Bank Heist

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sergey_Lavrov

S
Trenutak preslikavanja kvalitetne izrade u komad klasicnog scenarija....
 

Brabin_Downson

B
Svida mi se kako je odraden video,al imam jednu zamjeru,a to je kad se kamera onako brzo pomakne (npr kad su usli u kombi kad kamera prode iza kombija i jos par takvih scena)

8.5/10
 

Pablo_Chivella

P
Brabin_Downson je napisao(la):
Svida mi se kako je odraden video,al imam jednu zamjeru,a to je kad se kamera onako brzo pomakne (npr kad su usli u kombi kad kamera prode iza kombija i jos par takvih scena)

8.5/10
To su specijalni efekti, extra ispadne, ne znam sto tebi to smeta...
 

Dzeno_Vercetti

D
Ovo je odlično ,svaka čast i na scenariju i  na montažii :D ;) ;)
 

Brabin_Downson

B
Pablo_Chivella je napisao(la):
Brabin_Downson je napisao(la):
Svida mi se kako je odraden video,al imam jednu zamjeru,a to je kad se kamera onako brzo pomakne (npr kad su usli u kombi kad kamera prode iza kombija i jos par takvih scena)

8.5/10
To su specijalni efekti, extra ispadne, ne znam sto tebi to smeta...


Ne znam jednostavno mi ne pase oku kad tako proleti s kamerom. Vise mi se svida kad se snima ovako ko ''film'' da nema takvih ljetanja kamerom. Reko sam i dalje da je ljepo odradeno i da mi se svida...to je samo moja zamjerka. Ja i ovako nisam u stanju napravit ni 10% toga  :D
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.575
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Efekti su na mestu, ubrzanje, fleševi, sve. 1 od 100 će se uvek naći da kenja o nečemu, a ni sam nije siguran zbog čega.

Pablo, sva sreća pa nisi uspeo 3 stvari koje sam ti rekao da zapamtiš, sledeći put uzmi jebeni papir i piši, ponavljao sam ti sve najmanje po 5 puta i opet nisi uspeo da zapamtiš.
 

Nikola_Rosba

N
Matori ovo je do jaja, sve je na mestu, odlicno odradjeno  ;D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top