NooBot Launcher

Da li vam se sviđa Launcher?


  • Total voters
    127
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN

Download - http://noobot.info/download/




Obećao sam vam nešto novo, nešto veliko, nešto posebno, ja održavam svoja obećanja


NooBot Launcher je jedinstven po mnogo čemu, pokušaću ukratko da vam objasnim o čemu se radi i čemu služi ovaj svemirski program.

Njegova glavna namena je povezivanje igrača sa serverom, možete sačuvati vaš password tako da ga ne morate kucati svaki put kad ulazite u igru.
Nakon klika na dugme connect za vas rade NooBot Launcher i server, ukoliko niste banovani launcher će vas pustiti da uđete na server, pokrenuće igru za vas, ulogovaće vas na server, vratiće vas gde ste bili. Vrlo jednostavno zar ne? Nema više kucanja passworda, logovanja, sve se završava klikom na jedno dugme.
Ukoliko ipak ne želite da sačuvate vaš password možete odčekirati polje "Remember Password".
ReÅ¡en je problem freezovanja igre prilikom viÅ¡estrukog rekonektovanja na server,  restarta itd...
Uz pomoć ovog programa u predstojećem periodu ćemo poboljšati InGame GUI (Graphical User Interface), ili prostim jezikom izgled (HUD, razne sličice itd..).
U okviru ovog programa imate i KeyBinder, sa 26 polja i nekoliko vrlo korisnih opcija.
Takođe uz pomoć ovog programa ćemo istrebiti cheatere sa servera, savetujem vam da pre prvog ulaska na server obrišete sve nedozvoljene modove, hakove itd...
Ovaj program nam takođe donosi još jednu novu opciju, a to je banshot, ukoliko admin nije siguran da li koristite neki nedozvoljeni mod, slikaće vaš ekran, a vi ćete nakon toga tu sliku postaviti na forum.
Možete pratiti informacije o novim eventima u InfoBox-u (i).

U kratkim crtama:
-Auto Login sa čuvanjem passworda
-KeyBinder
-Bolji izgled igrice (GUI)
-Server bez cheatera
-Game Freeze Fix
-Banshot
-Info Box
-Prečice za forum, fb, obaveštenja


Ideja, kod, realizacija: DraGoN
Dizajn: ShaKal

Nakon sledećeg update-a na server nećete moći da uđete bez ovog launchera.
Za njegovo instaliranje potrebno je da imate NET Framework 4.0 ili noviju verziju koju možete skinuti sa Microsoftovog sajta.
Download: http://download.microsoft.com/download/1/B/E/1BE39E79-7E39-46A3-96FF-047F95396215/dotNetFx40_Full_setup.exe
ili http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17851
Ovo su linkovi za 4.0 verziju, ukoliko želite možete skinuti i noviju verziju 4.5, 4.5.1
Nisam siguran oko kompatbilnosti 4.5 i 4.5.1 verzije sa XP operativnim sistemom.

Proverite koji NET Framework imate - C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework

Program je u poslednjoj fazi testiranja u narednim danima (7 dana) će biti objavljen download link, do tada proverite koji NET Framework imate i odradite update ukoliko je potrebno.
Od 1.12.2014. će biti u upotrebi.


ScreenShots

KeyBinder
wzgAK3C.png


KeyBinder Help
w32A8PB.png


Ban Info
V04AU1v.png


Credits
NmfhBAL.png
 

DraGoN

1
Učlanjen(a)
06/06/2014
Poruka
2.573
Lokacija
Tamo daleko...
Social Club
DraGoN
Don_Lethal je napisao(la):
Jebena stvarcica.Jel obavezna?
Mogao bi da pročitaš temu pre nego što je komentarišeš, mislim da bi bilo okej? Ono iz poštovanja prema osobi koja je pisala temu, iz poštovanja prema ljudima koji su radili danima, nedeljama na ovom projektu.
 

Grof_Gorštak

G
Jebeno specificna stvar....


AFKERI ne morate više da brinete kad ostavite preko noci afk pa kad vas rekonektuje server da necete dobijati duple respekte i plate a samim tim i trositi struju dzabe.....
 

Kosta_Smith

K
To bre sada mogu na miru da ostavim AFK..

To bre zmajeee
Zanima me Adin komentar...
 

Milan_Bryant

M
Svidja mi se ovo,vec sam video jednu takvu ideju na drugom forumu,ali mi je mnogo drago da je jos neko realizovao ovo.

Svaka vam cast,mnogo ste unikatni  :)  ;)
 

Henry_Jhonn

H
[size=10pt]Svaka čast i tebi i Šakalu na veoma vrednom trudu za ovaj rad a i na izdvojenom vremenu za ovako nešto.

 

Allex_Jhonn

A
Nemam reči, sve pohvale na tebe Zmaje i na Shakal-a, ovo još nigde nisam video, super jeee... NooBot najjači BRE!!!
 

Aomine_Corvo

A
Kad na mom XP-u radi mutavom onda znas da valja  ;D ;D
 

.Carn_Costello

C
Docice novi normalni igraci koji zele da igraju na dobrom serveru bez citera !
 

Kosta_Smith

K
Ajde sada Citeri da vas vidim ? Kako cete da se pucate aahhaha
 

Don_Scaletta

D
Hahahaha , sto kaze Zeka,kako cete se sada pucati
Ovo je stvarno super k'o da sam ja radio  ;D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top