NooBot - Takmičenje u pisanju RP priče.

  • Začetnik teme Viktor_Adams
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Viktor_Adams

V
image.php


Odlučili smo da organizujemo takmičenje u pisanju RP priče. Priča mora da bude malo duža i da ima nekog smisla.
Ne postoje nikakva posebna pravila. Takmičenje traje do 25.4.2019. do kad i možete napisati i poslati vašu priču.


Naravno nećete pisati za džabe.
Prvo mesto      $200.000
Drugo mesto    $150.000
Treće mesto    $100.000


NooBot - Više od igre !
 

Wolf

Verni korisnik
Učlanjen(a)
20/09/2018
Poruka
128
Social Club
Wolf
Rodjen sam u Los Santosu u oblasti Ganton,tu sam odrastao kao mali bežao sam iz škole tukao se de sam stigao.bilo je svakakvih problema i dolazilo do tuče i pucnjave. Pridružio sam se u najzloglašenoj bandi Grove Street,bilo je uspona i padova,ključarnio sam narkotike na svakom ćošku,bilo je teških vremena kada sam bio u najzlostrašnijem zatvoru koji se zove Alkatraz,mnogo puta sam bežao iz istog kako bi se vratio poslu.Oduvek sam mrzeo policajce i zakon,i uvek sam išao protiv njih...Posle mnogo vremena kako sam napredovao u firmi sve mi je bilo lakše dogurao sam do zamenik šefa,a ubrzo kako je naš šef ubijen od strane suparničke bande, ja sam došao na presto direktora i počeo sam da je vodim u najboljem mogućem redu.
 

janko kraljik

J
Moj život na ovome svijetu poćeo je 2019/13/4 godine.Rođen sam u Lokalnoj Bolnici u Los Angelesu-u.Ime mi je Cvija ,a przime Colucci jedinac sam majke Ryan_Walkera i oca Ninja.Mome ocu i majci najveća želja im je bila dijete.Ta želja im se i ostvarila,bilu su presrećni povodom moga rođenja.
Odrastao sam u veoma urbanoj okolini.Nije bilo nikakvih drogeraša,dilera u okolini.To je moga oca i majku činilo sretnim,jer su znali da se neću sutra baviti time.Otac mi je radio kao čuvar u jednoj lokalnoj banci u Los Angeles,a majka je bila nezaposlena.Oćeva plata je bila dovoljna za život nas troje.Imali smo za hranu,piće i ostale potrebe.Nakon što sam napunio 7 godina,otac i majka su me upisali u školu na podrućju Mc Donilas.Škola je bila veoma lijepa i uredna,osoblje je bilo veoma kulturno,pristojno i ponašali su se normalno.Ućio sam odlićno i bio sam jedan među najboljim ućenicima u školi.
Jednoga dana doÅ¡ao je otac s posla i rekao mi da ima presrećnu vijest za mene.Ja sav sretan sam rekao iz sveg glasa govori.Otac mi je rekao da želi da me upiÅ¡e u „Krting DruÅ¡tvo“,da treniram vožnju karting vozilima.Tom vijesti sam se veoma obradovao i to me veoma razveselilo pristao sam na to i poljubio oca.Tako doÅ¡la je subota,otac je bio osloboÄ‘en posla.IzaÅ¡li smo rano ujutru i sjeli u oćev Club.Otac se uputio ka „Karting DruÅ¡tvu“u MC dolinasu,inaće to je bilo najpoznatije druÅ¡vo u  državi.IÅ¡li su na razna takmićenja Å¡irom svijeta..Uputili smo se ka ulazu u „Karting DruÅ¡tvo“ i otac me je upoznao s direktorom .ÄŒovjek je bio veoma pristojan i kulturan,Å¡to me ćinilo sretnij.Popunio sam formular za trenige,rukovao se s gospodinom Direktorom „Karting DruÅ¡tva“,te smo ja i otac krenuli kući.Na treninge „Kartin DruÅ¡tva“ sam iÅ¡ao redovno i svi su prepoznali moj talenat u vožnji Å¡to me ćinilo sretnim.Nakon Å¡to sam zavrÅ¡io joÅ¡ dva razreda osnovne Å¡kole,sedmi i osmi.DoÅ¡lo je vrijeme za upis u srednju Å¡kolu.Otac i majka su ostavili odluku na meni i ja sam sa svojih 18 godina  odlućio da upiÅ¡em Srednju Saobraćajnu Å kolu.Kao veoma odlićan u osnovnoj Å¡koli,odmah sam upao u Saobraćajnu,Å¡kolu.
 

Jordan_Carter

J
Bio jednom jedan Ajdin_Wayne ...

- Ajdin_Wayne bio je mnogo toga – Å¡armantni makro, porodični čovek, nasilni prestupnik, prijatelj, zvjezda, diler droge. Većina stanovnika Los Santosa u San Andreasu zna ga kao „Manijak", nepopravljivog lokalnog kriminalca koji je skoro pola života odrobijao u najzloglasnijem zatvoru, Alcatraz. Vin je bio serijski ubojica koji je radio za mnostvo brutalnih bandi i mafija. Ajdin ne misli mnogo o zrtvama svojih zlocina. Ako njega pitas, on je svoje odrobijao. ,,Ne tice ga se koga je prevario, opljackao, ili pretukao". Nakon 25 godina robijanja u Alcatrazu, okrenuo je svoj list na drugu stranu, zaposlio se kao nocni pjevac u Rotterdam Toweru. Osnovao je sjajnu karijeru nastupajuci po raznim lokalima i turnejama. Jednog dana kada se vracao kuci presreo ga je jedan bandit, kako se navodi u dosjeima, taj bandit je bio vodja najbrutalnije bande u Los Santosu, Alaga Colucci - GSF Leader. Smatrao je da on sa svojom vokalom moze biti i nesto vise od obicnog lokalnog pjevaca, te mu je ponudio ugovor kakav nije mogao odbiti. Naravno sve je dobro islo, do jedne noci kada je Ajdin Wayne kindapovan pred svoj veliki koncert. Navodno, grupa suparnicke Bande "SoA" ga je kindapovala i odvukla, kako je rekao SoA lider, "na najjezivije mjesto koje mozete zamisliti" ... Sljedeceg jutra, nakon burne noci u Groove Street Baru, veliki sef, Alaga Colucci je saznao za isti nemili dogadjaj preko medijskih portala, kada je dojavljeno sljedecim rijecima "Veliki pjevac, i nada u usponu Ajdin Wayne je otet kako nezvanicno saznajemo, smatra se da je zatocen u selu udaljenom nekoliko kilometara van grada, sta ce celnici LSPD policije uraditi, ostaje da vidimo". Kada je Alaga cuo ovakvo nesto nije oklijevao, mobilizirao je sve svoje bandite te pozvao svoje saveznike iz mafije "Zemunski Klan", dok su sa druge strane zasjedu pripremali banditi SoA-e i njihovi saveznici iz Rusije. Sljedeceg dana se poceo odvijati gradjanski rat, doslo je do revolta lokalnog stanovnistva tog sela,  radi rasnog pjevaca kao sto je Ajdin Wayne, 2 mjeseca nakon duge bitke, kada je Alaga sa svojom ekipom ostvario pobjedu, i poceo da istrazuje njihov lokal,  Ajdin Wayne je pronadjen mrtav. Na zidu sobe, u kojoj je boravio Ajdin Wayne krvlju je ispisano "Otisla si bez razloga pravog, da za zivot nadjem boljeg druga, a ja momak u najbolje dane nisam znao sta je bol i tuga". Taj nemili dogadjaj je u potpunosti pocijepao srce velikog Alage. Alaga je smatrao kako mu Ajdin moze biti karta, i ulazak na Svjetsko trziste, kako kroz njega, kao njegov menadzer koji se moze probiti svugdje u svijetu i da on predvodi najveci lanac trgovine narkoticima i opojnim sredstvima, ali ipak, to su bile samo ambicije Big Bossa. The End
 

Sleepy0wl

S
Ime mi je Christian_Scaletta, moja priča započinje u Los Santosu, u siromaÅ¡noj i opasnoj četvrti u blizini ozloglaÅ¡ene bande Grove Street Family. Imao sam teÅ¡ko djetinjstvo, otac je vozio kamion(najčešće u San Fierro i Las Venturas, ponekad i Å¡ire) mnogo je radio i bio je kod kuće jednom u sedmici.Majka nije bila zaposlena, već je čuvala mene i često imala problema sa djecom iz bande koja su nam bacala kamenje u prozor. Kao mali primijetio sam da se često svaÄ‘aju, čak je u jednom trenutku otac udario majku. Nakon 4 godine moji roditelji su se rastavili. Kasnije sam saznao da je majka varala oca. Bilo je užasno, otac je htio počiniti samoubojstvo, majka je otiÅ¡la u drugu državu. Hodao sam po sudovima, i na kraju me sud dodijelio kod oca. Bilo je teÅ¡ko, majka nije viÅ¡e pitala za mene,a otac je i dalje mnogo radio, pa sam većinu vremena provodio sam kod kuće poÅ¡to sam već onda bio stariji.Psihički sam potonuo i nisam imao ljubav ni oca ni majke.Igrajući se sa djecom iz bande, vremenom postajao sve gori i radio sranja po gradu.Na kraju sam i postao jedan od njih. Ulazio sam u mutne poslove, pomagao kod pljačkanja banke, krao od ljudi na ulici(najčešće torbice od starijih žena).Radio sam sve to kako bi imao viÅ¡e novca.Postao sam član bande, kad je otac to saznao derao se na mene i učinio sve da me izvadi od toga, ali bilo je prekasno. Opijao sam se i radio opasnije stvari, jednom sam čak bio upucan i proveo sam 4 mjeseca u bolnici! Kad sam imao 20 godina, doÅ¡lo je do komplikacija, Å¡ef bande mi je obećao veliku svotu novaca, meni i ocu, ako moj otac sa svojim kamionom(poÅ¡to je on jedini imao kamion u četvrti, a njihova vozila nisu mogla toliku količinu prevesti)odveze materijale za izradnju oružja preko granice u Las Venturas.Å ef je govorio kako neće biti nikakvih problema.Na početku moj otac nije to htio, ali je pristao na to, poÅ¡to nam je novaca bio zaista potreban, isto tako tražio je obećanje od Å¡efa bande da viÅ¡e nikad netreba niÅ¡ta raditi za njega i da želi da ja ne budem viÅ¡e  član bande, ako obavimo posao kako treba. I tako je Å¡ef pristao na to. Kad smo krenuli sa Å¡vercom materijala, sve je iÅ¡lo kako treba, no kad smo se vraćali, i proÅ¡li granicu na samom zavrÅ¡etku posla, moj otac je bio upucan. Imao je 5 rana, preminuo je na putu do bolnice. Svijet mi se sruÅ¡io, bio sam psihički i emotivno slomljen. Kasnije za par mjeseci, kad sam prebolio smrt oca bio sam ljut. Pogodite Å¡to sam uradio...Da, iÅ¡ao sam osvetiti oca i ubio sam Å¡efa bande, koji je sve upropastio. Krivio sam naravno i sebe, jer sam umijeÅ¡ao oca u to, tako da u neku ruku sam i ja bio odgovoran za smrt oca. Bježao sam od policije danima zbog mojeg ubojstva Å¡efa, no nisam uspio. Bio sam uhapÅ¡en i proveo sam 12 godina u zatvoru u Alkatrazu. Kad sam izaÅ¡ao iz zatvora, počeo sam "slagati kocke u glavi" odlučio sam se povući iz svih ilegalnih poslova i počeo sam živjeti legalno i punim plućima.Sada radim kao psiholog, pomažem ljudima,zavrÅ¡io sam fakultet,( u zatvoru sam čitao puno knjiga, pa sam postao obrazovaniji) imam kuću, auto i divnu obitelj. Nemojte upropastiti najbolje godine života, nemojte biti poput mene. Kad vam je najteže nedajte da vas život obori s nogu, ako vas i obori, podignite se jači, jer život je jedan. Ja nisam imao dobar život, žao mi je Å¡to moja djeca nikad neće imati prilike upoznati njihovog djeda i baku(mojeg oca i majku), ali onog dana kad sam ostao bez oca, sam sebi sam obećao da ću svojoj djeci pružiti dobar život i svu ljubav.
 

Dudi

Spamer
Učlanjen(a)
10/11/2017
Poruka
351
Social Club
Dudi
Nekada davno postojao je decak po imenu Dudi_Zed. Ziveo je sa veoma bogatoj porodici. Njegovi roditelji su se trudili da on postane poput njih kao programer i zaradjuje puno para ali.... Isao je u privatnu skolu za programere i web dizajnere u Los Santosu, druzio se sa drugom decom i bio odlican ucenik i uzor svom mladjem bratu. Trenirao je kosarku i igrao za najbogatiji tim U LS, sta vise osvajali su gradske turnire pa samim tim se i plasirali na drzavna prvenstva protiv San Fiera i Las Venturasa. Imao je veliku podrsku od svog brata sa tribina Dzoni Crasha i Dzonijevog prijatelja Fred Perry-a. Tokom jednog prvenstva doslo je do sukoba izmedju ekipa OKK Los Santosa i KK Las Venturasa na finalnoj utakmici drzavnog prvenstva, tuca je toliko bila velika da je vecina njih bila povredjena pa samim tim i Dudi. Dzoni nije mogo da dodje na tu utakmicu jer je pomagao Fredu oko posla. Utakmica je bila okoncana, pobednika nije bilo. Nakon sto se ekipa Los Santosa vratila u svoj grad i kada je Dzoni video svog brata, rekao je da to nece moci tako. Proslo je neko vreme i Kosarkaski savez je odlucio da se finalna utakmica odigra na neutralnom terenu zbog navijaca, ali Dzoni je sa Fredom okupio ekipu i otisao na utakmicu, sacekavsi protivnicke igrace da im vrate za ono sto su uradili Dudi-u. Utakmica je bila zavrsena ekipa Los Santosa je odnela jos jedan pehar sa sobom ali Dzoni je napao protivnicke igrace sa Fredom i drustvom i vratio sve ono sto su bili uradili Dudi-u. Kada su navijaci Las Venturasa culi sta se dogodilo organizovali su svoju bandu i krenuli prema Los Santosu. Kada su usli u Los Santos trazili su Dzoni-a kao glavnog krivca i Freda kao ucesnika. Nasli su Freda i toliko ga maltretirali da mu je zivot visio o koncu. Doktori su se borili za njegov zivot ali je vreme odlucivalo. Kada je Dudi cuo sta su uradili Fredu kog je smatrao jednom od boljih ortaka, pridruzio se Dzoniju i skupili mafiju iz kraja da bi zavrsili sve sto je pocelo. Iako je Dzoni bio protiv toga da Dudi podje sa njim, Dudi nije popustao od svoje odluke te je posao sa Dzonijem i mafijom. Kada su Dudijevi roditelji culi sta se desilo mnogo su se zabrinuli za njega. Rat je bio poceo i bile su dosta zrtva na obe strane. Kada se banda Las Venturasa povukla mafija ih je sve ubila do poslednjeg. Dudi je shvatio o cemu se radi, i da je bio problem oko droge sto se Dudiju uopste nije svidjalo. Dok se igrala finalna utakmica u Las Venturasu tada su Dzoni, Fred i NIgor isli da kupe drogu od banda iz Las Venturasa, i situacija je krenula lose pa je Igor nastradao na licu mesta. Dudi je tek tad shvatio zasto se vodio ovaj rat, nije to bilo zbog utakmiec vec zbog Igora. Dzoni je otiso kod Freda u bolnicu te su doktori rekli jednu lepu vest, da mu zivot vise nije u opasnost pa su izlazak iz bolnice proslavili travom domace proizvodnje. Dudi je od tad odlucio da ne zeli da ima nikakve veze za mafijom ali i dalje ima zelju da se druzi sa Fredom i Dzonijem. Dudi je postao svetski poznati kosarkas, a Dzon i Fred vodje mafije. Svi su ziveli srecno dok nisu zavrsili svoje bogate karijere.
 

Ren_Morreli

R
Davne 1990. rodio sam se sa bratom blizancem.Ja sam dobio ime Derrick, a moj brat Jordan.Odrasli smo u siromasnoj porodici na seljackom imanju u selu Blueberry. Bavili smo se poljoprivredom od malena i pomagali svojim roditeljima.Nismo imali nista a toliko smo bili srecni sto imamo jedan drugog.Svako jutro smo se budili rano da bi pomogli roditeljima na njivi.Jednog dana su neki ljudi u odelima dosli i ponudili mom ocu 100.000$ za njegovu njivu, navodno im je trebala da bi preko nje izgradili magistralni put.Moj otac se protivio i nije zeleo da proda imanje zato sto je znao da u nasem selu postoji ilegalna farma i da bi put pomogao svercerima droge u svercu. Par nedelja kasnije ja i moj brat smo otisli da oberemo kukuruz dok su roditelji sadili krompir po jakom suncu. Culi smo vristanje i potrcali da provirimo kroz kukuruz. Videli smo zeleni auto i cetvoricu ljudi u zelenim odelima kako ubijaju nase roditelje. Bio sam bespomocan zajednom sa mojim bratom. Nase mrtve roditelje ubice su stavili u gepek i ko zna gde su ih ostavili ni dan danas ne znam. Na svu srecu nas nisu videli, mi smo mali i bespomocni poslati u dom za nezbrinutu decu u Los Santosu. Tada je nastao pravi pakao, deca su nas tukla u domu starija od nas i svasta smo dozivljavali. Nakon 10 godina (2008) kada smo ja i brat postali punoletni pusteni smo iz doma direktno na ulicu. Prosili smo da bi imali sta da jedemo. Jednog dana je dosao policajac do nas i dao nam je 1000$ mi smo bili zbunjeni i gledali u njega on se samo nasmejao i prosao dalje, moj brat je video na njegovoj plocici da pise prezime Schiavone. Sa tih 1000$ mi smo kupili hranu koja nam je bila veoma potrebna. Ostatak novca smo odlucili da potrosimo na autobus do nase stare farme da vidimo da li jos uvek ima obradive zemlje. Autobus je imao pauzu u selu Dillimore, mi smo usli u bar i zamolili konobara za casu vodu dok su svi oko nas pili pivo. Odjednom se parkirao policijski auto ispred bara i policija je usla unutra. Nekoliko policajaca je selo za sto dok je jedan prisao do nas i pogledao nas je. To je bio Schiavone. Zapitao nas je sta radimo ovde, mi smo mu rekli da smo posli do nase farme gde su nasi roditelju ubijeni pre 10 godina. On nam je rekao da sednemo u njegova kola. Svi policajci su ustali i posli za njim kao i mi. Na putu do nase bivse farme ako je mogu tako nazvati porucnik Schiavone nam je rekao da je on radio na tom slucaju ubistva. Kada smo stigli videli smo samo veliki asfaltirani put i malu rusevinu nase kuce. Nije bilo nade da se tu zivi i nastavi poljoprivreda. Schiavone nam je rekao da se sutradan nadjemo u onom baru u 16h i ostavio nas je nazad u Dillimore. Prespavali smo na klupi, nismo ni znali koliko je sati i cekali smo ceo dan u baru sa casom vode. Najzad se pojavio i mi smo posli sa njim. Izasli smo ispred gde je bilo puno bajkera kao i obicno, on je popricao sa jednim. Odjednom nam se priblizava brkati covek i vodi nas nazad u bar i otvara vrata ''samo za zaposlene''. Unutra je bilo bajkerskih odela, droge, novca, arsenal oruzja. Mi smo bili preplaseni ali odjednom brkati covek nam je dao neka odela i rekao je: ''Dobrodosli u SoA''. Mi smo bili zbunjeni i gledali ga, nakon toga on je dodao: ''Pre nego sto obucete odela okupajte se''. Nakon kupanja i presvlacenja porucnik Schiavone nas je opusteno cekao ispred i pozvao nas je da popricamo. Nakon par sati price sve nam je objasnio, mi smo sada zvanicno postali clanovi jedne od najjacih bandi Los Santosa. Kako smo ga mi razumeli on je bio korumpiran policajac zato mu nismo ni znali ime ali je on znao sve o nama. Prvi zadatak smo dobili od naseg ''Oca Anarhije'' da ubijemo vlasnika trafike Brabin Dowsona. Uzeli smo noz i pistolj i seli na motor. Kada smo se priblizili trafici moj brat je otisao kao da kupi nesto dok sam ja polako se priblizavao ka vratima od trafike. Razvalio sam vrata trafike i ubo nozem Brabina Dowsona u stomak. Uzeli smo pare iz kase i odmah pobegli motorom nazad u selo. Kada smo stigli u bar nas ''Otac Anarhije'' nas je castio pivom i rekao nam da smo sad zvanicno clanovi SoA i da je ovo bio test sposobnosti. Rekao nam je odemo u sobu za zaposlene i obucemo kozne jakne sa natpisom ''Sons of Anarchy''. Svakog dana smo ubijali za pare, pljackali, cak i prodavali drogu da olaksamo posao dilerima. Uvek kada smo cistili motore prolazio je crveni mrtvacki auto. To se desavalo svakog dana sve dok nismo odlucili da ih pratimo. Oni su prolazili putem zbog kojih su nasi roditelji ubijeni. Kada smo im se priblizili unutra su bili ljudi u zelenom odelu, Jordan je vozio ja sam odmah izvadio moj kratez i poceo da pucam. Vozac je brzo ukocio i sleteo sa puta, i poceli su da izlaze iz auta. Pre nego sto su zatvorili vrata pali su mrtvi. Kada smo otvorili sanduk u gepeku videli smo preko 10kg cistog kokaina. Hteli smo da uzmemo kokain bez auta ali nismo mogli na motoru da vozimo 10kg, morali smo i auto da uzmemo. Odvezao sam kokain na sigurno dok me je Jordan pratio motorom, onda smo otisli do Santa Maria plaze i potopili auto sa lesevima. Otisli smo sa lica mesta. Kokain smo prodali da bi kupili bolje motore i oruzije, ali nam je velika suma novca ostala. Zeleni likovi su bili Grove Street banda, culi smo da su se raspitivali gde su nestali njihova 2 coveka i kako. Jednog dana dok smo se vozili u blizini El Corona 2 zelena auta su nas zaustavila, to su bili oni. Jordan je dao gas i udario u auto i mi smo pali u nesvest. Nakon sat vremena mi se budimo vezani u nekoj kolibi iznad Los Santosa. Oni su nas tukli i pitali gde je njihov kokain. Mi smo cutali i trpeli. Ostavili su nas tu vezane da prenocimo i dosli sutradan da nas tuku ponovo. Mi smo opet cutali i trpeli. Odjednom se zacuo helikopter i zeleni likovi su krenuli da beze, ali cule su se i sirene. 3 likova su ostala u kolibi , napolje se cula pucnjava i odjednom je uleteo SWAT tim i pobio ih je, pod vodjstom porucnika Schiavoneta. Odvezali su nas i odveli do najblize bolnice.  Nakon toga ja i moj brat Jordan smo ostali sa Schiavonetom u kontaktu, napustili smo kriminal, podelili pare od kokaina i krenuli normalan zivot. Svako je krenuo na svoju stranu, nasao posao i osnovao porodicu.
 

Viktor_Adams

V
1. Derrick_Carter
2. Christian_Scaletta
3. Jordan_Carter
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top