NooBot Launcher

Da li vam se sviđa Launcher?


  • Total voters
    127
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Viktor_Adams

V
Raki_Ghost je napisao(la):
Sergio_Leone je napisao(la):
Raki_Ghost je napisao(la):
Moram da pofalim Shakalov dizajn ovom prilikom pošto sam to zaboravio u prošlom postu
A ja moram da pohvalim tvoju snalazljivost za nabijanje postova, svaka cast.

Evo pišam se u sve postove koje sam do sada napisao neka mi se resetuje na 0 ili izbrišu. Moji postovi su uglavnom u Gallery team, u podforumu hardver i u kanti od LSMD-a. Nađi nekog drugog kome ćeš da sereš mene zaobiđi, uvek se nađe neki retard ko ti da nekome soli pamet i da ode offtopic od glavne rasprave u temi
Stvarno
 

Macan_Guzenic

M
Mozes li ti meni sa ovim cudom da udjes u komp?
Lepo je sve, svaka cast za ideju i sve.
Jbg, meni se dizajn ne svidja nekako je sve nzm bilo bi lepo da bude neutralno ili neke vedre boje. Previse sive i sivila ne svidja mi se jbg al opet je i to za svaku pohvalu trebalo je tu vremena ZNAM.
 

Chris_Daniels

C
Sa jedne strane odlicno a sa druge lose. Odlicno je sto nema vise citera a lose je sto se ovim gube novajlije. Pogotovo oni koji prvi put igraju SAMP. Nece znati odradit sve sto treba.
 

Leo_Collins

L
Znati ce, kad se krene connect bacit ce ga na forum i sve ce vidit sta treba da uradi da bi zapoceo igru na Noobotu ;)
 

Laza_Santo

L
Cekja sta je ovo,kako da se registrujem sad na server trazi mi sifru i ime a ja nemam nalog...sta da unesem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top