5 GODINA SERVERA !

  • Začetnik teme Jozo_Matkoviic
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jozo_Matkoviic

J
image.php




Dragi igrači NooBota pozivamo vas da uveličate žurku svojim dolaskom 27.2. u 19h povodom obilježavanja 5 godina postojanja NooBot servera.
U ovih 5 godina bilo je i uspona i padova ali ponajviše uspona jer slabo koja zajednica a kamoli server mogu izdržati 5 godina kao što smo mi to uspjeli.
Želimo se odužiti našim igračima tako što ćemo organizirati žurku na kojoj možete očekivati LEVELUP i MONEYUP.
Stoga vas pozivamo da se odazovete u što većem broju kako bi ova žurka bila zapamćena kao jedna od najvećih na NooBotu.




Zamolili bi vas da se pridružite eventu na FaceBooku, isto tako da i pozovete što više prijatelja na taj FaceBook event kako bi nas bilo što više.
Link eventa: https://www.facebook.com/events/900311223418245




NooBot - Više od igre!


 

Jozo_Matkoviic

J
Ajmo ljudi invajtujte prijatelje i sharujte event po facebooku jer ova zurka mora obiljeziti veliki broj igraca
 

Vuca_Corelli

V
Od vas zavise nagrade, što bude više igrača, veće nagradee! Zato ajmo zovi,šeruj, invajtujjjjjjj!
 

Mirko_Vukovic

M
SRECNO VAM NA NOBOOTU AKO ME UNBAN PRIJE NEGO STO IZGUBIM SVU SVOJU IMOVINU BIT CU SRETAN KAO NIKAD...ZZ SVI MOJI DRUGARI
 

Jax_Wallker

J
Mirko_Vukovic je napisao(la):
SRECNO VAM NA NOBOOTU AKO ME UNBAN PRIJE NEGO STO IZGUBIM SVU SVOJU IMOVINU BIT CU SRETAN KAO NIKAD...ZZ SVI MOJI DRUGARI
Nacionalizam se nikad nije tolerirao na ovom serveru tako da ovaj UNBAN mozes zaboraviti,nema te sile koja ce te UNBAN.
 

Mirko_Vukovic

M
AL OK NECU DOBIT UNBAN AL BEZVEZE SAM POTROSIO 150EURA ZA IGRICU..DODJE MI DA ZAPLACEM KOLKO MI JE STALO DO IGRICE..AL ADMINI TO NESHVAĆAJU...
 

Jax_Wallker

J
Mirko_Vukovic je napisao(la):
AL OK NECU DOBIT UNBAN AL BEZVEZE SAM POTROSIO 150EURA ZA IGRICU..DODJE MI DA ZAPLACEM KOLKO MI JE STALO DO IGRICE..AL ADMINI TO NESHVAĆAJU...
150e a? Koga ti lažeš,napisao si da si donirao za infernus i 3m,pošto sam iz hrvatske to te ispadne 176HRK što je 22e.Oke nebitno,ti nećeš dobiti UNBAN,nacionalizam se nikad ne oprašta!A i ima žalba di psuješ mater cigansku isto,ali admini to ne smatraju nacionalizmom zato jer smatraju da cigani nisu nacionalna manjina,oke to je njihov svjetonazor,ali ti psujes mater srpsku znači sramota si jedna,i još si 30lvl!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Back
Top