Sastanak Admina i Igraca 16.12.2018.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zoka

Z
Sastanak admina i igrača će se održati u nedelju 16.12.2018. u 17h. Ovde možete predložiti teme sastanka, nešto što vi mislite da treba reći, razjasniti, da zajednički rešimo sve nedoumice i poboljšamo server.
 

Osman_Jones

O
Tema sastanka: prekoračenje dozvoljenog broja igrača u jednoj organizaciji, tu sam u nedelju u 5, pa da obrazložim ovo
 

Dax

1
Učlanjen(a)
13/09/2017
Poruka
817
Social Club
Dax
Osman_Jones je napisao(la):
Tema sastanka: prekoračenje dozvoljenog broja igrača u jednoj organizaciji, tu sam u nedelju u 5, pa da obrazložim ovo
Dobro pregledaj organizacije pre nego sto pocnes na sastanku o toj temi. Juce su dobili fajn svi koji su prekoracili limit.
 

Susumy_Okinawa

Verni korisnik
Učlanjen(a)
23/07/2015
Poruka
156
Lokacija
Maribor
Social Club
Susumy_Okinawa
Pecacenje organizacija i pravila da se uvedu kad se smije zapecatiti i koji novac se smije traziti za smicanja istog,jer se pocelo zloupotrebaljvati pozicija...
 

Ren_Morreli

R
Kad je baza zapecacena da lider mora platiti odredjenu sumu novca (drzavi ili lideru na ruke) da se baza otpecati ! I kada se baza pecati, jer svaki admin vodi svoju politiku.
 

Osman_Jones

O
Dax je napisao(la):
Osman_Jones je napisao(la):
Tema sastanka: prekoračenje dozvoljenog broja igrača u jednoj organizaciji, tu sam u nedelju u 5, pa da obrazložim ovo
Dobro pregledaj organizacije pre nego sto pocnes na sastanku o toj temi. Juce su dobili fajn svi koji su prekoracili limit.

3.12 datum kada smo mi skinuli lidere, i izašli iz mafija iz istog razloga,a oni su prije dva dana dobili fine. Jozo je bio obavješten o prekršaju, njemu je dosta lakše doprijeti do tebe i reći ti šta je kako je, nego nama
 

Simke_Corleone

S
Kad smo bili u tntu,vas je bilo 30 u org Susumy,gde se moze videti da niko ne vodi racuna o tome :)
 

shiro1

S
Osman_Jones je napisao(la):
Kod nas je drugačije Susumy, ne gleda se lider kao lider, već smo svi zajedno tu kao ekipa, za razliku od nekih koje deru kompleksi ko je glavni, a ko ne
Svi ste kao ekipa,raspao se tnt(koji je trajao nepunih 7 dana) i svi otisli u 10 razlicitih organizacija,veoma jaka ekipa.
 

Susumy_Okinawa

Verni korisnik
Učlanjen(a)
23/07/2015
Poruka
156
Lokacija
Maribor
Social Club
Susumy_Okinawa
.Shiro. je napisao(la):
Osman_Jones je napisao(la):
Kod nas je drugačije Susumy, ne gleda se lider kao lider, već smo svi zajedno tu kao ekipa, za razliku od nekih koje deru kompleksi ko je glavni, a ko ne
Svi ste kao ekipa,raspao se tnt(koji je trajao nepunih 7 dana) i svi otisli u 10 razlicitih organizacija,veoma jaka ekipa.
Ekipa na sve spremna a lider osman zvani dupli sawn donacija... Jadno
 

Susumy_Okinawa

Verni korisnik
Učlanjen(a)
23/07/2015
Poruka
156
Lokacija
Maribor
Social Club
Susumy_Okinawa
Osman_Jones je napisao(la):
.Shiro. je napisao(la):
Osman_Jones je napisao(la):
Kod nas je drugačije Susumy, ne gleda se lider kao lider, već smo svi zajedno tu kao ekipa, za razliku od nekih koje deru kompleksi ko je glavni, a ko ne
Svi ste kao ekipa,raspao se tnt(koji je trajao nepunih 7 dana) i svi otisli u 10 razlicitih organizacija,veoma jaka ekipa.

Zato vi trajete već otkako igram 2,5 godine isti lideri isto sve i imali ste zone ukupno 4 dana u ove 2,5 godine hahaha, al neću više da spamam na ovu temu, ako ti se razgovara slobodno dodji na teamspeak.
jbg ne igra svako 00/24 ja sam lider i svi u org smo iz istog grada ima nas 10 i kad ocemo igramo a ne kao ti da zajebes ljude za pare  za dupli i pricas o nekim zonama koga boli kurac za zone
 

Osman_Jones

O
Te pare su davnih dana vraćene, http://prntscr.com/luk886, nema potrebe da vrijeđaš Cviju i Dexa sa tim što igraju 24/7, šta ćeš nemaju pametnijih poslova
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Alooo, u ovoj temi pišite o čemu želite da se priča na sastanku, a ne da serendate ovde i da se raspravljate. Kenjci glupi.
 

Nino_Pako

N
Shiro moj,mi dok smo drzali srpsku ti si bjezo po md.Ali nije to tema za ovdje :D Ali treba se raspraviti o prekoracenju limita u organicaziji,cesto se desava .
 

Ren_Morreli

R
Nije tema neka za sastanak ali je l postoji mogucnost da se uradi nesto po pitanju bandi SoA ili VLA, realno niko nece u te 2 organizacije svi idu u GSF zbog droge jer je realno najpotrebnija. Ako bi se za VLA smanjile cijene u BlackMarketu ili se u Soai neka novina dodala, sigurno bi se uspostavila neka ravnoteza u bandama i ne bi GSF harao gradom.
 

Filip_Acic

F
Ja bih dosao ali TS mi nesto nece pokreenut..ako budem kome falio,zao mi je
 
Učlanjen(a)
20/07/2015
Poruka
104
Lokacija
SA
Social Club
Faris_Luxworth
Prije jaila treba osoba koja dobija jail biti pozvana u helproom ili da se posalje apm kako bi se odbranila ako je to moguce, ja od zadnjih 10 jailova 8 sam oslobodjen...Samo djaba gubim gun i vrijeme. Neki admini ovo praktikuju ali vecina ne.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top