Opet Crash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lux

Heroj
Učlanjen(a)
03/12/2017
Poruka
773
Lokacija
Tu je negde
Social Club
Lux
Anti-crash nije pomoglo ni cleo ni drugi crack sve zivo smo radili kako treba nije ni pomoglo,kremenko mi je radio preko team viewera pokusao je nesto i nije uspelo pa instalirao mi gta san andreas i radio, to sam i ja uradio isto al nekada se desava kad odem na ostrvo ili kod kamiondžije ili slicno i kresuje me opet,pa opet moram da reinstaliram (ako imam srece da me ne kresuje opet),i tako krug ,nikad se ne zna kad ce dobijem kres ponovo.
 

Kremenko

rooftop i lude ruskinje
Učlanjen(a)
14/11/2016
Poruka
832
Social Club
Kremenko
Problem je u tome sto se ubacuju modovi koji nisu na listi - ili nisu sa liste dozvoljenih modova pa se dodaju fajlovi kao sto je modloader.asi i folder od modloadera koji server ne podrzava i nisu bili default fajlovi od igrice, pa kad sam sve to obrisao igrica se palila i dolazila skoro do kraja loading screena i opet crashuje, uzeli smo i instalirali gta ponovo u nov folder, samp 0.3.7 verziju, obrisali gta-sa.set u my documents, launcher je zavrsio sa skidanjem fajlova i radilo je sve normalno.


@Lux
Mozes dodati Memory2048 FIX - Download (Izvorni link) u GTA on ce ti takodje smanjiti crash i povecace ti koriscenje memorije igrice, i trebalo bi da ti smanji crash, jer po defaultu samp koristi malo RAM memorije.
AntiCrasher 0.3.7 - Download (Izvorni link) - Dodaj i ovo u cleo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top