[TuT]RolePlay STRAHA

  • Začetnik teme Don_Lethal
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Don_Lethal

D
RolePlay Straha



RPati strah...Ljudi u stvarnom životu se boje svačega, ne postoji osoba koja se nečega ne boji. Tako i vi trebate RPati strah,jer sigurno da vaš character nije mačo men pa da se ničega ne boji. Navest ću vam neke primjere i situacije kako treba RPat strah.



RolePlay straha od uperenog pistolja



.RPanje straha kad netko IC uperi pištolj u vas. 98 posto osoba kad imaju pištolj ispred sebe se prestraše, ovih 2 posto su ljudi kao iz filmova kojih je malo na svijetu. Kako RPati?Naravno da morate RPat ruke u zrak, ako je vaš char takav da se uspaničari da možda počme paničarit, govorit stvari bezveze ili ako je ženskog spola čak možda i da se rasplače. Kad je pištolj u uperen u vašeg IC lika ne valja RPat odmah /me pokušava izbit liku pištolj iz ruku(primjer), jer je totalno NonRP zbog toga što je sam strah jako velik, a i šanse su male jer jedna milisekunda okidanja i gotovi ste. RPanje bahatog lika ili psovanje,vrijeđanje, pričanje kao da ništa nije dok je pištolj uperen u vas. Možete RPat ako neki bivši dobar prijatelj na primjer uperi pištolj u vas, jer ga valjda već poznajete i znate da nebi pucao. Ali ako je taj vaš IC prijatelj ICly lud, poremećem ili ne znam što, onda naravno morate RPat strah od njega.



[color=18pt]Strah od policije[/size]​



2. RPanje straha pred policajcem, mnogi igrači pred policajcima kad ima piÅ¡tolj ili tazer u sebe ne reagiraju na njegove naredbe, nego ga kuliraju kao da nije niÅ¡ta, zato jer je to njima ako dobiju tazerom samo 10 sekundi da se ne miču i dobro. To je krivo, jer kad policajac zaprijeti tazerom ili nečim osoba će sigurno posluÅ¡at AKO nema Å¡ta sakrit, jer često osobe da bi ispale face ili neÅ¡to zanemarivaju sva ta policijska nareÄ‘enja i upute. Ako osoba ima primjer piÅ¡tolj u gepeku, a policajac kaže da otvori gepek, naravno da će ga otvorit ako im policajac zaprijeti, jer znaju da i on može sam otvorit.  Mnogi odmah počmu sa /me udara policajca i pokuÅ¡ava ga oborit. To nije rjeÅ¡enje jer opet je tu strah od kasnijeg dosijea za napad na policajca jer će on sigurno se probudit i sjetit se. Ljudi će nekad i prije priznat Å¡ta imaju, pravit se fini da dobiju manju kaznu. Neki će i ubit policajca, njima je to kao dobar dan. Većina ljudi se boji ubit čovjeka prvi put, mnogi imaju traume od ubojstava ili takve stvari. Ubijat na takav način i zbog takve stvari je teÅ¡ki nonRP, i nema koristi jedino možete dobit kaznu od admina. RP u policijskoj stanici, najčešće kad privodu osobu lik ide lagat, to mu nema koristi jer on i sam zna da će ga skužit. TakoÄ‘er neki policajac zna i sam prepoznat kad laže netko. "A.C.A.B", najgluplje i najdebilniije Å¡to se može napravit, osobe prolaze pored PD HQ-a i /s ACAB. Nemaju nikakvoh straha da će ih policija hvatat, da će dobit robiju. Vikanje PD službeniku ženskog roda riječi kao "droljo,kur*o" ili ostale stvari, ženama baÅ¡ zato jer najčešće kad vide igrača ženskog imena i lika odmah počmu s tim, pogotovo policajkama i to najčešće u zatvoru u slučajevima kad je red za hranu i to. Provociranje policajaca autima da ih namjerno hvataju, isto bez straha od zatvora i da budu uhvaćeni, čisto iz dosade.


RolePlay mafijasa i ostalo



3. RP mafijaša i straha. Mnogi kad RPaju mafijaše isto RPaju da se ničega ne boje, ni pištolja ni drugih osoba. Likovi RPaju ljude bez mana koji su došli iz mafije talijanske/ruske, i to su nabildani ljudi od 2x2 koji sve mogu i ničega se ne boje. Mafijaši sigurno imaju više hrabrosti, jer sam taj posao to i zahtjeva, ali i oni su ljudi i ponašat će se kao i ljudi iz pravila pod brojem 1 . Mafijaški RP nošenja oružja po ulicama samo tako,bez straha da će ih netko od prolaznika vidjet i nazvat policiju. Mafijaši često u javnosti vade oružja, hladno njih 10 ide u gang hood naprimjer, da sklope posao, umjesto da pošalju jednog da ne navlači sumnju, ali njima je bitno da se oni vide da ih ima milijun a za RP nema veze (uvjerio sam se sam). Strah od grupe ljudi. Mnogi ljudi kad vide neku skupinu npr. mafijaša,gangstera;oni dođu i hladno počmu pitat "wanna buy some drugs" i onda ih naravno ovi počmu tjerat dok ovaj drugi inzistira dok ne dobije IC batina, što njega nije briga nikakva jer mu neće otić pare nikakve ni ništa, samo će malo RPat, i nakon koji minut se podić i nastavit dalje tražit grupice ljudi i pitat "wanna buy drugs"



Strah od batina i smrti



Batine, niti jedan čovjek na svijetu ne želi biti pretučen. Postoje ljudi koji ne najmerno izazivaju, što im je u karakteru, ali i takvi ljudi prestanu kad dobiju dobro dobro po sebi. Igračima je IC se potuć ništa, svako gleda kako će nekoga udarit bez ikakvog razloga, ili kako će započet tuču u koju ulazi s namjerom da pobijedi, s namjerom da ne izgubi u Roleplayu. Kad je neki problem ili svađa nije u redu odmah krenut sa tučom jer nisu svi ljudi takvi da sve rješavaju šakama i borbom.

Ljudi rade razne opasne stvari tipa pucanje na policiju, pucanje na ostale ljude bez straha da će im uzvratit paljbu i ubit ih. Ljudi također kad bivaju pljačkani prije će umrijet, napravit sve da ih ubiju samo da ne bi dali pljačkašu te novce jer je njima ova igra samo zbog novaca. To je potpuno krivo, svaki čovjek bi napravio sve samo da preživi, dao bi kuću, auto, novce ili bilo šta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top