Pitanje pozdravi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Acke

Spamer
Učlanjen(a)
09/09/2021
Poruka
317
Social Club
Acke
Ime_prezime: Acke
Link vašeg ucp profila (http://noobot.info/ucp) : https://noobot.info/ucp/profile.php?name=Acke
Pitanje: Pošto su pozdravi i zelje u modi da razjanismo javno @DraGoN @Marcus
U toku igre se pozdravljaju majke i deca psuju se javno deca i majke na ts(zabranjeno snimanje) manji admini ne mogu da reaguju
Uzivo čitaju chat kako nam šalju pozdrave majci i detetu smeju se na ts kad im uzvrate igrači dobija se jail do 120 minuta
Pa se pitam kao i ovo malo nas što igramo hoće li biti nekog rešenja po pitanju tog ili kad je već takva situacija da se ne kaznjava za pozdrave i zakazivanja sastanka sa mojim detetom preko /sms da krenemo i vama da šaljemo takve pozdrave i zakazivanje sastanka
Tema nije zlonamerna već problem o kom se ne govori
 

Marcus

1
Učlanjen(a)
26/09/2018
Poruka
619
Lokacija
Keflavik
Social Club
Marcus
Za majku ima odredjena kazna, za ostalo postoji /mute veoma korisna komanda.
Slika se i postavi na forum, mutira se 1/2/3 svaki put se povecava kazna ako je ucestali prekrsaj. Ako ti neko preko sms-a psuje /blockplayer (kao i vecina ovih igraca koji igraju i koji su tu trenutno imaju tu komandu (donatorski level 4))

Nema sanse da igrac nece biti kaznjen/mutiran ako je okacen na forum isto tako ne verujem da ce se nekome isplatiti biti mutiran vecim delom dana za glupavu i besmislenu uvredu.

Mi ne mozemo izigravati detektive i vijati svakog kocijasa na serveru, nas jezik je takav i nacin govora generalno da iz nasih usta svakodnevno izlaze brojne psovke ali neke stvari treba da se kaznjavaju, da. Opet ovo je igra i treba imati neku slobodu izrazavanja, koliko su meni puta rekli ovo ili ono i opsovali sve i svasta pa kada bih kaznio i banovao svakog ko mi se zamerio kroz psovku ne bi niko ni ostao, zanemaris ono sto ti napise tastatura huligan vrlo je jednostavno.
 

Marcus

1
Učlanjen(a)
26/09/2018
Poruka
619
Lokacija
Keflavik
Social Club
Marcus
Red je da se stane više sa ovim nevaspitanjem i bezakonjem svake vrste na serveru, preterano je više. Nije ni čudo što je većina prestala sa igrom, nažalost... Podrška!

Zasto uopste deli svoje privatne informacije iz RL-a sa svojim suigracima? Logicno je da ce se pri ranjavanju iskorisiti svaki moguci adut.
Nije kao da je neko poslao tom detetu SMS i rekao sta je rekao, budimo realni.
 

Snoopy

1
Učlanjen(a)
26/01/2021
Poruka
148
Social Club
Snoopy
Za majku ima odredjena kazna, za ostalo postoji /mute veoma korisna komanda.
To si lepo rekao, za majku ima, ali 90% njih su presli na psovanje necije dece sto je po meni i gore nego za majku. Danas je uzrecica da ti neko kaze e jebem ti mater, to mozes i da iskuliras ali stvarno nije potrebno da se nekome ovde psuju deca koja nemaju ni 5 godina, ustv ne bitno je da li imaju 5godina ili 10 meseci. Dosta igraca ima svoju porodicu i zaista nije potrebno da se to dira. Dozvoli nama adminima da kaznjavamo za decu kao i za majku. Ti konkretno nemas decu (bar se nisi pohvalio), nemam ni ja ali stavi se u situaciju da imas dete i da ti neko opsuje majku i dete, vrv bi za majku iskulirao a za dete ubio.
 

Marcus

1
Učlanjen(a)
26/09/2018
Poruka
619
Lokacija
Keflavik
Social Club
Marcus
Majka mi je preminula u 32 godini zivota od raka pa se ne secam da je iko dobio ban ili cak jail konkretno za psovanje majke meni a bilo ih je koliko hoces, ljudi kada se naljute na mene pocnu da psuju nakon sto dobiju kaznu ili sta god, jednostavno se ne obazirem na takve gluposti ukoliko bas ne preteruje i bas bas zeli.

Kazna za psovanje postoji i vi admini treba da kaznjavate one koji psuju. Odredjena je kazna za majku sa jailom za sve ostalo postoji kazna i komada je /mute + eventualno /fine. 30min/60min/90min/120min/240min (240 max za one koji to rade na dnevnom nivou)

Dakle problem je u ne kaznjavanju ljudi koji prokomerno psuju.
 

Acke

Spamer
Učlanjen(a)
09/09/2021
Poruka
317
Social Club
Acke
Majka mi je preminula u 32 godini zivota od raka pa se ne secam da je iko dobio ban ili cak jail konkretno za psovanje majke meni a bilo ih je koliko hoces, ljudi kada se naljute na mene pocnu da psuju nakon sto dobiju kaznu ili sta god, jednostavno se ne obazirem na takve gluposti ukoliko bas ne preteruje i bas bas zeli.

Kazna za psovanje postoji i vi admini treba da kaznjavate one koji psuju. Odredjena je kazna za majku sa jailom za sve ostalo postoji kazna i komada je /mute + eventualno /fine. 30min/60min/90min/120min/240min (240 max za one koji to rade na dnevnom nivou)

Dakle problem je u ne kaznjavanju ljudi koji prokomerno psuju.
Fine? Veći deo igrača ne oseća.
Mute 60min lagani afk samo je jail rešenje za spominjanje svakog člana porodice
 

Pranso

Member since June 10, 2011.
1
Učlanjen(a)
21/06/2014
Poruka
684
Lokacija
Blinda
Social Club
Pranso
Mislim da nema potrebe da se produbljuje toliko ova tema da bi neko dobio odgovor na pitanje..Svi smo svesni sta je lepo a sta nije lepo raditi i govoriti nekome. Psovati nekome bilo kog clana porodice direktno je i vise nego retardirano, a i indirektno, jer onda nesto nije u redu sa tom osobom cim ide do te mere retardiranosti da ispuni svoj cilj. Po mom misljenju, sestra i deca se ne razlikuju previse od majke. Iskreno, iako i mene ne dotice psovanje majke, ponekad stvarno zna da zasmeta a Boga mi i ovo ostalo. Primetio sam da psovanje majke i oca ne uvredjuje dobru vecinu igraca (90% igraca po mom skromnom misljenju), medjutim, postoje i oni igraci ciji roditelji nisu vise u njihovim zivotima, na zalost. Zamislite kako biste se osecali da svom drugari iz klupe/detinjstva opsujete oca koji je preminuo ili majku? Kao gnjida. Jer izleti vam i onda nasledi muk. Ako ste covek a svi ste vi ljudi, automatski ste izvinete tom drugaru jer osecate grizu savest. Stavite se u poziciju ljudi koji nemaju nekog roditelja ili cak oba, da li mislite da bi oni uzimali u usta vase roditelje? Ne, jer ih nemaju i znaju da se sa tim ne zajebava. Nazalost, svi shvate tek onda kada roditelji preminu kolika su oni zapravo svetinja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top