Sastanak - Tema za Admine/Lidere

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Sastanak admina i gamemastera - 17.3.2015. u 20:30

Sastanak lidera - 18.3.2015. u 20:30

-Svi admini i gamemasteri su obavezni, ukoliko žele da ostanu u administraciji, ukoliko postoje oni koje hoće da napuste administraciju neka mi pošalju poruku i biće im skinut admin/gm bez ikakve kazne, ali nikada više nećete moći da dobijete admina/lidera/moderatora niti bilo kakvu funkciju u ovoj zajednici.

-Ukoliko neko od lidera organizacija ne može da dođe iz nekog razloga, neka pošalje podlidera ili bilo kakvu zamenu, ukoliko se niko ne pojavi biće mu skinut lider, tako da ako planirate da napustite mesto lidera ovime ćete i meni i sebi uštedeti vreme.
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Doslo je do male promene za veceras, imam nekih obaveza i necu biti tu u 20:30, tako da ko moze neka dodje u 18:30, a za sve ostale će sastanak biti 19.3. u 20:30
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Ja se izvinjavam zbog propuštanja sastanka lidera. Sastanak za lidere će biti održan 21.3.2015. u 18h nakon što budem odlučio ko će dobiti lidere organizacije za koje sam otvorio prijave.

Sastanak za admine je održan juče, ali polovično zbog pomeranja termina, tako da ostaje termin 19.3. koji je obavezan za sve admine i gamemastere.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top