Pravilno koriscenje pravila GFA,DFA i jos nesto..

  • Začetnik teme Didier_Drogba
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Didier_Drogba

D


Dosta je bilo polemisanja...Ovo se radi tako,a ovo ovako...Sada cu vam predstaviti pravilan nacin koriscenje pravila GFA i DFA...Za one koji ne znaju sta to znaci ponovio bih!
GFA-Vadjenje oruzija bez komandi /me i /do..
DFA-Vadjenje droge bez komandi /me i /do..
Ovako..Zamislite Policajac ste,u poteri ste..Osumnjiceni se nece predati i pocinje bezati...
NEPRAVILNO--/me vadi oruzije,/do izvadio..Ovu gresku ne pravite totalno pogresno...
PRAVILNO--/me skida oruzije sa svog pasa te ga repetira,/do oruzije bih bilo spremno da "opuca".
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ovo je bio primer za Policajca..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A sada,zamislite u bandi ste,sprema se oruzani sukob,lupam izmedju GSF i VLA...
NEPRAVILNO:/me vadi oruzije,/do izvadio..
PRAVILNO:/me vadi ispod svoje majice pistolj te ga repetira,/do pistolj bih bio repetiran i marke "deagle"..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Pablo_Moryes

Korisnik
Učlanjen(a)
16/07/2015
Poruka
84
Social Club
Pablo_Moryes
Kad bi ovo fakat bilo ovako mislim da svaki igrac do zadnjeg izgubio svaku zelju za rokanjem. Dobro je do jos nisi napiso da svaki metak moramo napisati /me je gadja policajca /do pogodio na sta bi to licilo al dobar pokusaj blago tebi ako je tako kako si napisao
 

spoter

S
Zato fino covjek napravio da ti skripta sama ispise Izvadio combat i tjt :D

Nema potrebe za pisanjem bespotrebnih stvari jer se to pravilo odavno ne primjenjuje na serveru upravo radi skripte.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top