NooBot Movie

  • Začetnik teme Ertugrul
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ertugrul

E
NooBot Movie




-U sklopu akcije promocije servera odlučeno je snimanje jednog filma u koji bi bili uključeni igrači.Za početak trebamo smisliti neku priču koju bi razradili do najsitnijih detalja i naravno snimiti film. Što se tice priče filma, ostavljam vama to na maštu.Dole ispod pišite vašu priču, a mi ćemo izabrati najbolju i po njoj snimiti film. Onaj čija priča bude izabrana za najbolju dobit će novčanu nagradu u iznosu od $350.000. Prijedloge možete pisati do 03.06.



Budite kreativni ! ! !


Kod:
[font=comic sans ms][SIZE=19px][color=orange]Ime_Prezime:[size=24pt][color=white]Vaš odgovor[/color][/SIZE]
Naslov vaše priče:[SIZE=16px][color=white]Vaš odgovor[/color][/SIZE]
Detaljno objašnjena priča:[SIZE=16px][color=white]Vaš odgovor[/color][/SIZE]
Dodatni komentar:[color=white][SIZE=16px]Vaš odgovor[/SIZE][/color]
Zašto baš vaša priča?:[color=white][SIZE=16px]Vaš odgovor[/SIZE][/color][/color][/size][/font]
 

Gavra_Mladji

G
Ime_Prezime:[size=24pt]Ogi_Wolf
Naslov vaše priče:Mama im a criminal
Detaljno objašnjena priča:Grad Los Santos, poznat je po tome sto ima dosta bandi, ali je cuven po tome sto su ceste pljacke, ubistva itd.. ukoliko ste gledali film The town onda vam je jasno o cemu govorim, profesionalno pljackanje banaka kao i vozila za prevoz novca, za pocetak tu je glavna banka u LS, biva opljackana od strane veoma udarnog kriminalnog tima poznatog po tome sto nose maske The Nun ili gorilu sa dredovima, unistili su sve dokaze vezane za njih, i pobegli sa velikom svotom novca, nisu pronadjeni ali za njima se itekako traga, FBI-ju je ta ekioa vec odnekud poznata, pocinju se stvarati sumnje i neki clanovi te grupe postaju praceni u svakom momentu, nakon odlicno protekle pljacke, adrenalin i zelja za novcem su rasli sve vise, do trenutka kada je odluceno da se u sred dana opljacka vozilo koje vrsi prevoz novca, u njemu je bilo 4 policajca racunajuci i vozaca, od ranije su pratili taj kamion sa novcem jer su ispod imali zakacen tragac, i znali su gde je u svakom trenutku, naleteli su ma vozilo Oborili 3 policajca, medjutim vozac se iskraoI uhvatio jednog njihovog, pod velikim rizikom policajac koji je drzao jednog njihovog postaje upucan i na mestu mrtav, FBI se pojavljuje na lice zlocina i prate vozilo koje je opljackalo vozili za prevoz novca, vrse zamenu auta i nestaju, medjutim nakon par dana istrazivanja, FBI provaljuje ko su po tetovazi na vratu koju je imao jedan clan, upadaju im u kucu, odnosno bazu, gde krece pucnjava, od cetvorice, trojica su ubijeni, jedan je ostao i pobegao u drugi grad gde vise nije nadjen proganjan i oslobodjen je svih optuzbi jer je prikrio zlocine
Dodatni komentar:Nemam sta da dodam
Zašto baš vaša priča?:Zato jer je izvodljiva da se odradi na serveru, i moze biti odradjena stvarno dobro uz trud i pomoc naravno kako admina tako i igraca, a i realno pisao sam ovo 46 minuta xD
[/size]
 

Dudi

Spamer
Učlanjen(a)
10/11/2017
Poruka
351
Social Club
Dudi
Ime_Prezime:
Naslov vaše priče: La casa de papel
Detaljno objašnjena priča: Ko je pogledao seriju moze da skopli pricu i da se izmontira film. Grupa ljudi koja zauzima banku (stampariju novca) i pravi pare nekoliko dana dok se kopa tunel kroz koji ce da pobegnu. Za to vreme se svasta desava unutrar banke (ubistva, ljubav , izdaja, pohlepa, itd...). Nakon toga jednog od clanova bande uhvate, dok ostali pokrecu ''rat'' time sto zauzimaju zlataru, gde se nalaze drzavne tajne, i u isto vreme objavljuju kako policija radi ''sa zakonom''.
Dodatni komentar: Ko je pogledao shvatice, prica je veoma dobra
Zašto baš vaša priča? Ne znam zasto bas moja, ja sam samo dao predlog vi kako hocete.
 

Rendy_Moryes

R
Ime_Prezime:[size=24pt]Rendy_Moryes
Naslov vaše priče:Zamena
Detaljno objašnjena priča:DraGoN dolazi na vlast, i lose koristi tu poziciju, zbog cegaDraGoN biva smenjen, a sledi borba izmedju administratora, bandi, mafija za borbu za mesto predsednika NooBota. Lider VLA vodi u tome, ali ostali vrse atentat na njega. Protesti pocinju. Drzava je nezadovoljna.Zatim dolazi do gradjanskog rata. Drzava je  propatila sa mnogo gubitaka u svakom pogledu, tako da u tom ratu nema dobitnika. Dolaze lider po lider. Ali bilo je sve gore, te su ljudi zbacivali sa prestola te lidere. Admini dolaze na vlast, sa feudalizmom, sto se narodu takodje nije svidelo. U medjuvremenu, jedan covek je otisao do depresivnog DraGoNa i moli ga da se vrati. DraGoN zapocinje strajkom. Iz dana u dan, sve vise i vise ljudi se pridruzivalo njemu.DraGoN je imao izvrsne govorne sposobnosti, te je uspeo tako primamiti narod. Narod je sa njim verovao u bolje sutra. DraGoN dolazi sa tim ljudima da zbace administraciju sa prestola, cime uspevaju. Administracija vrsi samoubistvo, zbog depresije tada, a DraGoNovo stupanje se slavi u svuda.
Dodatni komentar:Nemam sta dodati
Zašto baš vaša priča?:Mislim da je jako kreativna prica, gde bi svaki pojedinac mnogo odradio u ovom filmu.
[/size]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top