Update 21.1.2015.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Odrađen je update anticheat sistema.
Sledeći poslovi su izmenjeni:
Elektricar - Zarada +25%
Vozač autobusa - Zarada +50%
Rudar - Zarada +30%
Kamiondžija - Dodate su 3 rute (1 pumpa i 2 rute za običnu robu)
Mehaničar - Ukoliko je na dužnost i radi najmanje 45minuta, uz platu će dobiti PayDay Bonus od $1000
Resetovani su skillovi za detektiva.

Izmenjene su vrednosi donacija za Srbiju i Hrvatsku, prilagođene kursu.
http://noobot.info/forum/index.php?board=38.0 Ukoliko je negde pogrešno napisano, vrednost računajte prema evru, 1 € = 2 BAM = 120 RSD = 8 HRK
1€ = 8 HRK
1€ = 120 RSD
Izbačene su donacije iz Makedonije.
Obavezno proverite temu vezanu za donaciju pre nego Å¡to donirate! Uvek!
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Svi koji imate ASI Loader (vorbishooked.dll) u GTA Folderu, obrišite ga da vas ne jure admini za džabe... Za s0beit i CLEO mislim da ne treba da vam govorim... Takođe zaboravite na sve ostale vrste cheatova koji si pokreću zasebno, rizikujete da popijete ban i da izgubite sve što ste stvarali na serveru.

Napomena: Nemojte brisati vorbis.dll i vorbisFile.dll bez njih vam nece raditi SA:MP... Od tih fajlova samo je vorbishooked.dll nepozeljan.
 

Anchy_Gray

A
w9r0ncy.png



Kako cu ja da se zabavljam u alkatrazu :(
 

Spoter_Schiavone

S
Izbrisao sam vorbisHooked.dll na zahtjev Franka i sada nece da mi udje u SAMP uopšte, ako može Frank ili neko u Help Room da mi objasni u cemu je problem. Hvala
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Ukoliko neće da vam uđe u igru nakon što obrišete vorbishooked.dll, zamenite vorbis.dll i vorbisfile.dll sa ovim fajlovima www.noobot.info/Vorbis.rar
To su originalni fajlovi, moguce da su vasi izmenjeni jer ste imali instaliran ASI loader..
 

Darko_Budisa

D
Hvala bogu da se vise ne moze /ukradi u alktrazu!! -.- Svidja mi se ovo za poslovoe.. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top