Nošenje oružja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.575
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Otvaram temu jer je očigledno da se ne poštuje tema koju je Sergio otvorio, takođe ne sviđa mi se jer nije dovoljno dobro objasnio tako da je mnogo stvari ostalo nedorečeno.

-Svo oružje sem palica i pištolja spada u teže naoružanje koje nije dozvoljeno da nosite kod sebe u inventory-ju.
-Takva oružja možete nositi u gepeku svog vozila.
-Bićete kažnjeni ukoliko admin primeti da nosite neko teže naoružanje, a da pritom nemate valjan razlog za to.
-U okviru vaših baza je dozvoljeno nošenje oružja, ali pazite da vas murija ne vidi.
-Koje god oružje da imate kod sebe morate ga staviti na /attachweapon, kad ga uzimate u ruke /deattachweapon /me /do Malo RolePlay-a?
-Za bande i dalje važe ista pravila što se tiče oruža, za njih važi zabrana non-stop, dozvoljeno je jedino da trguju sa jačim oružjem.
-Ovo pravilo važi za sve organizacije na serveru i ovo sam na sastanku liderima svima rekao, vaši lideri su bili dužni da vas o tome informišu.


Pošto većima od vas ne shvata pravilo KOS (Kill-On-Sight), ovde ću pokušati malo detaljnije da vam to pravilo objasnim. KOS nije isto što je DM, ta dva pravila mogu biti povezana, ali nije nužno.
-KOS je napadanje ili ubijanje nekoga bez ili sa minimalnim simuliranjem realne situacije (RolePlay), bez interakcije sa osobom i bez valjanog razloga za napad koji bi trebao da proistekne iz tog RolePlay-a. To što ste videli neprijatelja negde u daljini ne znači da ga morate ubiti na mestu, osim ako ne postoji neko jako dobro opravdanje za takav potez, a to je na primer odbrana / zauzimanje baze.

Takođe /me i /do ne služe da kucate /me izlazi iz auta, ta akcija se vidi, svi vide da izlazite iz auta, te komande su tu da bi dopunili radnje koje se ne vide, da bi iskazali emocije vašeg karaktera, da bi dopunili RolePlay.
 

Viktor_Adams

V
A sto se tice PD jel ce oni i dalje da nose M4,MP5,BOMBE i jos mnogo toga u patroli,posto ja u rl nisam nikad video kera koji ide u patrolu sa m4 a bombe da ne pricam?
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.575
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
-Ovo pravilo važi za sve organizacije na serveru i ovo sam na sastanku liderima svima rekao, vaši lideri su bili dužni da vas o tome informišu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top