Nacionalna i verska obeležja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Zabranjeno kačiti citate, slike u potpis, na avatar ukoliko imaju veze sa nacijom, verom.
Ne želim da se forum pretvori u napucavanje ko ima veću zastavu svoje države u potpisu, da ceo forum budu prošaran zastavama i parolama...
Ovde ste svi jednaki, možete na vašem profilu izabrati državu iz koje dolazite i njena zastava će se pojaviti u svakom vašem postu, tako da ste onda svi ravnopravni, nema razlika...
Pročitajte pravila foruma: http://noobot.info/forum/index.php?topic=3
 

Anchy_Toretto

A
Svoj "patriotizam" pokazite tamo gdje treba ne na forumu! Msm da se ovo takodje odnosi i na ts avatare!
 

Neron_Viazzara

N
Anchy, ti svoju pamet iskazi na drugom mestu, takodje i ne moras se uvek nekome ulizivati..
 

Anchy_Toretto

A
Neron_Viazzara je napisao(la):
Anchy, ti svoju pamet iskazi na drugom mestu, takodje i ne moras se uvek nekome ulizivati..
Ja se ulizujem hahahaahahhah cujes li ti sebe ?
 

Sima_Sottaceto

S
Ja mislim da njih treba pustiti da rade sta oce, bas te patriote najveci su klinci koji ne smeju ni na ts uci  ::) Oce da budu patriote ali im mama i tata ne daju pa moraju da se ovde pokazuju...Uglavnom se radi o 10-godisnjacima koji nisu ni svesni o cemu pricaju  :p
 

Anchy_Toretto

A
Sta to treba pustiti ? Tu djecu treba nasamarati! Oni ne rade to jer vole svoju zemlju vec da provociraju druge! A prije svega ih treba poslati na casove istorije da znaju zasto dizu 3 prsta, vicu "Za Dom sprmni" ili sta vec! Svaki covjek treba biti patriota! Patriota koji voli svoje, a postuje tudje!
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Ja se trudim svim pravilima da vas naučim nečemu što će vam služiti na dobro, ne samo dok ste u ovoj zajednici nego inače u životu...
 

Salvatore_Riina

S
http://176.9.74.2/uploader/image.php?di=PHFY
Nekima je to potrebno uklesat u kamen da bi shvatili..
 

Neron_Viazzara

N
Izvini, Anchy, a sta radis?!  :eek: Sta god je Zmaj rekao, ti si uvek, ali uvek, potvrdjivali i hvalila ga.. -.-
 

Anchy_Toretto

A
Neron_Viazzara je napisao(la):
Izvini, Anchy, a sta radis?!  :eek: Sta god je Zmaj rekao, ti si uvek, ali uvek, potvrdjivali i hvalila ga.. -.-
Ti si ocigledno od juce na NB ;) A ni juce nije bilo tako
 

Sima_Sottaceto

S
Nije problem staviti za avatara malu slicicu gde ce stojati zastava tvoje drzave, vec je problem ne postovanje ljudi koji imaju drugu zastavu!
A da, hteo sam nesto da kazem vezano za ovo, ljudi, kada vam neko kaze pogrdan naziv on ustvari ako pogledate istoriju nije uopste pogrdan, evo vam primera.
Ustasa nije uvreda za Hrvata, Ustase su bili grupa ljudi koji su hteli da 1/3 Srba oteraju, 1/3 Srba nateraju da promene drzavljanstvo i da 1/3 Srba ubiju, normalno ja sada ne vredjam Hrvate jel USTASE bili su samo jedan deo Hrvata, a ne svi.Tako kad pogledate odakle su dosla ta pogrdna imena shvaticete da to nije uvreda, vec da klinci misle da je to uvreda i govore to kao da je uvreda.
 

Anchy_Toretto

A
Sima nema potrebe da mi pricas o istoriji. Nebitno je ko je koje nacionalnosti i .

Neron_Viazzara je napisao(la):
Nikola Kalahan, Dusko Petrov? Od juce?! Hmm..
Bas si mi poznat. Nisi upucen u situaciju zato pst !
 

Sima_Sottaceto

S
Anchy_Toretto je napisao(la):
Sima nema potrebe da mi pricas o istoriji. Nebitno je ko je koje nacionalnosti i .

Neron_Viazzara je napisao(la):
Nikola Kalahan, Dusko Petrov? Od juce?! Hmm..
Bas si mi poznat. Nisi upucen u situaciju zato pst !
Samo kazem da cim neko nekom kaze balijo ustaso cetniku itd to ustvari nije uvreda vec neki glupi klinac se pravi pametan a vi mislite da je to uvreda kad nije.
 

Filip_Tetovo

F
Kakva mocna debata jebote :D Patriota moze da bude svako ko stvarno voli svoju zemlju :) I ne mesajte patriotizam sa sovinizmom... A ti Anchy nemoj da govoris ljudima sta da rade koliko prsta da dizu i sta da vicu, to nece im nista promeniti, ako ti nesto ne radis ne znaci drugi da rade...I lepo ti je ovo rekao Sima, mnogo pametno prica :) Mozes da stavljas svoje koliko zelis, ako hocu i tri prsta cu dizem i govoricu za dom spremni ili haj hitler, ali postovacu tudje :) Ne mesaj se kod svakoga i gledaj za sebe.. I ja licno ne shvacam zasto se ljudi ljute umesto da se dice time sto su Bosanci/Hrvati/Srbi/Pravoslavci/Katolici vec odma popizde kad im kazes to :)

I da zaboravio sam, ne pravi se pametna, sta ako je od juce? I ti si igrala ranije pa sad se vracas pa places na svakih nedelju dana kad ti neko dodirne prst... On igra od juce i on je glup, a?
 

William_Hodge

W
Filip_Tetovo je napisao(la):
Kakva mocna debata jebote :D Patriota moze da bude svako ko stvarno voli svoju zemlju :) I ne mesajte patriotizam sa sovinizmom... A ti Anchy nemoj da govoris ljudima sta da rade koliko prsta da dizu i sta da vicu, to nece im nista promeniti, ako ti nesto ne radis ne znaci drugi da rade...I lepo ti je ovo rekao Sima, mnogo pametno prica :) Mozes da stavljas svoje koliko zelis, ako hocu i tri prsta cu dizem i govoricu za dom spremni ili haj hitler, ali postovacu tudje :) Ne mesaj se kod svakoga i gledaj za sebe.. I ja licno ne shvacam zasto se ljudi ljute umesto da se dice time sto su Bosanci/Hrvati/Srbi/Pravoslavci/Katolici vec odma popizde kad im kazes to :)

I da zaboravio sam, ne pravi se pametna, sta ako je od juce? I ti si igrala ranije pa sad se vracas pa places na svakih nedelju dana kad ti neko dodirne prst... On igra od juce i on je glup, a?
VELIKI RESPECT za mog prijatelj iz Makedonije <3 ;) !
 

Filip_Tetovo

F
William_Hodge je napisao(la):
Filip_Tetovo je napisao(la):
Kakva mocna debata jebote :D Patriota moze da bude svako ko stvarno voli svoju zemlju :) I ne mesajte patriotizam sa sovinizmom... A ti Anchy nemoj da govoris ljudima sta da rade koliko prsta da dizu i sta da vicu, to nece im nista promeniti, ako ti nesto ne radis ne znaci drugi da rade...I lepo ti je ovo rekao Sima, mnogo pametno prica :) Mozes da stavljas svoje koliko zelis, ako hocu i tri prsta cu dizem i govoricu za dom spremni ili haj hitler, ali postovacu tudje :) Ne mesaj se kod svakoga i gledaj za sebe.. I ja licno ne shvacam zasto se ljudi ljute umesto da se dice time sto su Bosanci/Hrvati/Srbi/Pravoslavci/Katolici vec odma popizde kad im kazes to :)

I da zaboravio sam, ne pravi se pametna, sta ako je od juce? I ti si igrala ranije pa sad se vracas pa places na svakih nedelju dana kad ti neko dodirne prst... On igra od juce i on je glup, a?
VELIKI RESPECT za mog prijatelj iz Makedonije <3 ;) !

Prilep <3
 

Anchy_Toretto

A
Filip_Tetovo je napisao(la):
Kakva mocna debata jebote :D Patriota moze da bude svako ko stvarno voli svoju zemlju :) I ne mesajte patriotizam sa sovinizmom... A ti Anchy nemoj da govoris ljudima sta da rade koliko prsta da dizu i sta da vicu, to nece im nista promeniti, ako ti nesto ne radis ne znaci drugi da rade...I lepo ti je ovo rekao Sima, mnogo pametno prica :) Mozes da stavljas svoje koliko zelis, ako hocu i tri prsta cu dizem i govoricu za dom spremni ili haj hitler, ali postovacu tudje :) Ne mesaj se kod svakoga i gledaj za sebe.. I ja licno ne shvacam zasto se ljudi ljute umesto da se dice time sto su Bosanci/Hrvati/Srbi/Pravoslavci/Katolici vec odma popizde kad im kazes to :)

I da zaboravio sam, ne pravi se pametna, sta ako je od juce? I ti si igrala ranije pa sad se vracas pa places na svakih nedelju dana kad ti neko dodirne prst... On igra od juce i on je glup, a?
Prvo da ti odgovorim za plakanje! Decko nisi u upucen u pricu i zato pst. Sta da pustim da me neki idioti prozivaju. Pa nece moci ove noci! Jesam li ja i jednog trenutka rekla da je glup ? Gubis se !

Sto se tice nacionalizma, bolje ti je da sutis. Klinci od 10 godina se tu prosipaju a ne znaju svoju istoriju. Patriotizam pokazi tamo gdje trebas. Dopizdile su mi te kvazi patriote! Serete tu nesto a ne d'o Bog rata, prvi bi pobjegli u podrume. Ti si jedan od takvih! Ovde smaras sa tim nekim svecima,praznicima i ostalim. Alo koga to zanima ? Ovo je forum SAMP servera ne SRPSKE PRAVOSLANE CRKVE! Ako ti se to radi idi na forume OBRAZA,SNP i ostalih.

"Mozes da stavljas svoje koliko zelis, ako hocu i tri prsta cu dizem i govoricu za dom spremni ili haj hitler, ali postovacu tudje :)"
Druze ti si moj idol ! Postujes tudje sa za dom spremni ? Sine sta ti imas iz istorije ? 0 ? Ali ta prica ovde je nebitna to zadrzi za druge forume! Ovo je NB forum !
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Dosta glupe rasprave, rekao sam vam šta sam imao i verujte mi da je tako najbolje, ispoštujte to ili ćete biti kažnjeni, znam zašto vam to govorim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top