Obaveštenje - OBAVEZNO PROČITATI!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
1. Svi na forumu morate imati identično ime kao na serveru, sa sve donjom crtom i velikim početnim slovima!
-Ime za prikaz menjate u podešavanjima profila, Profil - Podešavanja Vezana za nalog, tu podesite ime za prikaz.


2. Ukoliko imate potrebu da me kontaktirate to morate da uradite preko sledeće forme i po sledećim pravilima ili vaša poruka neće biti pročitana!

Kod:
Ime Prezime: 
Vaše pitanje/Tekst poruke:
Trudite se da prvo smislite rečenicu, pa je tek onda napišite, nemojte se ponavljati i trčati u rečenicama sa jednog kraja na drugi kao što to radite, nemojte mi pisati jebene romane za stvari koje se mogu objasniti u jednoj rečenici!

3. Ukoliko je privatna poruka vezana za donaciju sledite ovaj formular.
Ovaj formular šaljite samo ukoliko imate neiskorišćene bodove na nalogu, tek nakon što vam donacija bude odobrena!
Formular popunjavate samo za stvari kojih nema na /donatemenu, sve ostalo uzimate sami.


Kod:
Ime_Prezime(RP): 
Link do Social Club Profila: 
Za šta ste donirali:
Uplatnica mora biti slikana cela i slika mora da bude kristalno jasna! Slike kačite na NooBot Uploader (http://noobot.info/uploader).


-Sve poruke šaljite samo jednom! Ja čitam sve poruke i izluđuje me kad neko šalje jednu stvar 1331231 puta, na 310231 mesta.
-Odgovaram samo na poruke na koje smatram da treba da odgovorim!
-Trudite se da me kontaktirate preko privatnih poruka na forumu, nemojte mi pisati na FB-u, Skype-u, Mail-u, ukoliko me ipak kontaktirate na neki od ovih načina dobićete odgovor, ali nemojte mi isto pitanje slati na više mesta! Svako ko ovo ne bude poštovao dobiće KAZNU!


Ime i prezime uvek pišite kao što je na serveru, sa donjom crtom!
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Aj da mi se napušite kurca sa duplim porukama, ok?
Ako ste vi retardirani ne znači da su svi oko vas, dovoljno je poslati jednu jebenu poruku i sačkati, svaku poruku pročitam i uradim ukoliko je nešto potrebno, ne odgovaram na sve poruke i nemojte kao kreteni slati poruke vezane za istu stvar, počeću da vam lepim banove sa foruma za takve stvari, 7 dana na lađenje, a ukoliko se napravite pametni pa kreirate novi nalog na forumu dobićete ban na mesec dana!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top