Mini Update - 7.9.2014.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Izmene vezane za vozila:

Level 2: 1 slot || Level 10: 1+ slot || Donatorski Level 2: 1+ slot
Izbacene su komande /vozilo, /buyboat...

Promenje su komande /v find i /v lock, sada pisete odvojeno id vozila, npr. pre ste kucali /v find1, a sada /v find 1, isto tako mozete koristiti komande /findcar [SlotID], / lockcar.

Vozila su prebacena na /carstats, nisu vise na /stats.

Više ne postoje ključevi vozila, vozilo može koristit jedino vlasnik tako da se neće desiti da neko ima ključ vašeg vozila...

Od sada je moguce donirati za dodatne slotove, broj slotova nije ogranicen. Više o tome u donacijama...

Edit:
Porez se plaća $2000 ukoliko imate više od jednog vozila, nije bitno koliko, ne plaća se za svako vozilo posebno. Porez ne plaćaju donatori level 3.

Sa svakim slotom možete da radite šta oćete, da prodajete drugim igračima, da kupujete od drugih igrača, od države itd...
Na svaki slot možete da kupite bilo koje vozilo (brod, kola, avion, helikopter...)

image.php

Broj dodatnih slotova nije ograničen.
 

Chris_Daniels

C
Taj slot sto se donira ne moramo kupovat' od drzave vozilo ?
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Porez se plaća $2000 ukoliko imate više od jednog vozila, nije bitno koliko, ne plaća se za svako vozilo posebno. Porez ne plaćaju donatori level 3.
Sa svakim slotom možete da radite šta oćete, da prodajete drugim igračima, da kupujete od drugih igrača, od države itd...
Na svaki slot možete da kupite bilo koje vozilo (brod, kola, avion, helikopter...)
 

Chris_Daniels

C
Brod sada mozemo prodavati drugim igracima ? Mislim kada se donira slot?
A ovo za kljuc ? Jel sada ne mogu ja otkljucati pa da neko drugi vozi moj auto ili je nesto drugo?
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Možeš da otključaš da neko drugi vozi... Ali dešavalo se da igračima ostane ključ kad im se vozilo proda zbog neaktivnosti ili parking servisa i onda su mogli da voze tudje vozilo, ukoliko je neko kupi vozilo sa istim ključem..
Svi slotovi su sada ravnopravni, sa svakim vozilom možete da radite šta oćete... Kao što su pre bili slot 1 i slot 2...
 

Chris_Daniels

C
Odlicno odrađeno. Prije je bas bilo glupo sto moramo kupovat brod od drzave.
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Sad sam odradio drugačije, sve je dinamički odrađeno...9 punih sati sam proveo u pisanju novog koda za sistem vozila...iako se vama ne čini da je mnogo promenjeno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top