NooBot Protesti

  • Začetnik teme Jozo_Matkoviic
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Brian_Walker.

B
Pa gledaj, od ovog eventa se ocekuje reakcija LSPD-a i samim tim ovaj event utice na neke org. (u ovom slucaju LSPD). Kad vec spominjes to "admini MORAJU organizovati RP akcije..." i iz te recenice mozes izvuci informaciju da igraci (bar vecina) nisu voljni RPati :) A ne sjecam se da je ikad bio organizovan RP event ili se varam, nez. I sami radite MG, pozivate igrace preko foruma (OOC) da protestuju pred opstinom ili gdje vec (IC) i da se protesti rjesavaju na RP nacin ;)
 

Jozo_Matkoviic

J
Car Tuning Show event? Prije su to igrači znali organizovat sad ništa, a i nisi upućen uopće kako će izgledati taj event sad ti misliš da ćete se vi morat tuć sa svima njima, a neće biti tako vidićeš pokušat će se izvući što više RP-a, i još nešto za te RP evente što se žališ kako onda PD i ostale organizacije imaju prijave preko foruma isto MG, a to je zato što se jedino tako može, a i cilj ovog eventa nije da se tuče PD ili tako nešto već je cilj da se privuče što više novih igrača isto kao i sa prijavama za org. jedino se na ovaj način može proširiti do drugih igrača ovaj event. Postali ste jako bezobrazni neki od vas, ne cijenite nečiji trud koji može samo pomoći serveru, i još samo nešto ne znam od kad si ti toliki RPer a na protestima ljude sa M4 rokaš.
 

Demir_Mathers

D
De mi objasnite hoceteli vi skriptati baklje ili nesto slicno nebitno za proteste ? hocetel vi mapati RP po ulicama objekte??? Jeli vi to mozete uraditi ?
Dragi ljudi mi hocemo da vas zabavimo da ima neke zabave na serveru jeli vi razumijete, znaci sve sto smo mi organizovali nije vam valjalo, a hocete PAYDAy LVLUP

 

Vladimir_Putin

V
Demir_Mathers je napisao(la):
De mi objasnite hoceteli vi skriptati baklje ili nesto slicno nebitno za proteste ? hocetel vi mapati RP po ulicama objekte??? Jeli vi to mozete uraditi ?
Dragi ljudi mi hocemo da vas zabavimo da ima neke zabave na serveru jeli vi razumijete, znaci sve sto smo mi organizovali nije vam valjalo, a hocete PAYDAy LVLUP
'oćemo koncert Šabana i Pejovića!
 

Dzeno_Vercetti

D
Brian_Walker
Vladimir_Putin
Karlito Brigante

Koja ste vi gamad ,sramite se



Tema je zaključana zbog gamadi , svaki bahati komentar je suvišan
 

Dzeno_Vercetti

D
Za sve koji su propustili proteste evo kratki video klip.Klip je na unlisted no mozete ge pogledati (unlisted je zbog laga)
https://www.youtube.com/watch?v=G5Bn5cHBSQA

Edit : Video je sada public :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Back
Top