je.
Nick mi je #Barbarossa
 

Vuca_Corelli

V
Fino, fino. Nadam se da će sada porasti broj igrača. :)
 

Ronnie_Biggs

R
Postavio sam recenziju NooBota, nadam se da ce doci neki igraci
 

Joseph_Morgan

J
Nadam se da ce ovo pomoci pri marketingu servera i da ce biti sto vise igraca tokom dana jer ovo ne vodi nikuda. Generalno SAMP na Balkanu je u uzasu
 

Jack_Costello

J
Super je forum, sada ce se vratiti stari ili novi igraci..Inace nick mi je: Jack'
 

Dylan_Walker

LSD nije droga
1
Učlanjen(a)
08/06/2014
Poruka
788
Social Club
Dylan_Walker
Cestitam! Samo bih jednu stvar predlozio potrudite se da stavljate u opisu ip od servera,klipove,slike tako isto mozemo da privucemo igrace :)
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Napoleon_Bonaparta je napisao(la):
Postavio sam recenziju NooBota, nadam se da ce doci neki igraci
Stavio si i odmah prekrsio pravila foruma, prijavljen si od strane moderatora. Mi tamo vec duze vreme imamo reklamu i svoj podforum, ne treba vi nista da kacite.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top