Otvaranje 1.11. @ 19h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.575
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
image.php

1.11.2014. u 19:00 se vraćamo OnLine, očekuje vas velika žurka uz nagrade.

U proteklom periodu smo imali problema sa radom servera, sada je sve sređeno, host mašina je reinstalirana, vraćene su sve baze podataka, sve kao što je i bilo.
U narednom periodu vas očekuju mnogobrojni eventi i nagrade, kako bi nadoknadili izgubljeno i kako bi se dobro zabavili.
Uskoro stiže i update moda, vreme je da se pripremimo za zimu, očekuju vas iznenađenja. ;)
Pratite forum/facebook kako bi ostali u toku i kako ne bi propustili dobru zabavu. :)

FaceBook Event: https://www.facebook.com/events/1485696955038471
Pridružite se eventu i pozovite vaše prijatelje.
Kliknite da pozovete prijatelje, skrolajte dok se svi ne učitaju, stisnite F12, tab Console i tamo kopirajte ovaj kod:

Kod:
javascript:elms=document.getElementsByName("checkableitems[]");for (i=0;i<elms.length;i++){if (elms[i].type="checkbox" )elms[i].click()}
Ukoliko imate puno prijatelja malo će vam zabosti, sačekajte da ih sve selektuje i kliknite na invite.
 

Arman_Crash

A
Verni igraci mi smooo,NooBot-a svakog danaaaa,slavna himna svima znanaaaa vecnom slavom obasjana,mi bez njega ne mozemoooo,volimo ga srcem celimmmm,divimo se samo njemuuuu i uspesimaaa svakodnevnimmm !

NooBot-e nas si pooonossss,ti si nama sve na sveetuuuu,mi bez tebee ne mozemoooo,volimooo te srcem ceeelimmm,divimo se samo tebiiii i uspesimaaa svakodnevnimmm ! (1.11 ♥)
 

Anchy_Toretto

A
Pozovite prijatelje na event:https://www.facebook.com/events/1485696955038471/?pnref=story
Postupak:
-Kliknite da pozovete prijatelje
-Scrolajte do kraja
Kod:
javascript:var x=document.getElementsByTagName("input");for(var i=0;i<x.length;i++) {if (x.type == 'checkbox') {x.click();}}; alert('Done, all your friends have been selected');
-Sacekate malo i pozovete ih!
 

Darko_Budisa

D
Meni nece taj kod ne znam sto,ja lepo to prekopiram u konzolu i nece pa sam rucno dodavao koga sam mogao,ko nije vec ubacen.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top