Tekstić <3 (slobodno pročitajte, komentari nisu nužni)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
"Ovaj zmaj je uvek nadrkan, ne može čovek sa njim pričati."
"Samo su mu donacije bitne, drzi server zbog donacija, uzima gomilu novca."
"Umišljen lik, misli da je Bog ako je vlasnik nekog tamo servera."
"Bezosećajna stoka, nikoga neće da sasluša, ni na koga neće da se sažali."
Priče ili ne? Procenite sami nakon što pričitate sledeći tekst.
Sve bi vam bilo jasno kad bi mogli da se stavite u moju poziciji, bar na neko vreme,
dok ne osetite na svojoj koži ne znate kako je, možete samo da pričate.
NooBot zajednica postoji punih 6 godina, jeste li se ikada zapitali koliko je energije uloženo u to,
samo je jedna osoba uvek tu, od početka, pa sve do danas, logično je da se radi o meni.
Punih 6 godina se od mene očekuje da svakog saslušam, da svakome izađem u susret, svaki dan, 24 sata, ukoliko ne bude tako ja ne valjam, naravno.
"Lako je njemu, uzima pare od donacija, plati server i gotovo, ima sve što poželi." - Bilo bi sjajno da je tako,
bilo bi sjajno da ne moram iz svog džepa ponekad davati pare za troškove koji su vezani za celu zajednicu, a o kojima vi nemate pojma.
Licence za TS, panel, domen, računi (banke i njihovi kursevi prilikom plaćanja), host mašina, NB nije na iznajmljenom virtuelnom serveru,
NooBot ima host mašinu koja košta, svi ti troškovi na godišnjem nivou izađu ~2300€, bavite se sad računanjem, pa procenite.
Ajmo na drugi deo priče, kakve su moje obaveze?
Nadgledanje, organizovanje svih timova, fejsbuk, marketing, video, dizajner, gallery, event, admin gamemaster, forum...
Ne znam im se broj, a sve treba da radi besprekorno da bi server funkcionisao kako Bog zapoveda.
Pa onda, uređivanje sajta (php, jquery, html, javascript, mysql), ne kažem da sam profesionalac na tom polju, ali se trudim, tragam za novim idejama, realizujem ih,
gledam kako bi i šta mogao da unapredim, učim i stvaram. Skriptanje za server (PAWN, MySQL), sređivanje stvari, realizovanje unikatnih ideja,
rešavanje kompleksnih problema na najbolji mogući način, u ovom delu mog zadatka sam prilično nenadjebiv u regionu. NooBot Launcher (C#), svaka reč je suvišna.
Šta su još moji zadaci? Da nadgledam RolePlay na serveru, da kažnjavam za kršenje pravila (taj deo vam je omiljen).
Šta je moj glavni zadatak? Da budem krivac za sve što ne valja, da budem najgora osoba na svetu kad vam nešto nije po volji,
tu sam takođe da me lažete u lice i da mislite da će vam uspeti, tu sam da pokušate da me zajebete na 1001 način i da na kraju ispadnete ovce.
Tu sam da se meni javljate za najbanalnije stvari iako postoji kompletna administracija. Tu sam da ostanem kad god se nekom adminu nadigne kurac da napusti administraciju.
Sve to, svaki dan, 6 godina i onda se pitate što popizdim kad mi se na sve to vi javite sa pričom kako vam je komšija u glen parku slomio ogradu,
naravno dok mi to saopštavate posle svake reči nervozno lupate enter, ne bi li mi chat pištao svake sekunde po 3 puta, naravno da fejsu se zovete "Cane Corso Serbia",
što verovatno veoma ima veze sa vašim imenom na serveru, pa od mene očekujete da bacam pasulj, gledam u kašike, okrećem karte dok mi se negde ne ukaže vaše ime.
Pored svega toga, ja i dalje nalazim volje da ovo vodim i da pravim nove stvari, te nove stvari su upravo ono zbog čega ova zajednica još uvek postoji,
nove stvari su ono što mene privlači, volim da učim nove stvari, da kreiram, to je ono zbog čega sam ovde gde sam.
Sve servere sam prvenstveno držao iz zabave, kao što i ovaj server sad držim.
Na Counter Strike serverima nije bilo nikakvih donacija, pa sam u isto vreme imao i po 10 servera, naravno serveri su u to vreme bili daleko skuplji nego Å¡to su sad,
ali ja sam ih sve plaćao iz svog džepa, možda bi i tad imali primedbu. Još se nije rodio ko je narodu ugodio.
Stavite se u moju kožu, zamislite sve ove obaveze i hiljade igrača koji vam skaču za vrat i
naravno na kompletan taj virtuelni svet dodajte ogromnu stavku koju ovde nisam spomenuo jer vas se ne tiče,
a to je moj privatni život, dodajte moj fakultet, devojku i pokušajte da sve to izbalansirate, naravno računajte na to da i ja imam dušu, da ponekad i ja volim poigrati neku igricu.
Kad o svemu tome dobro razmislite onda mi se javite sa nekom primedbom.
O tome kakva sam osoba najbolje vam mogu reći ljudi koji su imali prilike da me upoznaju makar virtuelno.
 

Allex_Jhonn

A
Čovek je sve rekao kako i jeste, pola ovih rečenica što je gore napisao su tačne... RESPECT!
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Aky_Pollinari je napisao(la):
Čovek je sve rekao kako i jeste, pola ovih rečenica što je gore napisao su tačne... RESPECT!
Ne znam kako da razumem polovični respect, jer nisam ništa polovično pisao, sve sam pisao onako kako jeste, tako da nikako ne može pola rečenica biti tačno..
 

Anchy_Gray

A
Dobro je poznato da sam ja jedna od onih  koji konstantno bacaju hejt na NB, admine i DraGoNa.

NB kao server to sigurno nije zasluzio. Skoro mi se motala po glavi ideja da odem na neki drugi server. Realno gledajuci ja sam ovde sad sama. "Moja ekipa" je otisla. Za svog jedinog pravog prijatelja ovde nepostojim vec 4 mjeseca. Jedina stvar koja me ovde drzi su godine koje sam na NB. Pokusajte poslije skoro 4 godine igranja na NB otici na neki trecerazredni server. To je nemoguce. NooBot je TOP. Apsolutno nenadjebiva skripta. Moj hejte je najveca sramota za mene samu. Time samo gazim sebe i ono sto sam bila. Mozda niste bili sto i ja ali i vi sami gazite sebe kada bacate hejt na server. Svi smo mi bili dio NooBota, ne zasluzuje server da ga pljujemo.

Moj hejt na admin tim je apsolutno opravdan. Takvu kolekciju KARIKATURA OD ADMINA je tesko sakupiti. Hrpa nesposobnih, nekompetentnih, nakurcenih imbecila. O poznavanju RP pravila ne zelim ni da govorim. Kako vjetar pirne oni se okrenu. Ako sam ja dobra sa Zmajkom i admini su samnom, ako smo nas dvoje u svadji onda se izdrkavaju na meni da se dokazu. Sljam! Dusu bi vragu prodali za adminlvlup. Biti u admin kanalu za mene je bio najveci stres. Vasi svakodnevni blowjobovi su jadni. Za mene kao admina mozete pricati svasta. Samo me nemojte stavljati u isti kos sa ovom administracijom. Nije mi cilj da dignem sebe, ali prije 3 godine ja dok sam bila veci admin lvl bilo je vise igraca nego danas. To nije Zmajkova krivica, pardon jeste. Zmaj je jedino kriv sto je vjerovao pogresnim ljudima.

Najvise mi je zao sto sam svoje frustracije zbog gore navedenog sljama prenijela na odnos sa Zmajkom. 100 % ste culi neku moju izjavu protiv Zmaja. Iskreno stvarno me je sramota zbog toga u sta sam se pretvorila. Nije Zmaj idealan, ali nije ni "drzavni neprijatelj broj jedan". Ne znam kakva su vasa iskustva sa njim. Mi se poznajemo pa skoro 4 godine. Hejt koji ja bacam nije zasluzio, pogotovone  od mene. Prekasno, ali se ipak probudila savjest. Sramota me je. Neko ko mi je dao sve. Biti owner necega kao sto je NB nije mala stvar u svijetu SA:MPa. Moj jedini pravi virtuelni prijatelj nije zasluzio ovo...

Nemojte sad misliti da je ovo neki moj pokusaj iskupljenja. Meni nema pomoci. Razmislite svi malo. Da li je bolje igrati na serveru sa jebenim zelenim okvirom na ekranu ili NooBotu? Serveru gdje citeri pucaju iz sawna kao iz m4 ili NB? Relano mozete voljeti ili mrziti Zmajka, to je vas izbor. Svi, ali bas svi ga moramo postovati. Ne u smislu da mu "pusimo kurac" svaki put kad je u kanalu. Ipostujmo ga kao dobri igraci. Rece jedan od najvecih DMera. Jail od 2000 min za veoma kratko vrijeme me nije odvikao od DMa. DMom samo unistavamo server koji svi volimo. Zato nemojte srati sa tim RESPECTOVIMA. Najmanja stvar prema NooBotu i Zmajku koju mozemo uciniti je da ga prestanemo pljuvati, bar pred drugima i novajlijama. Sve sto sam rekla je jako licemjerno i kontradiktorno u odnosu na moje dosadasnje ponasanje. Iskreno mi se jebe sta cete vi reci na sve ovo. Ovo je surova realnost!
 

Grof_Gorštak

G
Anchy_Gray je napisao(la):
Dobro je poznato da sam ja jedna od onih  koji konstantno bacaju hejt na NB, admine i DraGoNa.

NB kao server to sigurno nije zasluzio. Skoro mi se motala po glavi ideja da odem na neki drugi server. Realno gledajuci ja sam ovde sad sama. "Moja ekipa" je otisla. Za svog jedinog pravog prijatelja ovde nepostojim vec 4 mjeseca. Jedina stvar koja me ovde drzi su godine koje sam na NB. Pokusajte poslije skoro 4 godine igranja na NB otici na neki trecerazredni server. To je nemoguce. NooBot je TOP. Apsolutno nenadjebiva skripta. Moj hejte je najveca sramota za mene samu. Time samo gazim sebe i ono sto sam bila. Mozda niste bili sto i ja ali i vi sami gazite sebe kada bacate hejt na server. Svi smo mi bili dio NooBota, ne zasluzuje server da ga pljujemo.

Moj hejt na admin tim je apsolutno opravdan. Takvu kolekciju KARIKATURA OD ADMINA je tesko sakupiti. Hrpa nesposobnih, nekompetentnih, nakurcenih imbecila. O poznavanju RP pravila ne zelim ni da govorim. Kako vjetar pirne oni se okrenu. Ako sam ja dobra sa Zmajkom i admini su samnom, ako smo nas dvoje u svadji onda se izdrkavaju na meni da se dokazu. Sljam! Dusu bi vragu prodali za adminlvlup. Biti u admin kanalu za mene je bio najveci stres. Vasi svakodnevni blowjobovi su jadni. Za mene kao admina mozete pricati svasta. Samo me nemojte stavljati u isti kos sa ovom administracijom. Nije mi cilj da dignem sebe, ali prije 3 godine ja dok sam bila veci admin lvl bilo je vise igraca nego danas. To nije Zmajkova krivica, pardon jeste. Zmaj je jedino kriv sto je vjerovao pogresnim ljudima.

Najvise mi je zao sto sam svoje frustracije zbog gore navedenog sljama prenijela na odnos sa Zmajkom. 100 % ste culi neku moju izjavu protiv Zmaja. Iskreno stvarno me je sramota zbog toga u sta sam se pretvorila. Nije Zmaj idealan, ali nije ni "drzavni neprijatelj broj jedan". Ne znam kakva su vasa iskustva sa njim. Mi se poznajemo pa skoro 4 godine. Hejt koji ja bacam nije zasluzio, pogotovone  od mene. Prekasno, ali se ipak probudila savjest. Sramota me je. Neko ko mi je dao sve. Biti owner necega kao sto je NB nije mala stvar u svijetu SA:MPa. Moj jedini pravi virtuelni prijatelj nije zasluzio ovo...

Nemojte sad misliti da je ovo neki moj pokusaj iskupljenja. Meni nema pomoci. Razmislite svi malo. Da li je bolje igrati na serveru sa jebenim zelenim okvirom na ekranu ili NooBotu? Serveru gdje citeri pucaju iz sawna kao iz m4 ili NB? Relano mozete voljeti ili mrziti Zmajka, to je vas izbor. Svi, ali bas svi ga moramo postovati. Ne u smislu da mu "pusimo kurac" svaki put kad je u kanalu. Ipostujmo ga kao dobri igraci. Rece jedan od najvecih DMera. Jail od 2000 min za veoma kratko vrijeme me nije odvikao od DMa. DMom samo unistavamo server koji svi volimo. Zato nemojte srati sa tim RESPECTOVIMA. Najmanja stvar prema NooBotu i Zmajku koju mozemo uciniti je da ga prestanemo pljuvati, bar pred drugima i novajlijama. Sve sto sam rekla je jako licemjerno i kontradiktorno u odnosu na moje dosadasnje ponasanje. Iskreno mi se jebe sta cete vi reci na sve ovo. Ovo je surova realnost!

https://www.youtube.com/watch?v=G9RetrAdseo
 

...Hanzou_Harper

H
Anchy_Gray je napisao(la):
Dobro je poznato da sam ja jedna od onih  koji konstantno bacaju hejt na NB, admine i DraGoNa.

NB kao server to sigurno nije zasluzio. Skoro mi se motala po glavi ideja da odem na neki drugi server. Realno gledajuci ja sam ovde sad sama. "Moja ekipa" je otisla. Za svog jedinog pravog prijatelja ovde nepostojim vec 4 mjeseca. Jedina stvar koja me ovde drzi su godine koje sam na NB. Pokusajte poslije skoro 4 godine igranja na NB otici na neki trecerazredni server. To je nemoguce. NooBot je TOP. Apsolutno nenadjebiva skripta. Moj hejte je najveca sramota za mene samu. Time samo gazim sebe i ono sto sam bila. Mozda niste bili sto i ja ali i vi sami gazite sebe kada bacate hejt na server. Svi smo mi bili dio NooBota, ne zasluzuje server da ga pljujemo.

Moj hejt na admin tim je apsolutno opravdan. Takvu kolekciju KARIKATURA OD ADMINA je tesko sakupiti. Hrpa nesposobnih, nekompetentnih, nakurcenih imbecila. O poznavanju RP pravila ne zelim ni da govorim. Kako vjetar pirne oni se okrenu. Ako sam ja dobra sa Zmajkom i admini su samnom, ako smo nas dvoje u svadji onda se izdrkavaju na meni da se dokazu. Sljam! Dusu bi vragu prodali za adminlvlup. Biti u admin kanalu za mene je bio najveci stres. Vasi svakodnevni blowjobovi su jadni. Za mene kao admina mozete pricati svasta. Samo me nemojte stavljati u isti kos sa ovom administracijom. Nije mi cilj da dignem sebe, ali prije 3 godine ja dok sam bila veci admin lvl bilo je vise igraca nego danas. To nije Zmajkova krivica, pardon jeste. Zmaj je jedino kriv sto je vjerovao pogresnim ljudima.

Najvise mi je zao sto sam svoje frustracije zbog gore navedenog sljama prenijela na odnos sa Zmajkom. 100 % ste culi neku moju izjavu protiv Zmaja. Iskreno stvarno me je sramota zbog toga u sta sam se pretvorila. Nije Zmaj idealan, ali nije ni "drzavni neprijatelj broj jedan". Ne znam kakva su vasa iskustva sa njim. Mi se poznajemo pa skoro 4 godine. Hejt koji ja bacam nije zasluzio, pogotovone  od mene. Prekasno, ali se ipak probudila savjest. Sramota me je. Neko ko mi je dao sve. Biti owner necega kao sto je NB nije mala stvar u svijetu SA:MPa. Moj jedini pravi virtuelni prijatelj nije zasluzio ovo...

Nemojte sad misliti da je ovo neki moj pokusaj iskupljenja. Meni nema pomoci. Razmislite svi malo. Da li je bolje igrati na serveru sa jebenim zelenim okvirom na ekranu ili NooBotu? Serveru gdje citeri pucaju iz sawna kao iz m4 ili NB? Relano mozete voljeti ili mrziti Zmajka, to je vas izbor. Svi, ali bas svi ga moramo postovati. Ne u smislu da mu "pusimo kurac" svaki put kad je u kanalu. Ipostujmo ga kao dobri igraci. Rece jedan od najvecih DMera. Jail od 2000 min za veoma kratko vrijeme me nije odvikao od DMa. DMom samo unistavamo server koji svi volimo. Zato nemojte srati sa tim RESPECTOVIMA. Najmanja stvar prema NooBotu i Zmajku koju mozemo uciniti je da ga prestanemo pljuvati, bar pred drugima i novajlijama. Sve sto sam rekla je jako licemjerno i kontradiktorno u odnosu na moje dosadasnje ponasanje. Iskreno mi se jebe sta cete vi reci na sve ovo. Ovo je surova realnost!
Hvala anjuska volimo i mi tebe <3
 

Nenad_Vilendecic

N
Svaka tebi cast,4 godine besprekidno odrzavati jedan ovakav server,to rijetki mogu :D
 

Pacino

P
Na NooBotu igram već skoro četiri godine i potpuno te razmem,nema potrebe da se opterećuješ s tim komentarima jer ti što su to napisali u životu nisu ništa postigli :)
 

Igor_Vukoojevic

I
Mnogo puta sam bio ljut na tebe jer si me kaznio (fine, jail...) ali kad se malo bolje skontam shvatim da sam zapravo ja pogrijesio a ti si me
kaznio da to vise ne ponovim  :) mnogi pljuju po tebi jer bi oni da krse pravila i nekaznjeno da rade sta hoce, da 'lade muda po serveru,
a vecina ih je ljubomorna jer ne mogu da postignu to sto si ti postigao, zato ne obracaj paznju na sulude komentare i stokakve budalastine.
 

Corlleone_Babic

C
Svaka cast zmajko...POSTUJEM TE JOS VISE.Igram na NB od 2013. Shvacam da ti je tesko,ja bi se predao.. :)
 

Susumy_Okinawa

S
Ma jok neces ti uzeti pare pa sto ne izadjes u susret pa onima sto su donirali org nesto im ubacis za dzabe vec sve ti je na donaciju.Old School ima isto placati ko ti pa samo ima Vip na donaciju.2300eura godisnje daj nemoj se prosipat pa ne drzis avion,a ne neki hosting.Igrao sam na NB 2 godine,i za mene bile su to dobre godine.Al od kako su djeca dobijala admine poceo se rusiti server.Svaka cast na skripti,mogu ti reci da imas najbolju na balkanu.Mozda da i ti cijenis vise igrace mozda bi i bilo 150 igraca.Mene si banovao jer sam dao drugu acc.Bojao si se da nisam sta uzeo para a tebe to promasilo.Znam da ces me banovati sa frm kao i proslo put jer ne mozes suociti se sa istinom.Znam da si dao sve od sebe i da ja nikad necu postici kao ti al mogu ti reci sta vidim sa strane.Zelim ti sve najbolje i tebi i tvom serveru.Svako dobro....
 

Frank_Sinatra

F
Idemo sad redom, svi odajte postovanje. Al' nemojte se setiti toga koliko vi serete, psujete svakom prilikom, hajd' da kažemo skoro celoj administraciji, ali u ovom postu konkretno zmaju. Ako ste već "mudonje" budite to do kraja, nemojte biti ološ koji menja stav svakodnevno. Ne kažem da čovek ne zaslužuje poštovanje. Ali pojedini ni ne zaslužuju pristup forumu, a o igri da ne govorim. Samo gruvajte, svaku priliku koristite da odajete poštovanje, hvalite njegov rad i slično, ali nemojte zaboraviti ni to da svaku priliku kada vam nešto nije po ukusu iskoristite za adekvatne psovke, omalovažavanje i slično. Srdačan pozdrav od mene. =)
 

Srkii_Jarakula

S
Kad procitam ovakve tekstove i njemu slicne sve imam vise volje da RPam i manje DMam iako nisam toliki DMer i nisam dobijo neke vece fajnove i jailove.Da dodam vasa pola sto ste napisali "respect" i "postovanje" samo kenjate dzabe jedva cekate da uzmete 100 metaka sawna i idete derete koga stignete, igrate do 5 ujutro da bi nabili kilova sto vise mozete.Zato ne kenjajte previse.
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Susumy_Okinawa je napisao(la):
Ma jok neces ti uzeti pare pa sto ne izadjes u susret pa onima sto su donirali org nesto im ubacis za dzabe vec sve ti je na donaciju.Old School ima isto placati ko ti pa samo ima Vip na donaciju.2300eura godisnje daj nemoj se prosipat pa ne drzis avion,a ne neki hosting.Igrao sam na NB 2 godine,i za mene bile su to dobre godine.Al od kako su djeca dobijala admine poceo se rusiti server.Svaka cast na skripti,mogu ti reci da imas najbolju na balkanu.Mozda da i ti cijenis vise igrace mozda bi i bilo 150 igraca.Mene si banovao jer sam dao drugu acc.Bojao si se da nisam sta uzeo para a tebe to promasilo.Znam da ces me banovati sa frm kao i proslo put jer ne mozes suociti se sa istinom.Znam da si dao sve od sebe i da ja nikad necu postici kao ti al mogu ti reci sta vidim sa strane.Zelim ti sve najbolje i tebi i tvom serveru.Svako dobro....
Skoro pa klasicas primer onoga o cemu pricam, svira kurcu o onome o cemu nema pojma, doticni server na iznajmljenom virtualnom, ne fizickom serveru koji je kurac i koji kosta neuporedivo manje, doticni server nije ppacao licencu za ts do skoro, a ja istu tu licencu placam vec 3 godinu, za produzetak iste nisam ima novca krajem prosle godine zato smo morali da prelazimo na privremene ts-ove koje sam takodje debelo placao, server od 100 slotova za mesec dana kod kgb-a je 40evra, 4800rsd, al' koga boli kurac, to sam se ne tice, vase je da bezbrizno igrate i da postujete pravila, ko hoce da donira uvek moze jer je to ono sto odrzava server. Taj dm server koji si naveo nikada nece moci ni da prismrdi nb-u, sem po broju igraca.
Svaka trgovina za RL novac je zabranjena, ti si to uradio i opravdano dobio ban, o tome nema dalje rasprave, jako si pokvaren i iznenada si se stvorio istog tog dana i mracio me danima preko privatnih poruka sa raznim lazima, iako je u svemu tome pisalo da si dao acc jer nemas internet, al' izgleda da ti je dolazila konekcija samo da bi meni skakao po zivcima.

Za ostale, time sto cete ovde napisati respect/postovanje mi ne pomazete, to je kao kad glupoj curi kazes "volim te" da bi dobio picke. Pokazite to postovanje tako sto cete se truditi da igrate po pravilima, tako sto cete se truditi da odrzite ovaj server.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top