Sastanak admina i igrača - 10.02.2019. u 19h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zoka

Z
Sastanak admina i igrača 10.02.2019. u 19h.
Možete pisati teme, o kojima treba da pričamo na sastanku.
 

Ren_Morreli

R
Gamemasteri i admini kojima nije upuceno pitanje se portaju kako bi ispunili tu vasu normu. Primjer, pitam krisa kad je event, posto je on pravio neki ufc, da mogu otic odigrat kantera jednu. Porta se gm napise bice i ode, a tek usao na server ne zna ni koji event ce bit.
 

Zoka

Z
Za to imaš žalbe, a mi imamo logove, koji se redovno pregledaju. Vidimo i znamo sve i takvi napreduju u skladu sa njihovim pravim radom. Svakako možemo pričati o tome na sastanku, samo je potrebno da ne krijete ime tog Gamemastera/Admina.
 

Ivke_Piduc

Početnik
Učlanjen(a)
06/01/2019
Poruka
22
Lokacija
Zemun
Social Club
Ivke_Piduc
Ja ću da nabrojim probleme PD a verujem i FBI-a 
  • Kazne (za LTA) su povećane ali su igrači postali brži samo.
  • Ne mogućnost policije da RP-a jer skoro svako ko naleti na patrolu puca po njoj.
  • RPS se neprekidno ponavlja ispred istražnog i igrači su svesni kazne ali i dalje to rade. Ako može povećanje.
  • Trebalo bi da se uvede da samo lideri mogu da skidaju i daju suspend

Ne želim ovim da kažem kako smo mi cvećke a ostali prave probleme. I mi dobijamo kazne kada zabrljamo ali evo upravo sada smo došli u situaciju da nam je u bazi dvoje vozila i ne želimo da idemo u patrolu strahujući da ćemo naleteti na nekog jačeg od nas (a ima ih dosta) i tako ostati i bez njih. Uvek smo raspoloženi za RP ali jednostavno nemamo mogućnosti za to. Na poziv da je banka zauzeta odgovaramo pozitivno nadajući se dobrim RP-om. Međutim na putu do banke će nas napasti 2 mafije/bande i ostaćemo bez dvoje vozila. Ispred banke će nas 3. mafija sniperima pucati a do RP-a sa 4. neće ni doći. (samo jedan od brojnih primera)
Shvatam da trenutno mnogi ne vole ko je U PD-u i ko ga vodi ali malo razumevanja prema nama ne bi Å¡kodilo.
Nismo mi tu da vama oduzmemo 5kg droge i tako ubijemo volju za igru ali nismo tu ni da se nad nama neko iživljava 5 puta sa svojom ekipom a kada ga nahvatamo samog napusti server pre nego što padne ili bude uhapšen.

Smatram da neki dogovor između igrača i PD/FBI mora biti postignut ili kazne i za jedne i druge povećane.
 

Acke_Box

A
I da se razjasni da li mogu igraci zaustavljati policijsku patrolu http://noobot.info/uploader/image.php?di=TFQ9 kao sto to rade dosta njih konstantno!
 

untitelhar

U
Derrick_Carter je napisao(la):
Gamemasteri i admini kojima nije upuceno pitanje se portaju kako bi ispunili tu vasu normu. Primjer, pitam krisa kad je event, posto je on pravio neki ufc, da mogu otic odigrat kantera jednu. Porta se gm napise bice i ode, a tek usao na server ne zna ni koji event ce bit.
I agree with this opinion.
 

Mamika

M
Ima tu štošta da se promjeni,prvo igrači samo se puca bzvz po ulicama nitko ne RPa čast izuzecima..
Trebate postrožiti dosta toga admini,najviše vi za te prijave GMa i Lidera svaki lider gledam dobija kazne umjesto da bude primjer drugim članovima..

 

Ren_Morreli

R
Kod pljacke(s stoj), koliko se smije para traziti max, i da li se smije uzimati gun i droga od igraca !!!!!! i ako da u kojim kolicinama
 

Acke_Box

A
Koj sam i k dao pare kolko sam imo kod sebe kad su me ubili?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top