Update Info 9.6.2013. - 20.6.2013.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
U prethodnih par dana ste mogli da ispratite neke stvari koje su urađene na ovom update-u, sada ću napisati celu listu promena.

Statistika
Za početak malo lepe statistike, iako nismo uspeli da oborimo rekord zbog propusta koji sam napravio u skritpi stanje nije tako loše.
Za prvih sat vremena se registrovalo oko 600 naloga, od toga oko 550 sa različitim IP adresama. Da nije bilo propusta postavili bi rekord, sigurno sa vise od 350 igraca...
Još nismo ni počeli, a već smo oborili rekord stvarog foruma, 393 online korisnika.
Q91j45A.png


Ajmo dalje...

Forum, početna, uploader...
Dizajn foruma, početne stranice, upload stranice, sve je promenjeno, dizajn je radio Jancezz (Jan_Castven).
Forum rankove je radio Dušan Vučković.
Sitne izmene u kodovima, podešavanje foruma, moja malenkost :p

GameMode
Izmene "ispod haube" su mnogobrojne, to je takođe bio jedan od razloga zašto sam se odlučio da odradim Global Restart, te izmene u radu servera vama nisu vidljive, ali je rad servera znatno poboljšan, evo prvi test mu je bio večeras oko 22h kad je server restartovan sa 200online igrača, trajao je svega 5-6 sekundi, dok mu je ranije za isti posao trebalo nekoliko puta piše, u zavisnosti od broja igrača 15-30sek...


Glavna banka od sada ima radno vreme 08:00-01:00
Za pljačku banke vam je potrebna oprema za hakovanje koju možete kupiti na crnom tržištu, kompletan tutorial imate ovde: https://www.youtube.com/watch?v=0mMHQaGa4Dc Stavite video u HD i pogledaj u FullScreen-u.
Sve komande imate na /bankhelp
Glavna banka je kompletno promenja, enterijer, eksterijer.
Maperi: Frank, Sale i zanovetalo DraGoN.



PD stanica, akademija.
Policija je sada podignuta na viši nivo, imaju poligone za obuku, veći prostor za rad, brodove i td..
Maperi: Frank, Sale.



Sporedna banka i enterijeri.
Sporedna banka radi 24/7, u njoj možete sve kao i glavnoj, s tim što je ne možete pljačkati..
Sporednu banku je mapao Tarik Mujic, s tim sto sam morao da je selim -.-'
Ostale ulaze smo mapali svi po malo, a ja po malo više...



Kamiondzije su proširene, dorađen je posao, sada možete voziti gas na benzinske stanice ukoliko zakačite cisternu.
LCM je premešten na ostrvo, obogaćen mu je vozni park.
VLA je premešten par ulica niže, da zaobiđemo mistični lag na mestu gde se nalazio VLA...



Novi Skybar, mapao ga je Tarik Mujić.


Poslovi
Poslovi si limitirani po broju zaposlenih i po levelu, svi koji su neaktivni dobiće otkaz nakon 5 dana... Izbačeni su poslovi koji nisu imali funkciju. Izjednačena zarada svih poslova. Sa komandom /jobinfo možete videti dostupna radna mesta, morate biti u opšiti ili na crnom tržištu, u zavisnosti od toga da li se radi o legalnim ili ilegalnim poslovima.
| Detektiv (Level: 3 / Broj radnih mesta: 15)|
| Advokat (Level: 3 / Broj radnih mesta: 15)|
| Kurva (Level: 2 / Broj radnih mesta: 15)|
| Diler droge (Level: 5 / Broj radnih mesta: 15)|
| Mehanicar (Level: 2 / Broj radnih mesta: 30)|
| Telohranitelj (Level: 2 / Broj radnih mesta: 30)|
| Bokser (Level: 1 / Broj radnih mesta: 30)|
| Vozac Autobusa (Level: 2 / Broj radnih mesta: 30)|
| Dostavljac produkata (Level: 3 / Broj radnih mesta: 30)|
| Pizza Boy (Level: 1 / Broj radnih mesta: 20)|
| Legalni Farmer (Level: 2 / Broj radnih mesta: 20)|
| Ilegalni Farmer (Level: 4 / Broj radnih mesta: 30)|
| Svercer Droge (Level: 4 / Broj radnih mesta: 20)|
| Cistac Ulica (Level: 1 / Broj radnih mesta: 50)|
| Svercer materijala (Level: 4 / Broj radnih mesta: 20)|
| Prodavac Oruzja (Level: 5 / Broj radnih mesta: 20)|
| Kamiondzija (Level: 1 / Broj radnih mesta: 40)|
| Rudar (Level: 1 / Broj radnih mesta: 50)|
| Elektricar (Level: 1 / Broj radnih mesta: 30)|

AFK
Ukoliko ostavite AFK, a pritom ne spustite igru ili ne stisnete ESC bićete kikovani nakon 15 minuta.

Password
Napravljena je provera password, tako da vam server neće dozvoliti da stavite slab password, trudimo se da zaštitimo vaše naloge maksimalno.

Alkatraz
Od sada da bi izasli iz zatvora morate raditi, inace vam vreme nece teći. Komande /radi /prekinirad
U okviru zatvora se nalazi fabrika.

Donacije
Aj sad što se donacija tiče, nema velikih izmena sem što su izbačene donacije za gm/admin levele. Kuće i biznisi za doniranje će biti naknadno ubačeni u pdf Donacije...


Uh, verovatno sam nešto zaboravio, dopuniću ako se setim još nečega, jako sam umoram, oko 20 dana sam radio ovaj update i u ovih 20 dana nisam spavao u proseku 5 sati... Odooooooh sad na zaslužen odmor, aj ćao!
 

Nicholas_Chivella

N
Global - odlična stvar..
Još samo da nije izbacivalo bilo bi i preko 300 igrača..Al šta je tu je..
Što se updatea tiče sve je veoma lijepo odrađeno..
Pohvale.
 

Bentley

B
Šteta zbog početnog restarta, mogao je tu biti i rekord, siguran sam po gore navedenoj statistici što si naveo. Odličan potez sa globalom, samo me nervira rent, no dobro.

Pohvale još jednom!
 

Lucas_Scaletta

L
[size=10pt]Na openu je odma bili oko 245-260 igraca pa je posle padao server i neki su otisli a neki ostali,inace bilo bi sigurno preko 300 igraca,cak bi mozda i rekord presli!Ali bice i drugih sansa!
 

Anchy_Toretto

A
http://38.media.tumblr.com/93484f9aeaae39628c505c02e1eddcf7/tumblr_mpzvntQ9BE1s0ah8eo1_500.gif
 

Pablo_Chivella

P
Super je ovo, sve ove mjesece ti si skupljo predloge i evo sad ih ubacio... Posebno mi se sviđa alkatraz...
 

Vincent_Vercetto

V
Dobro sto je bio global restart sad smo svi jednaki :)
 

Michael_Corleone

M
Malo je reći legenda.
Svaka čast,vratio si nadu u ovaj server. :)
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Još jednom je povećana zarada električara, popravljen neki sitni bag vezan za njega, smanjena je mogućnost da vas drmne struja na 5%, sklonjen je limit rada po satu koji je bio 10 bandera...
Sklonjen je limit za rad po satu legalnog farmera...
Popravljeni neki sitni bagovi na koji sam naišao i koje su drugi prijavili....
Svi koji su bili na serveru pre restarta su dobili $5k...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top