Update 3.1.0

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Glavni update NooBot Launcher, prilagođavanje servera, izrada programa itd... Puno, puno toga...
U ovom update-u stigla je nova baza FBI-a i Yakuze, popravljeni su neki sitni propusti u skripti, ubacena su admin vozila, promenjen je nacin pristupa igraciam od strane admina, ubacen je novogodisnji/zimski mod, sneg, jelke, ukrasi, kapice, grudve, ledenice... (/grudva /ledenica)
Kapice možete podesiti u prodavnici odeće (/odeca), ne možete ih skinuti...
Mozete proveriti kilometrazu vaseg vozila ili vozila koje kupujete. (/kilometraza) Neka starija vozila već imaju kilometrazu, ali sad je napravljen precizniji nacin racunjanja predjenih kilometara... Kasnije će biti uvedeni servisi, popravke vozila, možda čak i neke nagrade za vozilo sa najvećim brojem kilometara, videćemo sve... ;)


Nova FBI baza





Nova baza Yakuze




Snow Mod




Admin Vozila
 

Henry_Jhonn

H
Raki_Ghost je napisao(la):
Ne kontam samo zašto je ovo na engleskom

http://noobot.info/uploader/?di=XLHU

[size=12pt]Pa nisi valjda toliko retardiran da ne znas da procitas 5 reci na engleskom  :eek:  ???
 

Bin_Colucci

B
Ljudi od kako sam ovo uradio pocelo me kikuje ping a radilo mi super pre njega
 

John_Riley

Heroj
Učlanjen(a)
09/06/2014
Poruka
530
Lokacija
Nis
Social Club
John_Riley
Svaka cast za trud i sve ostalo, samo kod rancera od FBi moze da dodje ko god hoce zaboravio si stepenice one da zatvoris  :)
 

Grigo_Wojciechowskin

G
Extra stvar jest da sam odma popio fine i gulag za nametag koji nisam ni znao da imam ali nema veze :D i slazem se sa Raki Ghostom ono ste trebali na srpskom staviti ali jbga  :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top