NooBot Protesti

  • Začetnik teme Jozo_Matkoviic
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jozo_Matkoviic

J
image.php




Pozivamo vas da nam se pridružite u protestima protiv vlade koji će se održati 7.2. u nedjelju sa početkom u 18h. I sami znate kako nas naša vlada tretira i zbog toga smo mi odlučili napraviti promjene. Okupljanje će biti na Trgu kosovskih žrtava odakle krećemo ka opštini.
Molimo vas bez vatrenog oružja, samo palice i slični predmeti.
Očekujemo vas u što većem broju jer mi smo ti koji mogu promjeniti stvari na bolje.




Zamolili bi vas da se pridružite eventu na FaceBooku, isto tako da i pozovete što više prijatelja na taj FaceBook event kako bi nas bilo što više.
Link eventa: https://www.facebook.com/events/1683489298587582




NooBot - Više od igre!


 

Demir_Mathers

D
Pa njemu je to glupo jer da on organizuje niko ne bi dosao :p
 

Karlito Brigante

K
Suludo je da admini organizuju protest. Demire krsis pravila sa crvenim slovima, moras jednom pravila nacuiti slab si skroz i u igri i na forumu
 

Demir_Mathers

D
Karlito Brigante je napisao(la):
Suludo je da admini organizuju protest. Demire krsis pravila sa crvenim slovima, moras jednom pravila nacuiti slab si skroz i u igri i na forumu
A ti bi da ojačam nije problem
 

Jozo_Matkoviic

J
Karlito Brigante je napisao(la):
Suludo je da admini organizuju protest. Demire krsis pravila sa crvenim slovima, moras jednom pravila nacuiti slab si skroz i u igri i na forumu
Crvena slova su rezervirana za admine tako da se ne pravi pametan kad ni sam ne znas pravila.
 

Karlito Brigante

K
Drago mi je sto sam vas naterao da proverite pravila foruma :)

A ti Jozo i Demire dokazali ste da ne znate pravila, na Zmajka ste se vadili a on vas sjebo
http://noobot.info/forum/index.php?topic=11166.0
 

Brian_Walker.

B
Predpostavljam da je ovaj suludi event organizovan iz nekog razloga koji je vezan za PD. Mozda da nas "natjerate" na RP??
 

Jozo_Matkoviic

J
Brian_Walker je napisao(la):
Predpostavljam da je ovaj suludi event organizovan iz nekog razloga koji je vezan za PD. Mozda da nas "natjerate" na RP??
Pa neke od vas bi i trebalo natjerati prvenstveno tebe jel i sam znaš šta si radio na zadnjim protestima i ponašao si se kako te boli kurac.
A i ovo nije tema za raspravljat i svađat se tako da ako imate nešto ne vezano za event onda bih vas zamolio da ne pišete tu.
 

Brian_Walker.

B
Pa imam ustvari, propovijedate tu neki RP a organizujete RP proteste preko OOC sistema i ocekujete da primjenim IC sistem, tj. da RPam. Pa stvarno.....inteligento
 

Jozo_Matkoviic

J
Brian_Walker je napisao(la):
Pa imam ustvari, propovijedate tu neki RP a organizujete RP proteste preko OOC sistema i ocekujete da primjenim IC sistem, tj. da RPam. Pa stvarno.....inteligento
Pa eto i sam vidiš onda na šta se svelo da admini moraju organizirat RP akcije kada igrači nisu više sposobni to uraditi, a i nije mi jasno što ste se sad našli žalit što admini organiziraju RP evente što se i na prijašnje RP evente niste žalili.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Back
Top