Time Machine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.577
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Kao što znate (ne znate) ovaj server postoji već 12 godina! Server je verovatno stariji od pojedinih igrača...
Mnogo toga se dešavalo tokom ovih godina, menjale su se mape, sistemi, ljudi, admini (oni ne spadaju pod ljude)...
Ajde da ovu temu učinimo zanimljivom tako što ćemo kačiti slike iz prošlosti, recimo po jednu sliku za svaku godinu na serveru.
Najbolji post će biti vredno nagrađen!
 

Dylan_Johnson

Verni korisnik
Učlanjen(a)
15/11/2021
Poruka
174
Social Club
Dylan_Johnson
image.php
2022.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19/09/2021
Poruka
52
Social Club
Joseph_Bonanno

Snoopy

1
Učlanjen(a)
26/01/2021
Poruka
148
Social Club
Snoopy

Pranso

Member since June 10, 2011.
1
Učlanjen(a)
21/06/2014
Poruka
684
Lokacija
Blinda
Social Club
Pranso
Kraj Decembra 2011 - takodje i prva Noobotova novogodisnja proslava.
image.php


Proslava dvogodisnjice servera - 19.02.2013.
image.php

P.S Ako ikada podignem sistem na starom kompu, otvoricu posebnu temu jer imam puno slika. Prelepe uspomene... Mnogi od vas ni ne znaju kako je izgledala mapa Noobota i kako se nekada lepo RP-alo na serveru..
 
Poslednja izmena:

Damke_Bllack

Početnik
Učlanjen(a)
01/09/2021
Poruka
46
Social Club
Damke_Bllack

Miso_Shyraki

Kapetan
Učlanjen(a)
08/06/2014
Poruka
1.673
Social Club
Miso_Shyraki
Ova slika govori vise od hiljadu reci... TNT na celu sa Macan_Gezenic, Soha_Ultras. Veciti rivali sa LFT-om, po mom skromnom misljenju 2 najjace ekipe ovog servera, pucanje 24/7, aktivnost nenormalna, napad na protivnicku bazu, dopunjavanje hp-a sa /smoke, rokanje iskljucivo sa sawnom, trka sa ubistvima (na stats-u su nekad pisala), dobijanje ranka po ZASLUZI, jednostavno najdrazi period mog igranja 2013/14. Zbog ove ekipe sam opstao na serveru i nastavio sa igrom u nadi da cemo se nekada okupiti u ovom broju, ali nazalost to se nikada nije desilo. Hvala vam ljudi na svemu! 😓

Macan_Guzenic, Soha_Ultras, Anchy, Mirza_Wolf, Mihajlo_Rokalo, Dawid_Ikodinovic, Deni_Martinez, Felix_Martinez, Charlie_Sheen, Stefan_Juric, Salvatore_Riina i jos mnogi drugi ❤️



image.php
 
Poslednja izmena:

Leo_Teller

Novajlija
Učlanjen(a)
07/07/2022
Poruka
4
Social Club
Leo_Teller
U sustini su sve slike iz 2013. i perioda kada su LFT I TNT bili glavni na serveru i za mene licno najbolji period na serveru, Jablanov teror sa katanom u Gulagu, sprdnja i rokanje po ceo dan, zauzimanje tudjih baza i drzanje po nekoliko sati, ulazenje u tnt bazu na /stuck i moljenje Bogu da nas admin ne speca, bug sa konstantnim pritiskanjem F8 gde niko ne moze da ti skine hp P.S. trajalo je par dana dok Zmaj nije cuo, a onda je dosta nas najebalo xD i naravno afkanje celu noc bez ESCa zbog kog je takodje dosta nas najebalo xD. Svakako period u kom sam bio kid kome ni glas jos nije mutirao i jako je se tesko bilo izboriti vecinom dosta starijih igraca od mene, ali i period koji je na neki nacin obelezio deo mog detinjstva. Sto se tice poslednje slike iz 2014. to je cisto ubacen neki ranjeni lik;)
image.php
image.php
image.php
image.php
 
Poslednja izmena:

Jimmy_Cipriani

Novajlija
Učlanjen(a)
10/06/2021
Poruka
8
Social Club
Jimmy_Cipriani
Par slika neposredno nakon Noobot Reborna 2014te.

Okršaj Baseball palicama izmedju GSF-a i VLA.
image.php


LFT zlostavlja PD.
image.php


LFT zauzima LCN.
image.php

Imao sam isto jednu sliku sa Jablanom_Vopi iz 2013te, koji me konstantno ubijao katanom dok sam bio u gulagu.
Pritom sam mu prijetio kako cu ga prijaviti Zmaju(jbg nisam tad znao ko je xd).
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top