Nove donacije, novi rank

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Sergio_Leone je napisao(la):
Sto se tice RP poena, jedno sto mi se ne svidja je, sto mogu svi da doniraju. Ja bih tu uveo da mogu da doniraju samo oni koji su u minusu. Inace, ljudi imaju toliko minus RP poena da ne mogu u narednih pola godine da vrate sve to.

Može da se donira samo za skidanje kaznenih RP poena, znači mogu se donirati samo ako si u minusu da ih dovedeš do nule ili da smanjiš minus. Uvedeni su upravo iz tog razloga jer pojedini igrači nisu -rp poene shvatili ozbiljno i nakupili su ih pun kurac i sada bi im trebalo jako dugo da izadju iz govana u koje su se uvalili... Ovako imaju priliku da to isprave, da plate svoja sranja i da krenu da igraju po pravilima jer mislim da su do sad shvatili da im neće uspeti ako krše pravila...

Ostale postove ne vredi citirati jer su maloumni i prilično ograničeni, pa ću evo po ko zna koji put istom sloju ljudi da napišem ono što njihovi mozgovi ne mogu da shvati ako im se ne nacrta i ako se ne nađu u takvoj situaciji...
Sergio vam je uglavnom objasnio, ali evo i ja ću, treba vama ponoviti po 2-3 puta dok ne ukopčate...
Sve ovo što vidite se plaća, niko to meni ne daje na lepe oči, hosting za sajt koji je odvojen od servera, domen, licenca za ts, licenca za gamepanel, host masina... Sve se to masno plaća, a šta vi dobijate? Besplatan forum, besplatnu igru, besplatan image hosting, sve na serveru možete kupiti novcem koji zaradite na serveru, znači kompletna igra vam je džabe, dok neko krv piša za sve to, dok neko vodi sve to, skipta, mapa, dizajnira, zavodi red itd... Vi samo bezbrižno igrate i imate obraza da serendate ovde, kako vas nije sramota? Ako vam se ne sviđa što vam je sve besplatno gubite se odavde, niko vas ne tera da igrate, ali ovo sve ne bi opstalo da ne postoje donacije...
Dina sam molio da se vrati na server? Ne, tražio je unban i vratio se sam, lud bi bio kad ne bi prihvatio nazad dobrog admina.
Da povećam plate, pa da, mogao bi odma kad uđete na server da vam drknem 5 miliona i dupli sawn, to je rp, možda neki turizmo ili bulet?
Ne vredi se sa budalama raspravljati, lepo je Ajnštajn rekao...
PPOHrpo.png
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Kad bi igrači poštovali rad admina i shvatali koja je odgovornost i posao možda bi admini bili drugačiji? Kad se neko ne bi srao na tvoj rad sa čitom ili nonRP-om? Šta misliš o tome?
 

Sergio_Leone

S
Raki_Ghost je napisao(la):
Ne znam ko je Hydra ali 50% toga Å¡to je napisao je istina.

Takođe moram da kažem da ovde skoro nijedan admin nema kulturu u rečniku (čast izuzecuma) psuje se gde god se stigne...Neko traži unban zbog recimo čita (nikog nije psovao) a admini mu psuju sve po spisku, neko samo majku, verovatno je "kulturniji". Admini to zapravo rade jel imaju podršku vlasnika Zmaja koji isto to radi, gledam na tviču i slušam svaka druga reč psovka nekog igrača/admina. Kad bi se pre svega poštovali igrači možda bi ih bilo i više.
Toliko teksta je napisao, a samo 50% je bio u pravu? Tuzno je to. :/
 

Anchy_Toretto

A
Prije su igraci imali postavnje admina, ali su i igraci postavali admine. Zatvorim malog nadrkanog klinca od 13 godina u jail za DM on mi odma psuje na /Askq. To je oke ? Balavci ....
 

Matthew_Parker

M
Diamond donator je dobar i ovo kes uz svaku platu je isto jako dobro,to je ono sto mi se svidja,ostalo necu da komentarisem...
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
image.php

image.php

image.php

Donirajte za broj po želji.
Četvorocifreni brojevi (1000-9999) - 2€
Trocifreni brojevi (200-999) - 3€
Trocifreni brojevi uz zabranu dolaznih poziva (100-200) - 4€
Proverite dostupnost brojeva na: http://176.9.74.2/home/check.php

Napomena: Broj vam ostaje i ako vam ukradu telefon, samo je potrebno da opet kupite sim karticu na trafici.

image.php

 

Giovanni_Colucci

G
DraGoN je napisao(la):
image.php

image.php

image.php

Donirajte za broj po želji.
Četvorocifreni brojevi (1000-9999) - 2€
Trocifreni brojevi (200-999) - 3€
Trocifreni brojevi uz zabranu dolaznih poziva (100-200) - 4€
Proverite dostupnost brojeva na: http://176.9.74.2/home/check.php

Napomena: Broj vam ostaje i ako vam ukradu telefon, samo je potrebno da opet kupite sim karticu na trafici.

image.php
Da li moze da nam se ukrade telefon ako doniramo i da li broj ostaje isti u slucaju ako moze neko da nam ukrade telefon?
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Pročitaj post koji si citirao... "Napomena"

Dodate su bonus kartice za donatore.
Svi postojeći zlatni, platinasti i dijamantski donatori neka mi se jave na PM sa željenim brojem.
Donatorski level 1 - 5 bodova ili više || 25% veća plata
Donatorski level 2 - 10 bodova ili više || 50% veća plata + Slot za vozilo
Donatorski level 3 - 30 bodova ili više || 75% veća plata + Slot za vozilo + Ukidanje poreza na vozilo + četvorocifrena sim kartica
Donatorski level 4 - 50 bodova ili više || 100% veća plata + Slot za vozilo + Ukidanje poreza na vozilo + Ukidanje poreza na bogatstvo + trocifrena sim kartica
Donatorski level 5 - 100 bodova ili više || 200% veća plata + 2 slota za vozilo + Ukidanje poreza na vozilo + Ukidanje poreza na bogatstvo + trocifrena sim kartica (po želji uz zabranu poziva)
 

David_Drogba

D
Skoro sve sto je Hydra napisao je istina.
Anja samo sere. Da je Zmaj rekao " posao rudar 30e " ona bi objasnila zbog cega je to tako i podrzala bi to.


Za RP poene je najveca glupost.
Ko ih je terao da krse pravila ? Ako su u minus neka rpaju i neka rade neki posao. Ovako dmaju i kad im spicis -rp poene oni doniraju i opet isti kurac.
Ostalo je ok, ali po mom misljenju mnogo toga je na donaciju. Ja ne mogu imati dobru kucu na jefferson dok ne doniram.



 

Anchy_Toretto

A
Pitali su nas koje donacije zelimo , a mi smo im dali odgovor!

6FbzjqQ.png

MQk3nvp.png

BXYos6c.png


Zasto se sada bunimo kada smo mi to trazili ?
 

Nicholas_Chivella

N
Ja pišem o tome kako si sve dobre stvari na serveru stavio na donacije(a ne o ovim tablicama,brojevima,rp poenima i ostalom)..
Sve dobre biznise si pokupio a nama si ostavio "ostatak"..Pa što ne skineš koji biznis sa donacija..Ili koje od auta za doniranje..Ne može sve što je dobro biti za donaciju i onda kažeš da nam je sve besplatno..Cjelo vrijeme pišeš da igrači shvate tebe i tvoja zaduženja za zajednicu,ali shvati i ti igrače,nebi ni oni samo donirali..I oni bi nešto vrijednije uzeli parama IG..
Isto tako mislim da nije u redu što ja ili neki tamo peti igrač čeka biznis od banovanog/neaktivnog igrača po mjesec dana,a onda vidim kako je biznis setan nekome petom i on digne zaradu i proda ga drugome..A da je neko od "nas" igrača pitao da mu daš taj biz ti bi ga otpilio..Pa ako svi igrači čekaju zašto nebi i "on" ? Ravnopravnost..
Toliko od mene..
 

Anchy_Toretto

A
Nicholas_Chivella je napisao(la):
Ja pišem o tome kako si sve dobre stvari na serveru stavio na donacije(a ne o ovim tablicama,brojevima,rp poenima i ostalom)..
Sve dobre biznise si pokupio a nama si ostavio "ostatak"..Pa što ne skineš koji biznis sa donacija..Ili koje od auta za doniranje..Ne može sve što je dobro biti za donaciju i onda kažeš da nam je sve besplatno..Cjelo vrijeme pišeš da igrači shvate tebe i tvoja zaduženja za zajednicu,ali shvati i ti igrače,nebi ni oni samo donirali..I oni bi nešto vrijednije uzeli parama IG..
Isto tako mislim da nije u redu što ja ili neki tamo peti igrač čeka biznis od banovanog/neaktivnog igrača po mjesec dana,a onda vidim kako je biznis setan nekome petom i on digne zaradu i proda ga drugome..A da je neko od "nas" igrača pitao da mu daš taj biz ti bi ga otpilio..Pa ako svi igrači čekaju zašto nebi i "on" ? Ravnopravnost..
Toliko od mene..
Tvog moralisanja mi je stvarno na vrh glave !
Sami ste trazili jos kuca i biznisa na donaciju!!!
 

Nicholas_Chivella

N
Anchy neda mi se raspravljat sa tobom..Samo ti nastavi da treniras...
 

Miyamoto_Musashi

M
Pojam ,,donacija`` znaci dobrovoljno pokloniti,dati pare nekome ili jednostavno donirati.Sto znaci da niste naterani na to i radite svojevoljno.Postoje razne donacije na serveru za bolje oruzje,kuce,biznise ili nesto drugo,uglavnom kad donirate dobijete nesto bolje od prosecnih igraca koji ne daju pare na igru.Znaci nema nikakve obaveze za igrace koji ne zele da doniraju,oni mogu da nastave sa normalnom igrom bez ikakvih obaveza da bilo kad daju pare za server.Jedini problem je sto ce verovatno imati manje imovine,losije oruzje,kucu,biznis,itd...(Ne mora uvek biti slucaj).
 

Sergio_Leone

S
Miyamoto_Musashi je napisao(la):
Pojam ,,donacija`` znaci dobrovoljno pokloniti,dati pare nekome ili jednostavno donirati.Sto znaci da niste naterani na to i radite svojevoljno.Postoje razne donacije na serveru za bolje oruzje,kuce,biznise ili nesto drugo,uglavnom kad donirate dobijete nesto bolje od prosecnih igraca koji ne daju pare na igru.Znaci nema nikakve obaveze za igrace koji ne zele da doniraju,oni mogu da nastave sa normalnom igrom bez ikakvih obaveza da bilo kad daju pare za server.Jedini problem je sto ce verovatno imati manje imovine,losije oruzje,kucu,biznis,itd...(Ne mora uvek biti slucaj).
Ja mislim da ovim postom treba da se zakljuca ova tema, covek vam je sve lepo objasnio. Amin. [size=14pt]†[/size]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top