PaintBall Arena

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Nekada je bio SkyEvent, sada je PaintBall arena (IC) ili DM Zona (OOC).
/paintball - Komanda za ulaz/izlaz iz arene.
Ne mozete uci ako imate WL.
Gun mozete da unesete, ali prilikom izlaska vam se sve oduzima.
Na spawnu dobijate 50 colta.
/gun - Da bi kupili dodatno oruzje.
Na svakih 120sekundi od trenutka spawna/smrti/ulaska vam se puni hp/armor na max.
Nakon sto "lansirate" nekog od protivnika dobijate 50 bonus hit poena (healtha/armora).
Mozete koristiti komandu /atm, ne mozete koristiti komande /refresh /dzemara /knockout /smoke
Bunnyhop detekcija je iskljucena, ne trosi vam se knjizica, ne dobijate WL, mozete da skrolate, vide se imena.









Broj dozvoljenih vozila je svima resetovan i dodeljen ponovo jer su pojedinci zbog mog propusta dobijali vise slotova nego sto je predvidjeno.
Level 2 +1 slot
Level 10 +1 slot
Donate Level 2 +1 slot
Donate Level 5 +1 slot

Svi koji su donirali za dodatne slotove neka mi se jave na PM sa datumom te donacije, nadjite u porukama, bice vam vraceni slotovi.


Edit:

http://noobot.info/uploader/image.php?di=DNS6
Dodata je statistika u PaintBall Areni, za trenutnu sesiju i lifetime. Smrti, ubistva i najduzi niz. Proširena je lista oruža, isključena je provera za RK.
Popravljeni bagovi sa imenom stana, CS bag, legalni/ilegalni farmer bag...
Anticheat update...
Mozda je malo kasno, mada ne verujem da cete se buniti, mozete otvoriti vase novogodisnje paketice. Lokacija - http://noobot.info/uploader/image.php?di=0760
Znači kod ove dve jelke možete kucati komandu /otvoripoklon Srećno ;)
Verovatno sam još neke sitnice sredio, al' ko će ga znati...
 

Diego_Vercetti

D
Ovo je odlicno trebalo bih zabranit dm na ulici i da se mafije/bande ovdje pucaju da se napravi da ima npr plavi i crveni tim i da se podjele i pucaju , a kad neko ubije nekog na ulici da dobije gulag .
 

Anchy_Gray

A
Meni,kao ljubitelju DMa, ovo se ne svidja nikako. Uvijek sam smatrala da je to apsolutna glupost
 

Dario_Kukric

D
Bilo bi dobro da kada udjemo tamo da nam je besplatan gun,jer ipak ce biti manje igraca da uzmaju gun i da idu vamo pucati,vjerovatno ce im i dalje biti zanimljivije pucati po nenaoruzanim igracima..
 

Tommy_Vercetty

T
Kako to nisam te video nikako a celi dan sam tu ? zanimljivo
HaHa
 

Lorenzo_Schiavone

L
Bilo bi dobro da je besplatan gun u areni,vise bi ljudi se pucalo u areni nek radili dm izvan arene.Manji dm.
 

Alexander_Romanov

A
Osecaj da ubijes nekoga dok RPa ili na sred ulice u toku RP radnje ovim igracima je mnogo interesantniji nego da idu u PA. Ali zamisao je dobar... nek se zabavlja raja.
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Dodata je statistika u PaintBall Areni, za trenutnu sesiju i lifetime. Smrti, ubistva i najduzi niz. Proširena je lista oruža, isključena je provera za RK.
Popravljeni bagovi sa imenom stana, CS bag, legalni/ilegalni farmer bag...
Anticheat update...
Mozda je malo kasno, mada ne verujem da cete se buniti, mozete otvoriti vase novogodisnje paketice. Lokacija - http://noobot.info/uploader/image.php?di=0760
Znači kod ove dve jelke možete kucati komandu /otvoripoklon Srećno ;)
Verovatno sam još neke sitnice sredio, al' ko će ga znati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top