Novi forum / Dizajn / Korisnička imena

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Prešli smo na novu forum platformu kao što možete videti.
Dizajn teme još uvek nije završen, ukoliko primetite bilo kakve greške slobodno ih prijavite u ovoj temi.
Vaša korisnička imena treba da promenite da budu ista kao i na serveru. Promena će biti vidljiva nakon što je admini odobre, od tog trenutka ćete koristi to ime za login na forum.
Obrisano je 10-ak hiljada neaktivnih i banovanih naloga, ukoliko ne možete da promenite ime jer je određeno ime zauzeto, javite se Marcusom privatnom porukom kako bi to bilo regulisano.
Moderatori za sve potforume su resetovani, prijavljivaćete se u ovoj temi -----> Prijave za urednika podforuma vase organizacije
 

Sergio_Leone

S
Možda sam ja navikao na stari i možda će se dizajn novog još unaprediti, ali stari izgled foruma je po mom mišljenju bio lepši, odnosno manje šaren i praktičniji sa manje opcija. U svakom slučaju, lepo je videti novitete.

Izmena: Ma nije ovo loše, sad sam malo više pročačkao opcije i izgleda to dobro, samo ima nekih stvari koje bi trebalo poboljšati i to je to. Ali stari forum je stari forum. 😉
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
27/07/2015
Poruka
170
Lokacija
Belgrade
Social Club
Losima_Luxworth
Možda sam ja navikao na stari i možda će se dizajn novog još unaprediti, ali stari izgled foruma je po mom mišljenju bio lepši, odnosno manje šaren i praktičniji sa manje opcija. U svakom slučaju, lepo je videti novitete.

Izmena: Ma nije ovo loše, sad sam malo više pročačkao opcije i izgleda to dobro, samo ima nekih stvari koje bi trebalo poboljšati i to je to. Ali stari forum je stari forum. 😉
Slazem se sa tobom Nikola!
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Biće potrebno neko vreme da se svi naviknu na novi forum, mada nije teško navići se na nešto što je bolje. Ima daleko više opcija od starog foruma.
Dizajn foruma još uvek nije završen, tako da će se preglednost znatno popraviti dok sve bude usklađeno.
 

Knox

K
Meni se sviđa novi dizajn foruma ima više opcija i svega, samo što je čudno kad sa ovog novog foruma klikneš na Social Club onda izleti stari dizajn foruma ostalo je sve super.
 

Sergio_Leone

S
Biće potrebno neko vreme da se svi naviknu na novi forum, mada nije teško navići se na nešto što je bolje. Ima daleko više opcija od starog foruma.
Dizajn foruma još uvek nije završen, tako da će se preglednost znatno popraviti dok sve bude usklađeno.
Vidim da su avatari popravljeni, to je realno upadalo u oko. Ne znam da li si nešto dirao oko "Važnih tema" i "standardnih tema" jer mi je u startu izgledalo malo nepregledno, odnosno nije bio uočljiv razmak između tih tema, ali sad mi izgleda okej, možda zato što sam navikao, a možda si nešto i sređivao. I po mom mišljenju definitivno treba izbaciti ovo šljaštanje oko imena pojedinih rankova kao što je Administrator i Dizajner, kod njih sam barem video, baš je kič. Svako dobro! 😁
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Vidim da su avatari popravljeni, to je realno upadalo u oko. Ne znam da li si nešto dirao oko "Važnih tema" i "standardnih tema" jer mi je u startu izgledalo malo nepregledno, odnosno nije bio uočljiv razmak između tih tema, ali sad mi izgleda okej, možda zato što sam navikao, a možda si nešto i sređivao. I po mom mišljenju definitivno treba izbaciti ovo šljaštanje oko imena pojedinih rankova kao što je Administrator i Dizajner, kod njih sam barem video, baš je kič. Svako dobro! 😁
Malo je dorađen dizajn na tom delu sa temama, al' tek treba da se sredi. Kao i polja profila sa leve strane posta.
Napisao sam da dizajn još uvek nije gotov, odrađen je do dela da forum bude upotrebljiv, da može da radi, a sad će se sređivati sve što ne valja.
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Onemogućena je automatska registracija na forum. Nakon e-mail potvrde, admini će proveravati i odobravati naloge.
Svi neaktivni nalozi ili nalozi sa neispravnim imenom će biti obrisani.
 
Top