Update 3.6.0

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Arthur_Chain

A
Lep update stvarno,mogli bi jos neki skinovi iz anima osim betmena...ima ih jos dosta,samim tim bilo bi vise RP-a, a mogli bi i neke zurke maskembala.
 

James_Bellucci

J
Dobar update,ali kao sto kaze Arthur mogli bi jos neki skinovi iz anima osim betmena,bilo bih vise RPa i dosta toga bih bilo bolje..
 

Nick_Sottaceto

N
Sve je odlicno.  ::) Mogli bi da se ubace modeli za donirana vozila ( Infernus, Turismo, Bullet, Cheetah, Patriot )
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Modove vidite i na drugim serverima/singleplayeru, nisam hteo da ih ogranicavam na NooBot, ali ih mozete ugasiti dok niste na NB-u, kliknite na upitnik i imacete opciju za gasenje...
Skinovi na potpisima ce biti zamenjeni, odradjene su slicice ali nisam stigao da ih ubacim...
 

Brabin_Downson

B
Postoji li mogucnost da se moze tako uci i na server? Barem da oni koji laguju mogu igrat tako?
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Što se tiče modela i ubacivanja/izbacivanja stvari, biće otvorena glasanja, za sad ima dovoljno izmena i neće se ništa ubacivati u skorije vreme.
 

Vladimir_Putin

V
Help! http://noobot.info/forum/index.php?topic=11656.0
 

Strbac_Corlleone

S
[size=15pt]Ništa bez Golfa dvidžana i traktora duplaka , inače sve pohvale za update.
 

Acke_Box

A
Mod za SULTAN http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/54198-mercedes-c63-amg-tunable.html Nema bagova, crasha, lagova i ostala sranja moze da tunira sve je ubaceno u fullu imam ga vec ceo mesec nikakvih problema nisam imo pa ako hocete ubacite :)
 

Steven_Nixon

S
Porsche GT3/GT3 RS nije isto sto i Porsche Carrera 911
Takodje naziv " BMW M6 CLR " stoji za model BMW-a M3 e92
 

Kimo_Komic

K
Ojjj kad sam vidio ovo kad nisam kroz prozor skocio,svaka cast server je ubjeljivo ispred svih,bilo bi dobro da ubacite jos toga,ja vec dovodim svog druga on ce dalje sirit pa server je bozeeeee
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Back
Top