Tekstić <3 (slobodno pročitajte, komentari nisu nužni)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Anchy_Gray

A
Don_Sinatra je napisao(la):
Idemo sad redom, svi odajte postovanje. Al' nemojte se setiti toga koliko vi serete, psujete svakom prilikom, hajd' da kažemo skoro celoj administraciji, ali u ovom postu konkretno zmaju. Ako ste već "mudonje" budite to do kraja, nemojte biti ološ koji menja stav svakodnevno. Ne kažem da čovek ne zaslužuje poštovanje. Ali pojedini ni ne zaslužuju pristup forumu, a o igri da ne govorim. Samo gruvajte, svaku priliku koristite da odajete poštovanje, hvalite njegov rad i slično, ali nemojte zaboraviti ni to da svaku priliku kada vam nešto nije po ukusu iskoristite za adekvatne psovke, omalovažavanje i slično. Srdačan pozdrav od mene. =)
U tebe sam polagala previse nade, ali kada sam cule neke stvari duboko sam se razocarala....
 

Frank_Sinatra

F
Proveri ti to opet, ili nisi čula dobro ili nemaš razloga da budeš razočarana u mene. =)
 

Grigo_Wojciechowskin

G
Sto se tice skripte i svega toga svaka cast Dragonu al uzimam jedan primer pre neki dan pricam sa likom koji je bio jedan od vecih admina na NB i pitam ga da se vrati na NB i pricam kako je dosta dobrih stvari uradjeno poboljsan rp a na to meni lik odgovara sve je to fino al dzaba kad su admini djeca od 12 godina i oni seru nesto o RP pravilima, i admine dobijaju oni koji su nekad bili najveci DM-eri. Moje misljenje je da ovom serveru fali samo dobra administracija. Ali ko jebe moje misljenje
 

Susumy_Okinawa

S
DraGoN je napisao(la):
Susumy_Okinawa je napisao(la):
Ma jok neces ti uzeti pare pa sto ne izadjes u susret pa onima sto su donirali org nesto im ubacis za dzabe vec sve ti je na donaciju.Old School ima isto placati ko ti pa samo ima Vip na donaciju.2300eura godisnje daj nemoj se prosipat pa ne drzis avion,a ne neki hosting.Igrao sam na NB 2 godine,i za mene bile su to dobre godine.Al od kako su djeca dobijala admine poceo se rusiti server.Svaka cast na skripti,mogu ti reci da imas najbolju na balkanu.Mozda da i ti cijenis vise igrace mozda bi i bilo 150 igraca.Mene si banovao jer sam dao drugu acc.Bojao si se da nisam sta uzeo para a tebe to promasilo.Znam da ces me banovati sa frm kao i proslo put jer ne mozes suociti se sa istinom.Znam da si dao sve od sebe i da ja nikad necu postici kao ti al mogu ti reci sta vidim sa strane.Zelim ti sve najbolje i tebi i tvom serveru.Svako dobro....
Skoro pa klasicas primer onoga o cemu pricam, svira kurcu o onome o cemu nema pojma, doticni server na iznajmljenom virtualnom, ne fizickom serveru koji je kurac i koji kosta neuporedivo manje, doticni server nije ppacao licencu za ts do skoro, a ja istu tu licencu placam vec 3 godinu, za produzetak iste nisam ima novca krajem prosle godine zato smo morali da prelazimo na privremene ts-ove koje sam takodje debelo placao, server od 100 slotova za mesec dana kod kgb-a je 40evra, 4800rsd, al' koga boli kurac, to sam se ne tice, vase je da bezbrizno igrate i da postujete pravila, ko hoce da donira uvek moze jer je to ono sto odrzava server. Taj dm server koji si naveo nikada nece moci ni da prismrdi nb-u, sem po broju igraca.
Svaka trgovina za RL novac je zabranjena, ti si to uradio i opravdano dobio ban, o tome nema dalje rasprave, jako si pokvaren i iznenada si se stvorio istog tog dana i mracio me danima preko privatnih poruka sa raznim lazima, iako je u svemu tome pisalo da si dao acc jer nemas internet, al' izgleda da ti je dolazila konekcija samo da bi meni skakao po zivcima.

Za ostale, time sto cete ovde napisati respect/postovanje mi ne pomazete, to je kao kad glupoj curi kazes "volim te" da bi dobio picke. Pokazite to postovanje tako sto cete se truditi da igrate po pravilima, tako sto cete se truditi da odrzite ovaj server.
Opet pricas gluposti kad si prelazio da drugi ts doniro sam ti 50 eura za Yakuzu da ti nije malo.Znam kako ti je kad sa 150 igraca padas na 50.Sjecam se preko raspusta jutro 9 sati pun server,naravno tad nije bilo Nikole Rozbe i ostali ''Admina''.Yakuza je fino radila al prvo si poceo srati kad sam uveo ranchere u Yakuzu jer ti je bilo krivo sto razjebavan Bosketovu bazu.Nije Boske los covjek al uvijek si bio na njegovoj strani.Sta vise jos si piso da mu nesmijemo nista.Otjero si citavu moju Yakuzu osim par nekih,i doveo si se u situaciju da su ostali samo oni koji su donirali.Jednostavno ne cijenis igrace.Zato mjeces dana nije ni radio.Kao sto reko zbog tvog kurcenja.Pricas kako 6 godina drzis server,to ti je sve od donatora.Alibaba ti je doniro nekoliko stotina eura pa si i njemu srao.Da je ostao on i Zlatko Hrgic sigruno ne bih bio server ovako.Meni je svedno za server.Ja neigram na njemu tako da me neinteresuje to.Samo vidim sta se desava i sta su posledice.Ti mozes pricati kako sam se ja javio koji nemam pojma.Vjeruj znam ih vrlo dobro.
Pozdrav od mene....
 

Tommy_Vercetty

T
Sta se ti vise raspravljas Susumy ko i ovi likovi na Forumu prestajem igrat samo da dobiu ono e buraz pozdrav u rl  sretno i tako ta ostala sranja otvaraju svoj srw poljuju nb ili odu negdje pa opet se ovde vracaju mole za unban ako ne dobiu unban naprave novi acc i igraju koji ste vi retardi ako ti se ne svidja idi sta dzaba prdis ovda ja doniro ovo ja doniro ono zaboli nekog sta si ti doniro
 

Sergio_Leone

S
Tommy_Vercetti je napisao(la):
Sta se ti vise raspravljas Susumy ko i ovi likovi na Forumu prestajem igrat samo da dobiu ono e buraz pozdrav u rl  sretno i tako ta ostala sranja otvaraju svoj srw poljuju nb ili odu negdje pa opet se ovde vracaju mole za unban ako ne dobiu unban naprave novi acc i igraju koji ste vi retardi ako ti se ne svidja idi sta dzaba prdis ovda ja doniro ovo ja doniro ono zaboli nekog sta si ti doniro
Nemoj u tolikoj meri da koristis znakove interpunkcije.
 

Susumy_Okinawa

S
Tommy_Vercetti je napisao(la):
Sta se ti vise raspravljas Susumy ko i ovi likovi na Forumu prestajem igrat samo da dobiu ono e buraz pozdrav u rl  sretno i tako ta ostala sranja otvaraju svoj srw poljuju nb ili odu negdje pa opet se ovde vracaju mole za unban ako ne dobiu unban naprave novi acc i igraju koji ste vi retardi ako ti se ne svidja idi sta dzaba prdis ovda ja doniro ovo ja doniro ono zaboli nekog sta si ti doniro
Slusaj ti boli tebe kurac ti si jedno napaceno dijete koje je po citav dan sa djecom u kanalu do duse nisi ni ti nista stari.Hajd nauci prvo pricat pa cemo razgovarati.Koliko si napacen igras Samp 10 godina i sve si pare dao na njemu.Branis Zmaja a malo se ulizujes u supak.Nemoj tolko strvarno.Ja nisam od tih koji ce se vratiti nisam ja Allex_Teller i Don_Martinez.Ja sam otiso i nikad se vise necu vratii.Neznam koji si ti atribut ovdje....
 

Anchy_Gray

A
Zmaj zasto se pravdas za donacije? Zar ta tema nije obradjena? Reci zaradjujem 10 m eura mjesecno. Mene niko nije tjerao da pljunem 100 eura pa da se kurcim svojim milionima. Donacije su stvar izbora. Ja vise volim dati 10 eura nego 10 dana raditi na farmi. Ne pricajte gluposti da se ne moze bez donacija. Moze samo treba raditi. Ja vise volim ici DMati nego raditi. A DM je skup sport. Nemojte moralizovati sa tom pricmo na sta ja trosim svoje pare. To su moje pare, boli vas kurac hocu li ja te pare prokockati,zapaliti,popiti ili sta vec. Donacije su dobrovoljne. Hoces ili neces? Zato apsolutno nema smisla da se o tome prica uopste. Mene jedino ljuti sto ako vec dam tolike pare pa necu da me jebu neki porezi na luksuz i ostalo. Sta je tu je. Prihvatila sam to i nasla sebe u tom sistemu.
 

Tommy_Vercetty

T
alo ba boli tebe tuki sto ja igram samp 10 god ako treba ostaricu na njemu jebe se tebe za ovim i za sta ja doniram i za sta pare dajem jednostavno puca ti kurcina ba majmuncino idi ba spavaj zar ti nije net iskljucen ? a ovo za zmaja bmk za njeg on radi svoj posao ja radim svoj posao ako prekrsim pravilo dobijem jail uvijek i fine ko i ostali..
 

Nikola_Baros

N
Ovo su zivotinje bre... meni je iskreno jako zao,svadjate se oko malih stvari gotovo bezrazlozno... svi glume nesto i svi su umisljeni a niko ne zna recenicu sastaviti.U ostalom bio bi red da ovolika zajednica pokaze makar imalo sloge medjusobno toliko od mene.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top