Upozorenje - Diktatura

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Ja svoje živce na vas više ne nameravam da trošim, tako da od sad idemo malo drugačije.
Pun mi je kurac vašeg pametovanja, neću ovde ništa objašnjavati niti ću se pravdati u ovoj temi.
Svako ko ima neku kritiku na moj rad, neki negativan komentar ili bilo Å¡ta Å¡to bi moglo da mi se ne svidi neka zabije to sebi u bulju, pre nego sto ulozi napor da to negde iznese.
Od sada će svaka moja reč biti poslednja, bez rasprave, dokazivanja ili bilo čega sličnog, ukoliko bilo šta od toga pokušate samo ćete još više najebati.

Svako ko mi se bude javio na pp bez formulara biće banovan na 7 dana. - http://noobot.info/forum/index.php?topic=82.0

Svi igraci koji postupaju fer i koji postuju pravila, nece imati nikakvih problema da stupe u kontakt sa mnom, pomocicu svakom ukoliko je u mojoj nadleznosti, odnosno ako niko od nizih admin levela ne moze da resi taj problem ili ukoliko niko nema tu nadleznost.

Boske_Gorstak je od danas postao zasticena vrsta na serveru, beli medved i svako ko bude nesto protiv njega rekao bice kaznjen, tu privilegiju nema niko na serveru, odlucio sam da je ustupim njemu zbog mnogobrojnih zahteva svih slojeva igraca.

Toliko od mene, uzivajte u igri i pazite da ne naletim na vas ukoliko ne igrate po pravilima ove zajednice ;)

Temu ću zaključati, jer me komentari ne interesuju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top