Sastanak administracije sa igracima 6.9.2015 @ 14h #6

  • Začetnik teme Sergio_Leone
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sergio_Leone

S
U nedelju 6.9. u 14h ce se odrzati sastanak svih igraca sa administracijom. Bilo bi pozeljno da dodje sto veci broj ljudi kako bi mogli da daju svoje predloge, pohvale, pozitivne i negativne kritike i tako dalje.
  • Cela administracija je u obavezi da se pojavi na ovom sastanku!
 

Carlos_Vercetti

C
Prije toga je napisao 6.8.2015 malo nam se gubi...
 

Trevors_Jenkings

T
sta da radimo mi koji smo banovani sa ts na 7 dana?
 

Don_Apple

D
Ko ce vam doci? Ovih 20 igraca?
Suntavi Sergio, glup si kao kurac...
 

Hiromasa_Kitonogy

H
On neigra na Nb vise zavrsio je svoju karijeru
 

Lazar_Kukulicic

L
Sad ce Hiromasa "Iz Hrvatskog imam 2 tako da mi gramatika nije jaca strana i pravo da ti kazem ne zanima me" :D
 

Hiromasa_Kitonogy

H
Kako mi aaron cita misli pa to nije normalno. Slusaj toliko koliko ispravljate ljude necete uspeti nista oni nece da se promjene. Jer vi koji mislite sto ispravljate samo nabijate postove znaci spam. Hvala na ispravci ali jebla te ona. Jebla vas gramatika i moguce da na ispitima iste greske raditi. Toliko od mene.
 

Sergey_Lavrov

S
Hiromasa_Kitanogy je napisao(la):
Kako mi aaron cita misli pa to nije normalno. Slusaj toliko koliko ispravljate ljude necete uspeti nista oni nece da se promjene. Jer vi koji mislite sto ispravljate samo nabijate postove znaci spam. Hvala na ispravci ali jebla te ona. Jebla vas gramatika i moguce da na ispitima iste greske raditi. Toliko od mene.

Aaron sa velikim pocetnim slovom.

Ne nabijaju se postovi u nekim PDFima kao i u ovom, ne bluntajte vise ko debilcine.
 

Vuca_Corelli

V
Vi što ste dobili ban na 7 dana, dobili ste unban. Tako da ćete moći danas biti na sastanku..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top