Update 3.2.0

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Prvi put sam odlučio da napravim ChangeLog jednog Update-a, evo ovako to izgleda, svaki put do sada sam pisao izmenio sam "hiljadu nekih sitnica, ne sećam se", ali sad sam zapisivao svaku izmenu, mada verujem da ima stvari koje nisam zapisao. :D
Napravio sam stranicu sa izmenama i screenshotovima.
ChangeLog: http://noobot.info/ChangeLog.php

Edit: Sve bagove obavezno prijavite!
 

Allex_Jhonn

A
Ovo ne da je super, ovo je genijalno... Sve pohvale na tebe Zmaje i ostale koji su ti pomagali oko ovoga... ;)
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Kobra je napisao(la):
Hoćemo li preći na 0.3.7?
Prećićemo kad bude izaÅ¡la oficijalna 0.3.7 verzija, to Å¡to si video da drugi  debilni serveri prelaze na 0.3.7 probne verzije koje su pune bagova je njihov problem, to je totalna i neviÄ‘ena glupost raditi, jer su ogromne razlike izmeÄ‘u tih beta verzija i nisu meÄ‘usobno kompatibilne, tj. nakon svake verzije svi igrači moraju skidati novi client Å¡to je preveliko zajebavanje. Takav potez samo pokazuje njihovu glupost i neiskustvo.

Johnny_English je napisao(la):
A oce biti /showmoney komanda za pare u potpisima, rekao si da ce biti aktivna za par dana :D
Zaboravio sam totalno na to, napraviću sad pa ću restartovati server malo kasnije...
 

Lorenzo_Schiavone

L
Svaka čast :D
Post Merge: [time]1426186023[/time]
Ovo za /rucna napravi da ne mos povuc i supstit rucnu van auta,napravi da samo moze u autu.Ispravi to.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top