NooBot Jester Race 19.7.2014 -20h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Frank

1
Učlanjen(a)
02/10/2017
Poruka
694
Social Club
Frank
image.php

Nagrade:
[size=14pt]100.000$ + Iznenadjenje

75.000$
50.000$



Organizatori:
NooBot Team

Sponzori:
Rent a bike
Rent a car
Telekom



Pozovite vase drugare  da ucestvuju na eventu i zabave se zajedno sa vama.
Očekujemo vas
 

Giovanni_Colucci

G
Sima_Simic je napisao(la):
Nadam se da necu popit ban ko' na Buffalo Race :p
A ja se najiskrenije nadam da nećeš više da komentarišeš svaku temu...
 

Sima_Sottaceto

S
Giovanni_Colucci je napisao(la):
Sima_Simic je napisao(la):
Nadam se da necu popit ban ko' na Buffalo Race :p
A ja se najiskrenije nadam da nećeš više da komentarišeš svaku temu...
Pa forum i sluzi za komentarisanje stvari, da ne zele da neko komentarise ne bi je otvarali  :) .
 

Sergio_Leone

S
Sima_Simic je napisao(la):
Giovanni_Colucci je napisao(la):
Sima_Simic je napisao(la):
Nadam se da necu popit ban ko' na Buffalo Race :p
A ja se najiskrenije nadam da nećeš više da komentarišeš svaku temu...
Pa forum i sluzi za komentarisanje stvari, da ne zele da neko komentarise ne bi je otvarali  :) .
Ajde spameru mali prekini sa tim postovima. U svakoj temi te ima, samo smaras, jebao te rank na forumu! Forum jeste za komentarisanje, ali nije za smaranje. Tvoj komentar, kao i mnogi je bio nepotreban. Bole me karina da li ces da budes banovan, da li si bio i slicno. Ajde sad prekini sa spamovanjem, jel ti toliko bitan rank na forumu?
 

George_Johnson

G
To je odlicno sto stalno imamo evente..Nadam se da se vidimo
 

Sima_Sottaceto

S
Sergio_Leone je napisao(la):
Sima_Simic je napisao(la):
Giovanni_Colucci je napisao(la):
Sima_Simic je napisao(la):
Nadam se da necu popit ban ko' na Buffalo Race :p
A ja se najiskrenije nadam da nećeš više da komentarišeš svaku temu...
Pa forum i sluzi za komentarisanje stvari, da ne zele da neko komentarise ne bi je otvarali  :) .
Ajde spameru mali prekini sa tim postovima. U svakoj temi te ima, samo smaras, jebao te rank na forumu! Forum jeste za komentarisanje, ali nije za smaranje. Tvoj komentar, kao i mnogi je bio nepotreban. Bole me karina da li ces da budes banovan, da li si bio i slicno. Ajde sad prekini sa spamovanjem, jel ti toliko bitan rank na forumu?
Ne znam da li si video, ali sam u Facebook Team-u, pa mi je dzaba koji god rank da imam. O ranku ni ne razmisljam, a umesto da mene opominjes (makar ja napisem nesto sto ima smisla) opominji onog "admina" Djoku koji sve sto napise u postu je "super" i "haha" a njega ne opominjes ?  :) Omiljeni si mi admin zajedno sa Anchy, ali nemoj mene opominjati ako nisi opominjao druge koji su radili duplo gore stvari...
 

Sergio_Leone

S
Sima_Simic je napisao(la):
Sergio_Leone je napisao(la):
Sima_Simic je napisao(la):
Giovanni_Colucci je napisao(la):
Sima_Simic je napisao(la):
Nadam se da necu popit ban ko' na Buffalo Race :p
A ja se najiskrenije nadam da nećeš više da komentarišeš svaku temu...
Pa forum i sluzi za komentarisanje stvari, da ne zele da neko komentarise ne bi je otvarali  :) .
Ajde spameru mali prekini sa tim postovima. U svakoj temi te ima, samo smaras, jebao te rank na forumu! Forum jeste za komentarisanje, ali nije za smaranje. Tvoj komentar, kao i mnogi je bio nepotreban. Bole me karina da li ces da budes banovan, da li si bio i slicno. Ajde sad prekini sa spamovanjem, jel ti toliko bitan rank na forumu?
Ne znam da li si video, ali sam u Facebook Team-u, pa mi je dzaba koji god rank da imam. O ranku ni ne razmisljam, a umesto da mene opominjes (makar ja napisem nesto sto ima smisla) opominji onog "admina" Djoku koji sve sto napise u postu je "super" i "haha" a njega ne opominjes ?  :) Omiljeni si mi admin zajedno sa Anchy, ali nemoj mene opominjati ako nisi opominjao druge koji su radili duplo gore stvari...
Neces ti ceo zivot biti u Facebook timu. Verovatno ce i napraviti onu listu gde mozes videti top deset pisaca na forumu, pa svi zelite da se nadjete na toj listi. A malom Djoki sam nekoliko puta rekao da ne smara sa tim spamovanjem.
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.575
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Aloo dečaci, jeste li zaboravili ko ovde ima kakvu ulogu? Game Admin ima daleko veca prava od vas na ovom forumu i ima puno pravo da vas upozori, cak cete najbolje proci ako vas on upozori jer ne moze da vas kazni. Prekinite da spamujete kao kreteni -.-
Ako neko napise jos samo 1 offtopic post bice kaznjen isto tako batalite postove tipa "super", "dolazim" to se takodje smatra spam postom.
 

Mehmed

M
Sima nemoj spamat i zafrkavat admine mozda ti dobijes bananu radi turanja nosa u sve teme i spamanja
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.575
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Sima ban na 3 dana zbog postovanja nakon upozorenja, isto to vazi za Mehmeda koji ce takodje dobiti ban zbog offtopica, neispravnog imena i avatara na 5 dana.
 

Ivo_Andric

I
Срећа па није суботом.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top