Problemi sa serverom

  • Začetnik teme Sergio_Leone
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sergio_Leone

S
Dragi igrači, kao što ste i sami primetili, trenutno smo pod DDoS napadima. Iz tog razloga, server ne funkcioniše kako treba i normalna igra na njemu trenutno nije moguća. Kada će DDoS napadi prestati to stvarno ne znamo, možemo vam reći samo da bi uskoro trebale neke stvari da se dese, ali ne smemo mnogo toga da otkrivamo. Hvala vam na strpljenju i uskoro očekujte normalnu igru.
 

Ralph Lauren

R
Maknite launcher i bice vise igraca stoppsto..zato sto se nekim ne da skidat iako se brzo skida ali jbg uvijek ima takvih...aa kakvr stvari ce se desti...VRATITE IGRACE !!!!!!!!
 

Sergio_Leone

S
Ralph_Lauren je napisao(la):
Maknite launcher i bice vise igraca stoppsto..zato sto se nekim ne da skidat iako se brzo skida ali jbg uvijek ima takvih...aa kakvr stvari ce se desti...VRATITE IGRACE !!!!!!!!
Nemoj biti ograničen, zamolio bih te. Hvala!
 

Hiromasa_Kitonogy

H
Ako cemo realno ti Ddos napadi su samo pokazali tko je vijeran Noobotu i tko je stalan igrac. Da me ne bi krivo shvatili oni su pokazali koliko im je stalo da igraju i koliko vremena provode na kompu i serveru. Svaka cast za pojedince. Toliko od mene.
 

Petkov

Verni korisnik
Učlanjen(a)
16/08/2015
Poruka
234
Lokacija
Gornji Milanovac
Social Club
Petkov
Ja sam tu po ceo dan,osim kada moram da ucim,idem u grad i to.Kad se ugasi tj. opet ga napadnu ja sam na forumu a laucnehr upaljen i cekam kad ce prestati pa opet i sve tako ne odustajem! :)
 

Luka Maric

L
ma katastrofa sve,,pa kako tako odjednom dnevno 15 igraca..I NISAM OGRANICEN NEGO REALANA
 

Maki_Shadow

M
Daj strpite se jos malo, bice sve sredjeno, i zmajko nema vremena, ali nadamo se svi da bice NooBot sta je bilo ranije! Ne gubite nadez ljudi, budite tu i kad je loso i kad je dobro. Svi znamo da vredi da cekamo da se sredi server. :) Pozz.
 

Bin_Paciotti

B
Samo Polako ljudi stabilzovalo se malo srw uskoro ce biti reseno...
 

Leo_Nostra

L
Ljudi moji ja znam samo 5 admina koja su bila tu aktivno dok traju napadi a to su: Sergio Leone, Hiromasa Kitanogy, Jack Swager, Jack Jordan i Jozo Bellucci. Mislim da je to dokaz  kome je stalo do NooBota, a kome ne.
 

Ado_Bolic

A
Za sve je kriv MISTER ---- SERGIO_LEONE----------- :D ja sam prestao da igram jer nema svrhe biti afk i da stalno ulazim jer server puca svako malo od mene toliko :D
 

Dino_Barbarossa

D
Ja sam presto' da igram zbog jebenog deathmatcha i lidera koji su u takvom stanju ( ne govorim za lidera hitmana, lcn, pd..) čim nema neko vrijeme admina odma krenu jahat sa oružjem po serveru. Posebno mislim na onog Trevora i njegove suigrače, Richard Walker, Moke Matthews, Lili Garcia... Za Lea neću niÅ¡ta da kažem jer ne znam Å¡ta se je desilo sa njim?? Stavio sam temu na cijelu vla prije nekoliko dana ( sumnjam dali je iko pogledao ) i HILJADU slika pa opet NIÅ TA. Koliko god ovi navedeni gore bili 'vjerni' igrači oni su ti zbog kojih odlaze igrači. Ili možda admini koji neće da ih kazne.. Savjet Å¡to bih dao serveru jest da pogledaju onaj prijedlog (mislim od CIppa) za nove mape i skripte te svakakve stvari koje bi se igračima svidjele.  Jer je ovo stvarno smorilo.. Pozdrav.
 

Jozo_Matkoviic

J
Dino_Barbarossa je napisao(la):
Ja sam presto' da igram zbog jebenog deathmatcha i lidera koji su u takvom stanju ( ne govorim za lidera hitmana, lcn, pd..) čim nema neko vrijeme admina odma krenu jahat sa oružjem po serveru. Posebno mislim na onog Trevora i njegove suigrače, Richard Walker, Moke Matthews, Lili Garcia... Za Lea neću niÅ¡ta da kažem jer ne znam Å¡ta se je desilo sa njim?? Stavio sam temu na cijelu vla prije nekoliko dana ( sumnjam dali je iko pogledao ) i HILJADU slika pa opet NIÅ TA. Koliko god ovi navedeni gore bili 'vjerni' igrači oni su ti zbog kojih odlaze igrači. Ili možda admini koji neće da ih kazne.. Savjet Å¡to bih dao serveru jest da pogledaju onaj prijedlog (mislim od CIppa) za nove mape i skripte te svakakve stvari koje bi se igračima svidjele.  Jer je ovo stvarno smorilo.. Pozdrav.
Vama majkemi niko ne moze ugodit prvo vam smeta sto vas za svaku sitnicu jailamo ne mozete se pucat ovo ono, i sad kad vam je dozvoljeno da malo vise dmate vama smeta.
 

Dino_Barbarossa

D
Jozo_Bellucci je napisao(la):
Dino_Barbarossa je napisao(la):
Ja sam presto' da igram zbog jebenog deathmatcha i lidera koji su u takvom stanju ( ne govorim za lidera hitmana, lcn, pd..) čim nema neko vrijeme admina odma krenu jahat sa oružjem po serveru. Posebno mislim na onog Trevora i njegove suigrače, Richard Walker, Moke Matthews, Lili Garcia... Za Lea neću niÅ¡ta da kažem jer ne znam Å¡ta se je desilo sa njim?? Stavio sam temu na cijelu vla prije nekoliko dana ( sumnjam dali je iko pogledao ) i HILJADU slika pa opet NIÅ TA. Koliko god ovi navedeni gore bili 'vjerni' igrači oni su ti zbog kojih odlaze igrači. Ili možda admini koji neće da ih kazne.. Savjet Å¡to bih dao serveru jest da pogledaju onaj prijedlog (mislim od CIppa) za nove mape i skripte te svakakve stvari koje bi se igračima svidjele.  Jer je ovo stvarno smorilo.. Pozdrav.
Vama majkemi niko ne moze ugodit prvo vam smeta sto vas za svaku sitnicu jailamo ne mozete se pucat ovo ono, i sad kad vam je dozvoljeno da malo vise dmate vama smeta.
Ja to nisam tražio taj dm jedino da se malo popusti kod poslova... Uostalom idi ti off duty promijeni skin I uzmi masku pa ćeš vidit kakav je osjećaj. Odem da jednom novajlijama ispred banke dadnem imovinu la vice puca na mene. Njih dvojica uzela maske crni bullet i kaze stoj pa pucaju SRAMOTA. Ali istina je da je Sergio najbolji admin!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top