Nove donacije, novi rank

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
image.php

Broj dodatnih slotova nije ograničen.

image.php

image.php

image.php



image.php

image.php



image.php


Donatorski level 5 (Diamond Donator) - 100 bodova ili više || 200% veća plata + 2 slota za vozilo + Ukidanje poreza na vozilo + Ukidanje poreza na bogatstvo

Edit:
image.php

image.php

image.php

Donirajte za broj po želji.
Četvorocifreni brojevi (1000-9999) - 2€
Trocifreni brojevi (200-999) - 3€
Trocifreni brojevi uz zabranu dolaznih poziva (100-200) - 4€
Proverite dostupnost brojeva na: http://176.9.74.2/home/check.php

Napomena: Broj vam ostaje i ako vam ukradu telefon, samo je potrebno da opet kupite sim karticu na trafici.

image.php

Edit:

Dodate su bonus kartice za donatore.
Svi postojeći zlatni, platinasti i dijamantski donatori neka mi se jave na PM sa željenim brojem.
Donatorski level 1 - 5 bodova ili više || 25% veća plata
Donatorski level 2 - 10 bodova ili više || 50% veća plata + Slot za vozilo
Donatorski level 3 - 30 bodova ili više || 75% veća plata + Slot za vozilo + Ukidanje poreza na vozilo + četvorocifrena sim kartica
Donatorski level 4 - 50 bodova ili više || 100% veća plata + Slot za vozilo + Ukidanje poreza na vozilo + Ukidanje poreza na bogatstvo + trocifrena sim kartica
Donatorski level 5 - 100 bodova ili više || 200% veća plata + 2 slota za vozilo + Ukidanje poreza na vozilo + Ukidanje poreza na bogatstvo + trocifrena sim kartica (po želji uz zabranu poziva)
 

Don_Scaletta

D
I kakav je to RP , neko im da -RP poen jer krse pravila a ti stavio na donaciju , neka RPaju pa neka dobiju +RP poene a ne ovako,ovako ce svi da krse pravila i don na svakih 5-10RP poena .
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Da li će?

Mnogi igrači nemaju izlaz, ne mogu tako lako zaraditi silne RP poene koje su DM-om i kršenjem ostalih pravila zaradili. Da li misliš da je neko lud da donira i da krši pravila? Ne bih rekao..
 

Anchy_Toretto

A
Gospoda koja ima -20 RP poena je namjerno provocirala te - RP poene zato sto su dobijali 100 $. Sada kad im se skida 100 $ svi se zale...
 

Chris_Daniels

C
Sve je bilo okej do sad. Ovo sa RP poenima mi se ne sviđa nikako. Jednostavno nije to, to da se moze kupit RP poen.
 

Anchy_Toretto

A
Chris_Daniels je napisao(la):
Sve je bilo okej do sad. Ovo sa RP poenima mi se ne sviđa nikako. Jednostavno nije to, to da se moze kupit RP poen.
A tebe neko tjera da kupis to ? Ovo je prilika svima za novi pocetak. Dragon ovo nije uveo zbog sebe nego zbog vas. Mnogi ne dobijaju platu zbog - RP poena, tako da odlaze sa servera. Te RP poene nije tesko zaraditi. Samo trebate malo vise RPati, pa necete "morati" donirati.
 

Naughty_Hydra

N
DraGoN je napisao(la):
Nesto ti nije jasno?
Nije mi jasno koliko ce ti jos gluposti pasti na pamet prvo onaj glupi i beskorisni spijunski program koji si stavio kod banke ovaj miniupdate samo mali delic je koristan ostalo bezveze i nepotrebno + uzimas pare kako stignes 7500 za registraciju?A sad i ovo ti jedva cekas da ti server krsi pravila kako bi ti to unovcio.Samo bi da uzimas pare kako u igri tako i vako nije ti palo na pamet da povecas svim poslovima zaradu tako da ti za 1h zaradis 50k?Sve sem toga ti je palo na pamet.Sta je sledece u donacijama daska za wc solju u kuci koju ni nemam?Mislim da neznas jednu foru sa rp poenima rado bi ti sapnuo ali to kosta jbg.
 

Anchy_Toretto

A
Hydra je napisao(la):
DraGoN je napisao(la):
Nesto ti nije jasno?
Nije mi jasno koliko ce ti jos gluposti pasti na pamet prvo onaj glupi i beskorisni spijunski program koji si stavio kod banke ovaj miniupdate samo mali delic je koristan ostalo bezveze i nepotrebno + uzimas pare kako stignes 7500 za registraciju?A sad i ovo ti jedva cekas da ti server krsi pravila kako bi ti to unovcio.Samo bi da uzimas pare kako u igri tako i vako nije ti palo na pamet da povecas svim poslovima zaradu tako da ti za 1h zaradis 50k?Sve sem toga ti je palo na pamet.Sta je sledece u donacijama daska za wc solju u kuci koju ni nemam?Mislim da neznas jednu foru sa rp poenima rado bi ti sapnuo ali to kosta jbg.
Spijunski program ? Pa ti previse gledas filmove. Twitch ne sluzi da vas spijuniramo vec da ljudi gledaju NooBot. Meni je dosta /spec da vidim ko sta radi!

Cek cek sta treba pustiti gamad da krsi pravila po serveru? Vas niko ne tjera da Dmate po citav dan. Ovaj server ce postati RP ako vas nastavim kaznjavati sa RP poenima! Vi trebate biti srecni sto vam je DraGoN dao novu priliku da izadjete iz minusa. Ko voli da DMa nek to i plati. Ja kada sam Dmala donirala sam stalno da imam za gun i FINEove. Niko me nije tjerao na to!

Sto se tice tog sa RP poenima, greska je provaljena i ispravljena.
 

Nicholas_Chivella

N
Anchy nije mi jasno kako možeš da se ulizuješ toliko ? Lik je objasnio..
Pola mape Los Santosa je na donacijama(biznisi,kuće,kola,...)..
Ako je ovo RP server onda bi trebalo da igrači mogu uzimati sve što je na raspolaganju ako imaju novac..A ovako su sve dobre stvari na donacijama..
Najbolje vratite ubojstva na stats i stavite da se može donirati za njih..Da ljudi ne DMaju više..
Pustite i nas igrače da igramo malo..Ne mora se za svaki ku**c ići donirati da bih imao to i to...
 

Naughty_Hydra

N
Anchy_Toretto je napisao(la):
Ovaj server ce postati RP ako vas nastavim kaznjavati sa RP poenima! ..
Greska ovaj server je propao jedini nacin da se to popravi je da se dragon izvini alibabi vrati mu sto je njegovo i zamoli ga da mu bude admin pre toga mozete samo da ga duvate.Alibaba je jedini ovde koji ima licnost.Da te uporedim s njim Anchy ono sto ti nemas je razum mislis da si bog i batina i onda igracima teras inat ali jbg igraci ce ti terati veci inat i tako u persun dok neko ne popusti a ti ako si zrela osoba i razumna ti ces to uraditi.Evo primer ja i begovic ja sam njega pljuvo i vredjo a on je mene fajnovo i tako sve nidokle.
Anchy_Toretto je napisao(la):
Cek cek sta treba pustiti gamad da krsi pravila po serveru?
Nemas pravo da ti njima kazes da su gamad kad si isto to i ti radila a tebi niko nije rekao da si gamad.Jezik za zube sve sto igracima pricas to ih samo razbesni kad naucis da postujes igrace i da ih saslusas bices odlican admin do tad si samo to sto jesi.Ti kao admin moras da pokazes razumevanje sto ti nijednom nisi pokazala.Kad naucis ne samo ti Dragon prvo da su mu igraci blago servera e tad vam mozda i uspe naravno uz Alibabu.Ti si dragone sjajan maper i skripter i odlicno radis oko servera ali nemas pojma da ga vodis to ti je svo vreme Alibaba radio a od kako si ga oterao to rade dino(koga si molio da ostane i nisi mu dao lvlup stipso jedna)  anchy i frank.Ja vam pljunuh istinu u facu ako vam se nesvidja ko vas jebe.
 

Anchy_Toretto

A
Nicholas_Chivella je napisao(la):
Anchy nije mi jasno kako možeš da se ulizuješ toliko ? Lik je objasnio..
Pola mape Los Santosa je na donacijama(biznisi,kuće,kola,...)..
Ako je ovo RP server onda bi trebalo da igrači mogu uzimati sve što je na raspolaganju ako imaju novac..A ovako su sve dobre stvari na donacijama..
Najbolje vratite ubojstva na stats i stavite da se može donirati za njih..Da ljudi ne DMaju više..
Pustite i nas igrače da igramo malo..Ne mora se za svaki ku**c ići donirati da bih imao to i to...
Ja se ulizujem ? :O
Hydra je napisao(la):
Anchy_Toretto je napisao(la):
Ovaj server ce postati RP ako vas nastavim kaznjavati sa RP poenima! ..
Greska ovaj server je propao jedini nacin da se to popravi je da se dragon izvini alibabi vrati mu sto je njegovo i zamoli ga da mu bude admin pre toga mozete samo da ga duvate.Alibaba je jedini ovde koji ima licnost.Da te uporedim s njim Anchy ono sto ti nemas je razum mislis da si bog i batina i onda igracima teras inat ali jbg igraci ce ti terati veci inat i tako u persun dok neko ne popusti a ti ako si zrela osoba i razumna ti ces to uraditi.Evo primer ja i begovic ja sam njega pljuvo i vredjo a on je mene fajnovo i tako sve nidokle.
Anchy_Toretto je napisao(la):
Cek cek sta treba pustiti gamad da krsi pravila po serveru?
Nemas pravo da ti njima kazes da su gamad kad si isto to i ti radila a tebi niko nije rekao da si gamad.Jezik za zube sve sto igracima pricas to ih samo razbesni kad naucis da postujes igrace i da ih saslusas bices odlican admin do tad si samo to sto jesi.Ti kao admin moras da pokazes razumevanje sto ti nijednom nisi pokazala.Kad naucis ne samo ti Dragon prvo da su mu igraci blago servera e tad vam mozda i uspe naravno uz Alibabu.Ti si dragone sjajan maper i skripter i odlicno radis oko servera ali nemas pojma da ga vodis to ti je svo vreme Alibaba radio a od kako si ga oterao to rade dino(koga si molio da ostane i nisi mu dao lvlup stipso jedna)  anchy i frank.Ja vam pljunuh istinu u facu ako vam se nesvidja ko vas jebe.

Gamad da nista drugo nego gamad. I ja sam bila takva! Da nisam admin sigruno bi bila DMer br.1 na serveru! Nemoj ti da me ucis kakav admin trebam biti. Znam ja to vrlo dobro. 70 % igraca nije zasluzilo da igra na ovakvom serveru. Ovaj server zasluzuje bolje igrace i admine.
Ja sam postala ovakva zato sto ste vi to trazili. Ja vas ne tjeram da DMate ili da krsite bilo koje drugo pravilo. Moje je samo da jailujem. Sto su kazne vece to cete vi manje krsiti pravila. Ko voli nek izvoli !
Slazem se sa tobom da je Alibaba dosta pozitivno uticao na NB. Ako ikog postujem ovde onda je to Alibaba.
 

Naughty_Hydra

N
Anchy_Toretto je napisao(la):
. Sto su kazne vece to cete vi manje krsiti pravila.
Cista laz ocigledno nisi procitala sve sto sam napisao sto ti vise kaznjavas oni ce biti gori kazna je resenje u malim kolicinama a ne 240min i fajn 50k.To je cisto sranje i glupost.A to da bi bila n1 ahhahahahahhhaahahahhahaha nmg da se ne nasmejem.
Anchy_Toretto je napisao(la):
70 % igraca nije zasluzilo da igra na ovakvom serveru.
Opet greska server ne zasluzuje drugih 30% igraca tih 70% su napaljene novajlije koje doniraju za sve zivo pa se kurce a nevide de su suplji.Oni za mene nisu ni igraci samo botine koje s /me i /do komandama mozes ubiti.
Anchy_Toretto je napisao(la):
Nemoj ti da me ucis kakav admin trebam biti. Znam ja to vrlo dobro.
Ovim upravo dokazujes da sam upravu nije te briga sta drugi misle i samo tvoje i dragonovo ti je bitno_Ostale ko jebe a ti ostali su vam ceo server da malo razmisljate da su vam igrac server oni su sustina servera dzabe server bez igraca.Umesto da lepo sad odgovoris nikolasu ti opet sarkasticno
pa ne prica on to da bi te sad zajebavao nego da bi ti pokazao gde gresis to s ulizivanjem me nije ni briga na kraju krajeva i on je to radio kao i ceo server ukljucujuci i mene kako bi izvukli maksimum sto ocemo a jedino sto smo do sad izvukli je kurac.
 

Anchy_Toretto

A
Oh Boze :O
Ko voli nek izvoli ja cu svaki put dizati jail pa da vidimo ko ce duze ...

70 % igraca ne zasluzuju da igraju ovde jer je ovo predobar server za njih!

Da nije me briga sta misle pojedini igraci tj vecina! Nemoj da pricate o mom odnosu sa DraGoNom! Pojma nemate o tome! Jednostavno ga branim zato sto je upravu!
 

Naughty_Hydra

N
Zeka_Peka je napisao(la):
Hydra?
Ne znas odvojeno rodjeni ;)
Idi nauci gramatiku pa dodji igrati samp :*
Mutavi skrati jezik i usi.Kurac mi puca za gramatiku.
Anchy_Toretto je napisao(la):
Oh Boze :O
Ko voli nek izvoli ja cu svaki put dizati jail pa da vidimo ko ce duze ...

70 % igraca ne zasluzuju da igraju ovde jer je ovo predobar server za njih!

Da nije me briga sta misle pojedini igraci tj vecina! Nemoj da pricate o mom odnosu sa DraGoNom! Pojma nemate o tome! Jednostavno ga branim zato sto je upravu!
Jbg jednom ces shvatiti da sam upravu nadam se pre 90 godine.Udaras glavom kroz zid tvrdoglava.
 

Anchy_Toretto

A
Hydra je napisao(la):
Zeka_Peka je napisao(la):
Hydra?
Ne znas odvojeno rodjeni ;)
Idi nauci gramatiku pa dodji igrati samp :*
Mutavi skrati jezik i usi.Kurac mi puca za gramatiku.
Anchy_Toretto je napisao(la):
Oh Boze :O
Ko voli nek izvoli ja cu svaki put dizati jail pa da vidimo ko ce duze ...

70 % igraca ne zasluzuju da igraju ovde jer je ovo predobar server za njih!

Da nije me briga sta misle pojedini igraci tj vecina! Nemoj da pricate o mom odnosu sa DraGoNom! Pojma nemate o tome! Jednostavno ga branim zato sto je upravu!
Jbg jednom ces shvatiti da sam upravu nadam se pre 90 godine.Udaras glavom kroz zid tvrdoglava.

Ko te NE ZNA, skupo bi te platio ;)
 

Sergio_Leone

S
Ja ne kapiram u cemu je vas problem.
Sta kenjate bre vi? Mnogo toga ide na donaciju, a? Pa sta ako ide, vi to ne bi uradili da imate svoj server? Jel kapirate vi da neko mora i da placa za celu ovu zajednica? Necu da ulazim u to koliko kosta placanje svega ovoga, i verovatno Zmaj dobije i vise para nego sto mu je potrebno da otplati, ali kakve to veze ima. Pa ja bih prvi uradio kao on i stavio ove stvari na donaciju. Covek je video da moze da zaradi preko ove igrice i svaka mu cast na tome. Sistem zarade na serveru je tako uradjen da i ti mozes da imas sve to za sta se donira. Ja nikada, ali nikada nisam dao nijedan evro na ovu igricu, a opet sam u jednom trenutku imao preko 15 miliona. Imao sam i donirana vozila i kuce, biznise, skillove, donatorski rank, ma sve. Ali kako vi mislite da imate to kada nista ne radite, a samo DM-ate i tako dobijate finove.
Sto se tice RP poena, jedino sto mi se ne svidja je, sto mogu svi da doniraju. Ja bih tu uveo da mogu da doniraju samo oni koji su u minusu. Inace, ljudi imaju toliko minus RP poena da ne mogu u narednih pola godine da vrate sve to.
 

Don_Scaletta

D
RP da doniras RP poene , pa to jebote nije RP , RP poeni sluze da dobijes tek kada izRP-as a ne ovako da doniras , jebote svaka glupost na donaciju i posle sto nema igraca,nabio si kuce na vw 1m , na donaciji svaki biz,kuca , daj nesto normalno , na zurci ocekujete po 200 igraca a ovamo ih zavravate bice BIG PAYDAY AND LEVEL UP , a ovamo date 15k i kazete ako npr ima sada 150igraca vi kazete na 200 jos jedan level up i onda igraci padnu na 120 a vi kazete na 150 lvl up , prvo sve vam je na donaciji a drugo je da zavaravate igrace.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top