Problem sa modovima

  • Začetnik teme Ljubisa_Smith
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ljubisa_Smith

L
Imam problem pri connectovanju na server sa modovima, kada stisnem connect preko launchera, krene da ulazi i samo stane sve, ikonica od GTA se pojavi dole ali ne ulazi.
Koristim default GTA, client verziju 0.3.7. Probao sam iskljuciti modove i uci na neki drugi server i radilo je, ali kada su mi modovi ukljuceni, ne mogu uci nigde.
Modovi o kojima pricam su vasi tj. Noobot modovi.
 

Ryan.Moryes

R
Udjes na NB Launcher onda ides na onaj upitk "?", pisace tizelenim slovima Turn on, takni to uzadji iz launcera i probaj uci negdje
 

Ljubisa_Smith

L
Ryan.Moryes je napisao(la):
Udjes na NB Launcher onda ides na onaj upitk "?", pisace tizelenim slovima Turn on, takni to uzadji iz launcera i probaj uci negdje
Kazem ti da mi radi kada hocu da udjem negde bez modova, a kada pokrecem modove, ne mogu uci nigde.
 

Marcus

1
Učlanjen(a)
26/09/2018
Poruka
615
Lokacija
Keflavik
Social Club
Marcus
Skini sa nase download zone GTA i Crack, instaliraj to pa samp i onda launcher. Pokusaj sa tim gta i crackom, ne bi trebalo da imas problema.

Mozes pokusati i samo crack ubaciti na postojeci GtA ali opcija iznad treba da radi.
 

Ljubisa_Smith

L
Marcus je napisao(la):
Skini sa nase download zone GTA i Crack, instaliraj to pa samp i onda launcher. Pokusaj sa tim gta i crackom, ne bi trebalo da imas problema.

Mozes pokusati i samo crack ubaciti na postojeci GtA ali opcija iznad treba da radi.
Pokusao sam, isto.
 

Ljubisa_Smith

L
Nista, vidim niko mi ne moze pomoci. Probacu da uradim sistem, ako to ne pomognem, ne znam onda. Ukoliko neko sazna resenje problema, moze mi se obratiti putem PM-a  ;)
Lock.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top