Srećan rođendan!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
NooBot RolePlay je danas napunio 4 godine.
Četiri godine smo sa vama, četiri godine vrednog rada, četiri godine napretka.
Počeo sam lagano, postavio sam ciljeve, oni su bili zabava i kvalitet, toga se još uvek držim i u tome sam uspeo, možda nismo server sa najviše igrača, ali sam siguran da ovom serveru pružam maksimalan kvalitet, nije lako naći prave ljude, ljude koji žele da postignu isti cilj, zato vrlo često puno obaveza i organizacije ostaje na meni, jer očigledno nikog nije briga za server, svi bi da uđu i da se igraju, da obaveze i probleme ostave pre nego što uđu na server, to i jeste cilj ovog servera, ali server ne može funkcionisati sam od sebe, ovim putem pozivam sve koji su iskreno voljni da pomognu zajednici, da se prijave za lidere timova ukoliko imaju više slobodnog vremena, odnosno da se priduže nekom timu ukoliko su u manjku sa vremenom, ali i dalje žele da pomognu zajednici.
Kad sam počinjao nisam mnogo toga znao, ali sam učio i iz dana u dan stvarao, iza mene su sada hiljade linija koda, hiljade igrača, hiljade postova, hiljade banovanih čitera i puno, puno drugih stvari...
Vreme prolazi, admini i igrači se menjaju, dođi i prođu, ali NooBot i ja ostajemo.
Ovaj server nije imao hiljadu reopen-a, nije imao pauzi u radu, u kontinuitetu smo sa vama 4 godine, povremeno smo nailazili na poteškoće u radu, ali nikada nismo odustajali, broj igrača je varirao, ali nam to nije smetalo da nastavimo dalje.

Srećan rođendan! :)
 

Janisko

J
Drago mi je što sam bar malo pomogao u razvoju ove zajednice. Bio sam jedan od najstarijih igrača na ovom serveru, Zmajko puno sreće u daljem radu, uz red, rad i disciplinu igrača može se puno toga postići! :)

Srećan rođendan! <3

Jan_Castven / Jany_Pranso / Simeon_Pianna / Kyokuria_Okinawa / Principal Leader of Yakuza Private organization / BOSS / Slovak / Web i Grafički dizajner / .. jancezz
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
image.php
 

Anchy_Gray

A
Hvala za ove 4 godine. Srecan rodjendan NooBote
Ja na proslavi prvog rodjendan
564503_234345103355247_596090035_n.jpg
Moje ime na proslavi drugog rodjendan
l.php.jpg
jez2QinUht33gIX37cbFelzBXQVKIG248KTl8BSi5Q=w1384-h865

Ja na proslavi treceg rodjendan
1618556_570186413080762_1140031246_n.png

 

Wolf_Corleone

Verni korisnik
Učlanjen(a)
09/06/2014
Poruka
106
Lokacija
Špičkovina Donja
Social Club
Wolf_Corleone
Ima ljudi koji su igrali na ovom serveru dok je bilo 20 igraca neki dok je bilo 50, a neki dok 100. Zašto se mjerit po tome, nije bitno tko je prije došao nego tko je više učinio da pomogne zajednici.
 

Demir_Mathers

D
Wolf_Corleone je napisao(la):
Ima ljudi koji su igrali na ovom serveru dok je bilo 20 igraca neki dok je bilo 50, a neki dok 100. Zašto se mjerit po tome, nije bitno tko je prije došao nego tko je više učinio da pomogne zajednici.
Tako je Wolf svaka cast ;)
 

Anchy_Gray

A
Wolf_Corleone je napisao(la):
Ima ljudi koji su igrali na ovom serveru dok je bilo 20 igraca neki dok je bilo 50, a neki dok 100. Zašto se mjerit po tome, nije bitno tko je prije došao nego tko je više učinio da pomogne zajednici.
A ko je to pomogao zajednici?
 

Wolf_Corleone

Verni korisnik
Učlanjen(a)
09/06/2014
Poruka
106
Lokacija
Špičkovina Donja
Social Club
Wolf_Corleone
Anchy_Gray je napisao(la):
Wolf_Corleone je napisao(la):
Ima ljudi koji su igrali na ovom serveru dok je bilo 20 igraca neki dok je bilo 50, a neki dok 100. Zašto se mjerit po tome, nije bitno tko je prije došao nego tko je više učinio da pomogne zajednici.
A ko je to pomogao zajednici?

Svako 'ko na neki način promovira server. Meni se neda ljepiti reklame i pisat statuse pa snimim koji video.
 

Anchy_Gray

A
Wolf_Corleone je napisao(la):
Anchy_Gray je napisao(la):
Wolf_Corleone je napisao(la):
Ima ljudi koji su igrali na ovom serveru dok je bilo 20 igraca neki dok je bilo 50, a neki dok 100. Zašto se mjerit po tome, nije bitno tko je prije došao nego tko je više učinio da pomogne zajednici.
A ko je to pomogao zajednici?

Svako 'ko na neki način promovira server. Meni se neda ljepiti reklame i pisat statuse pa snimim koji video.
Necu komenatarisati vise ;)
 

Diego_Vercetti

D
Ako volite NB zasto onda otezavate sami sebi a i Zmajki , psujete,koristite cit,dm-ate, svadate se sa adminima,.... i sto je najgore ne cijenite rad neciji vi mislite da je lako ici na fakultet,skriptat i jos  hiljadu ostalih stvari , Zmajko nesto napravi vama je to glupo , bez veze , a kad neki balavac koji nezna sta je pawno napravi komandu [prihvati smrt] vama je to savresno .... Sad vi mislite gle ga sto se ulizuje Zmaju , ne ulizujem se nikom samo kazem ono sto jest treba biti realan.NooBot u <3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top